Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

Mimo wszystko, musisz przemyśleć czy warto bo podejrzewam że każdy tu coś na kogoś ma ale takie przerzucanie się nie ma większego sensu. W sumie ja na nikogo nic nie mam ale może to dlatego że mam c***ową pamięć i nawet nie pamiętam co kto przeskrobał. Ale może też dlatego że ja właśnie gram w grę z kumplami. I w planszówki albo w pokera jak przegrywam to też sie wkurwiam ale idę do domu i wyjebane czy ktoś mnie oszukał albo ograł bo w sumie to i tak się dobrze bawiłem. I tutaj też nikt Wam nie robi na złość, staramy się trzymać jakis realizm, wiadomo że jako Rada podejmiemy czasami dobre decyzje a czasami złe ale to nie jest powód żeby niszczyć sobie relacje z ludźmi którzy Cię lubią i szanują :)

z szacunku dl Ciebie i Maca nic nie będę wrzucał :) 

wystarczajaco się już dzisiaj ubawiłem patrząc na gimnastykę co niektorych 😅

Znajdzcie nowego gma Bux bo to co jest teraz to farsa:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

z szacunku dl Ciebie i Maca nic nie będę wrzucał :) 

wystarczajaco się już dzisiaj ubawiłem patrząc na gimnastykę co niektorych 😅

Znajdzcie nowego gma Bux bo to co jest teraz to farsa:) 

Dziękuję, szczerze uważam że to dobra decyzja, niezależnie co tam było. Bo wg mnie każdy powinien grać dla własnej frajdy i jeśli ktoś mnie oszukuje to już sam sobie wystawia świadectwo ale nie raz w życiu zostałem oszukany, nie raz zostanę i nie spędza mi to snu z powiek.

Póki co ważniejsze jest znalezienie GMa dla GSW aczkolwiek widzimy też problem w Bucks więc na pewno sie tym zajmiemy.

Niezależnie co dalej zrobisz z tą sytuacją to pamiętaj że nie warto tracić na to nerwów Ziomek - każdy ma gorsze dni i nawet jakbyś uznał że chcesz wrócić to jestem na 100% pewien że każdy przyjmie to z radością niezależnie co się dzisiaj wydarzyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Dziękuję, szczerze uważam że to dobra decyzja, niezależnie co tam było. Bo wg mnie każdy powinien grać dla własnej frajdy i jeśli ktoś mnie oszukuje to już sam sobie wystawia świadectwo ale nie raz w życiu zostałem oszukany, nie raz zostanę i nie spędza mi to snu z powiek.

Póki co ważniejsze jest znalezienie GMa dla GSW aczkolwiek widzimy też problem w Bucks więc na pewno sie tym zajmiemy.

Niezależnie co dalej zrobisz z tą sytuacją to pamiętaj że nie warto tracić na to nerwów Ziomek - każdy ma gorsze dni i nawet jakbyś uznał że chcesz wrócić to jestem na 100% pewien że każdy przyjmie to z radością niezależnie co się dzisiaj wydarzyło :)

ja mam bardzo dobry nastrój :D mnie to bawi, a nie wkurwia

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale odwalasz maniane qcin

myslalem, ze powalczysz o przescigniecie mnie w rankingu najlepszego w historii tej gry, ale widze, zes leszcz

 

no niestety, nie doścignąłbym Twojej legendy nawet ściągając Jordana Poola za Tatuma, wiec wole odejść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

ja mam bardzo dobry nastrój :D mnie to bawi, a nie wkurwia

Ponownie - psychologiem nie jestem ale obstawiam że tylko Ci się tak wydaje i jeszcze przyjdzie moment że będziesz tego żałował bo zabawa jest tu przednia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Być może, pewnie gra kiedyś się znudzi tak jak wszystko ale choćby po to żeby utrzymać te relacje to raczej nie wyobrażam sobie odchodzenia :)

tego Ci życzę! 

Sota odpada, trzymamy kciuki za Lafa ale bez śledzenia poczynań, ciężko będzie to zjebac :D a jak zjebie to cóż, docenicie nas po śmierci ;D 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie jest:) dojrzejesz do tego i Ty :)

k****, wczoraj z maciem we dwóch z budzikiem na 23:59 żeby złożyć jakieś gownooferty za zawodników z szóstej setki rankingu, od rana napieprzanie szantażem jak się im tych ofert nie uwzględni ale teraz pi****lenie jak to jesteś ponad to, nie zależy ci a zabawa wcale nie jest fajna. Lol:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

k****, wczoraj z maciem we dwóch z budzikiem na 23:59 żeby złożyć jakieś gownooferty za zawodników z szóstej setki rankingu, od rana napieprzanie szantażem jak się im tych ofert nie uwzględni ale teraz pi****lenie jak to jesteś ponad to, nie zależy ci a zabawa wcale nie jest fajna. Lol:) 

powodzenia :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek to zabrzmi, ale @Qcin_69 był/jest symbolem tej gry.

Pewnie dla niektórych dobrym a dla niektórych złym, ale jednak symbolem. 

Szczerze to nie bardzo wciąż wierzę w to odejście, przeżyłem tu już kilka powrotów i przeżyłem wiele "głupich" tekstów @Qcin_69, ten o odejściu jest chyba najgłupszy, ale jeżeli przemyślany to szanuję decyzję i życzę powodzenia. 

Na koniec, parafrazując słynne powiedzenie - do zobaczenia w finale przyjacielu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Jakkolwiek to zabrzmi, ale @Qcin_69 był/jest symbolem tej gry.

Pewnie dla niektórych dobrym a dla niektórych złym, ale jednak symbolem. 

Szczerze to nie bardzo wciąż wierzę w to odejście, przeżyłem tu już kilka powrotów i przeżyłem wiele "głupich" tekstów @Qcin_69, ten o odejściu jest chyba najgłupszy, ale jeżeli przemyślany to szanuję decyzję i życzę powodzenia. 

Na koniec, parafrazując słynne powiedzenie - do zobaczenia w finale przyjacielu 🙂

powodzenia! W tym roku jesteś moim faworytem, oby zdrowie dopisało, a jak nie, to i tak wiem ze znajdziesz sposób by ich wyleczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

powodzenia! W tym roku jesteś moim faworytem, oby zdrowie dopisało, a jak nie, to i tak wiem ze znajdziesz sposób by ich wyleczyć!

Pocałunek śmierci 🙂

Doceniam drobną złośliwość, ale niech Ci będzie, dla Ciebie nawet bez nogi zagrają 🙂

Komu ja teraz sprzedam prawa do Wygnańskiego 🤔

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Jak donosi lokalnym reporter, który odbył rozmowę telefoniczną z nowym GMem Minnesota Timberwolves na ostatnim treningu drużyny doszło do pożegnania GM @Qcin_69 oraz GM @mac . Drużyna smutno zareagowała na wieść o opuszczeniu przez nich jej (...)

Jaka drużyna? 🙃

Masz na myśli sztab trenerski? ;)

Dłużej niż przysłowiowe 2tyg. w drużynie są tylko - Tatum, Booker, Robert Williams, proponowany wszystkim w wymianach Melton, rolesi Tate oraz Yurtseven i niejaki Nembhard :P - razem 7!!!

Nawet Wielki i Nietykalny Miye Oni poleciał w wymianie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.