Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Braveheart22 napisał:

@LAF

Fajnych masz prospektów. Printezis (btw. bardzo fajny grajek na standardy Euroligi, ale to już dosyć dawno), Cenk Akyol xd. "We want Kulig!" zdaje się krzyczeć tłum zgromadzony w Target Center 😂😂😂

Ale czemu kolega sie naśmiewa z Kuliga k****!

Chłop wciągnął Polskę do ćwierćfinału MŚ. 
 

…. a do tego on serio byłby tutaj mocnym upgradem dla strefy podkoszowej wolves po kontuzji robwilla  🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, człowiek...morza napisał:

gdzie jest glos @karpik

 

 

ps. @MarcusCamby

 

8 minut temu, LAF napisał:

Bez sensu. Mamy jakieś niewiadome na ten moment, które brakujące głosy mógłby by zmienić ?

Możemy wydłużyć, ale nie skracając czasu na opisy bo dla, niektórych są mega ważne i mogą przychylić szalę na kogoś korzyść

Nie róbcie burdelu w temacie z komunikatami.

@january weź wywal te posty, albo przenieś tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał:

Ogólnie to Ja jestem za tym o czym pisze @LeweBiodroSmoka czyli ucięcie skrajnych bilansów ( najwyższego i najniższego ) 

Jak patrzę na bilans jaki dostałem od @Alonzo ( gorszy od Raptors - to nie jest ATAK na drużynę @LONGER01 tylko podaje przykład ) to nie wiem co napisać 

Że masz klasę i rozumiesz jak wygląda gra max 8 graczami w rotacji. Qcin upierdzielił Socie nogi na 3T na wysokości kolan - tak jak napisałem przy bilansach. ja jak widzę niektóre bilanse to mnie pusty śmiech ogarnia, ale już się z końmi nie kopię. 

.. a poza tym @LAF Sota ma u mnie 3 bilans na Zachodzie, więc nie rozumiem o co Tobie chodzi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

W 3 T jestem 8-9 pomimo posiadania Tatuma i DB, którzy opuścili mało spotkań 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale 3T to nie jest oddzielny sezon, tylko trzecia część jednego sezonu. Sota brała udział w maratonie po mistrzostwo, ale jak to u Qcina zatrzymała się i postanowiła rozsprzedać drużynę. Zastanów się najpierw czy rl Celtics zrobili taki "prezent" Tatumowi, czy rl Suns Bookerowi podczas trade deadline. Wzmocnienie Ballem u Ciebie zacznie sie przekładać dopiero w nowym sezonie - życzę Tobie LAF jak najlepiej, ale w tym sezonie Sota jak dla mnie wywiesiła białą flagę..

Na teraz - nie masz zgrania, nie masz nawet podstawowej rotacji, a Tatum i Booker po tym co zrobił Qcin natychmiastowo złożyliby trade request, bo z każdego normalnego i ambitnego sportowca uszłoby życie. Wg mnie mają jednak nadzieję, że pojawił się wreszcie poważny GM i czekają na Twoje ruchy kadrowe w offseason..

Inna sprawa, że jeszcze przed covidem można się było u nas wzmacniać przed playoffs po 3T - tak zrobił chociażby Tomek w Golden St. podpisując Boguta. Wg mnie powinienes mieć możliwość podpisania jakichś FA, żeby uzupełnić (1/3 kontraktu minimalnego) tą koszmarną rotację. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Za nami RS, więc standardowo zaczynam liczyć projektowane hardcapy. 

Przypominam o 3 kwestiach:
1. Zakładany poziom luxury tax w przyszłym sezonie to 147 mln$ i wedle tego wyliczam aktualnie projected HC
2. Wciąż można lekko zmienić sobie HC poprzez cash transactions podczas draftu (przelicznik jest tu prosty - uzyskując 1mln cash, polepszasz wysokość HC o 0,5mln, uzyskując 2mln, polepszasz o 1mln etc).
3. W głosowaniu jak dotąd miażdżąco wygrywa opcja z wprowadzeniem bonusu za podatek już w trakcie tego sezonu, więc uwzględniam to w projekcjach.

Czas na 10 ekip, które już odpadły:

Utah Jazz @Szulim- brak hardcapu
Chicago Bulls @Pablo81 - projected HC 139,2 mln. Tu wstępnie okienko przyszłe wymaga dużej uwagi GMa. Obecnie brakuje kasy na przedłużenie Aytona i topowy pick przy Kawhim, PG13 i Sextonie. Dużo jeszcze pracy, by stworzyć z tego silną ekipę.
Portland TrailBlazers @Ashigaru - projected HC 132,4 mln. Operując w okolicach SC po dodaniu picków Blazers są w dobrej sytuacji finansowej w stosunku do swojego HC.
Atlanta Hawks @eMeS - projected HC 144,6 mln. Zaczną offseason posiadając capspace, więc bez żadnych problemów finansowych.
New Orleans Pelicans @MarcusCamby - projected HC 130,4 mln. Jeśli nie rzucą maxa Bagleyowi... :D to powinni mieć pieniądze nawet by pozyskać kogoś z wyjątku. Całkiem niezła sytuacja, bo to ostatni rok cięższy finansowo będzie, a zmieścić się pod HC nie będzie trudno.
Brooklyn Nets @kolader - brak hardcapu.
Memphis Grizzlies @kuba2419 - projected HC 140,7 mln. Łącznie z swym pickiem będą bardzo blisko swego HC, więc muszą uważać przy finalnym kompletowaniu rosteru na przyszły sezon.
San Antonio Spurs @ignazz - brak hardcapu.
Boston Celtics @Principe - projected HC 137,0 mln. Zaczną offseason poniżej SC, więc ciężko byłoby im dobić do tego HC.
Charlotte Hornets @fluber - projected HC 131,5 mln. Znacznie lepsza niż rok temu sytuacja, niby muszą ciut uważać, ale przykładowo - jeśli wydadzą pieniądze poprzez wyjątek/wyjątki to i dalej się zmieszczą pod HC. 




 

Super sprawa, że napisałeś, na kogo brakuje mi kasy. Na pewno wzmocni to moją pozycję negocjacyjną. 

A kilka rozmów już prowadzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Super sprawa, że napisałeś, na kogo brakuje mi kasy. Na pewno wzmocni to moją pozycję negocjacyjną. 

A kilka rozmów już prowadzę.

Akurat to nie jest takie tajne - ja już chwile temu liczyłem HC ekip żeby mniej więcej sprawdzić konkurencje na FA

Takze to każdy mógł zweryfikować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Akurat to nie jest takie tajne - ja już chwile temu liczyłem HC ekip żeby mniej więcej sprawdzić konkurencje na FA

Takze to każdy mógł zweryfikować ;) 

Wiadomo, że nie tajne. Ale nie każdy, to liczy. A tu spoiler, który przy okazji sugeruje wielkość umów dla PG i Aytona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ignazz napisał:

Dobrze ze tu odpisałeś ;) przeoczyłem te uwagę ale dzięki twojemu wpisowi już teraz wiem 

Wybacz, ale wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, a wręcz w mojej opinii jest to fakt stworzony na potrzeby forum.

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak Liczyłeś ze podpiszesz aytona poniżej jego maxa to i tak byś się przeliczyl mysle, nie rob afery :) 

A co? Dajesz mu maksa? Bo jak nie to głupio wypowiadać się za innych :)

Poza tym podpisałem Allena za 14 mln, a jak w realu dostał 20, to całe forum łapało się za głowę, jak można dać tyle graczowi o takim profilu. No ale Ayton dostanie maksa, bo.... No właśnie nie wiem dlaczego. W Phoenix też nie wiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.