Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ty kiedyś RS próbowałeś grać RS 7-8 osobowym składzie, a ja mówiłem że 9-10 liczę i potem tradycyjnie wkurw po bilansach :P

Good point. Ale przecież to było kiedyś ;) teraz jest teraz. Mi ten wpis i prosba o wklejenie składów i tym samym o poszerzenie rotacji śmierdziało zanim Jan wcisnął Enter 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Good point. Ale przecież to było kiedyś ;) teraz jest teraz. Mi ten wpis i prosba o wklejenie składów i tym samym o poszerzenie rotacji śmierdziało zanim Jan wcisnął Enter 

Nie, @january ma tu 100% racji. Później nam umykają te składy najsilniejszych drużyn w danych sezonach - sam wiele razy szukałem dla potrzeb dyskusji, kto kiedy gdzie grał i te wklejane wcześniej przez Tomka przy playoffs były nieocenione. 

Warto by było Szanowna Rado @Ashigaru @cvbe @LONGER01 @ozzy110 @Szulim gdzies te składy u nas zapisywać, bo przy takiej ilości zmiana jaka ma u nas miejsce ostaje wtedy tylko mrówcze sprawdzanie w temacie Transferów (a to i tak nie wszystko, bo są jeszcze FA podczas sezonu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

W zeszłym roku w I poscie rada wpisywała tez rozpiskę kto mial jakie pewne kontuzje i w których poszczególnie meczach. Robicie to tez w tym roku, bo chyba ma duże znaczenie w mojej serii :D

Robiłem tematy na szybko więc tego nie sprawdzałem, ale będzie dodane myślę jeszcze dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@LONGER01 albo ktoś. Btw masz jakieś info co tam było z vanvleetem, bo był przed każdym meczem niby game time decision, ale pewnie była to zasłona dymna. Masz jakieś insiderskie info jak groźny ten uraz był? Jest szansa na powrot u mnie w ewentualnej II rundzie? 

According to the Summit Medical Group, a hip flexor strain is the stretching or tearing of a muscle in the hip. Hip flexor muscles are used when one flexes or lifts the knee or bends at the waist. They go on to say that a minor flexor strain has an average recovery time of a couple of weeks, a more severe strain can have a recovery time in excess of six weeks

tutaj raczej był minor flexor strain więc w po pewnie 2 max 3 tygodnie out od kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.