Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, cvbe napisał:

Już kiedyś o to pytałem, ale nie pamiętam odpowiedzi - czy da się tak na forum ustawić żeby nie wyświetlały się posty gdzie jest jakiś konkretne słowo? Kiedyś chodziło mi o "roto" a teraz o "Poole" - z góry dziękuję za pomoc!

Luz, to tylko 11 postów cm-a od 8 marca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ciekawe ze ci se chce takie rzeczy liczyc. 

dac ci autograf?

Nie chce, dlatego używam wyszukiwarki i uzyskanie wyniku trwa krócej niż napisanie tego posta!

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

11 to mało w c***

"ty... a weż wpisz Tatum"

 

Trzech GM-ów Minnesoty napisało na forum "Tatum" w 315 postach.

10 godzin temu, ozzy110 napisał:

Tatum? Wpisz Melton

A Melton zaledwie 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, LAF napisał:

Ciekawy wątek poruszył @Alonzo  

Jak oceniamy występy koszykarzy w Play-In jeśli grają u nas w zespołach, które nie biorą w nich udział ? 
 

@Alonzo dodał ten występ do 3 T

Nie, nie dodałem, ale wiem, że będzie to miało wpływ na ocenę KATa choć przy regularze nie powinno i to chciałem przekazać. 

@ozzy110 @Lucas i chyba @cvbe wspomnieli o tym pod kątem playoffs. ja wstrzymam się z jego oceną do serii z Grizzlies, bo tu w tym meczu zadecydowały faule - 4 do połowy meczu i szybko złapane 2 ofensy w drugiej połowie - przy czym ten szósty strasznie głupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Nie, nie dodałem, ale wiem, że będzie to miało wpływ na ocenę KATa choć przy regularze nie powinno i to chciałem przekazać. 

@ozzy110 @Lucas i chyba @cvbe wspomnieli o tym pod kątem playoffs. ja wstrzymam się z jego oceną do serii z Grizzlies, bo tu w tym meczu zadecydowały faule - 4 do połowy meczu i szybko złapane 2 ofensy w drugiej połowie - przy czym ten szósty strasznie głupi. 

Ja nic nie mówiłem na ten temat, nie oceniam graczy po jednym meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Ja nic nie mówiłem na ten temat, nie oceniam graczy po jednym meczu :)

Ktoś trzeci wspominał po prostu o KATie w play in tutaj w BeGM i kojarzyło mi się, że właśnie Ty, ale sprawdzię zaraz ;) 

I nie, to nie był żaden zarzut - po prostu nie bardzo wiedziałem co Wam odpisać, bo faktycznie KAT wpasował się w play in w opinię o nim :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.