Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.10.2021 o 11:38, cvbe napisał:

Stary, na pierwszej stronie masz wypisane wszystkie nazwiska, które zostały już wybrane. Naprawdę zajmie to mniej czasu niż moje cytowanie tych postów, w których zostali wybrani.

Z wypiekami na twarzy obserwuje starania GM knicks który stara się skompletować skład aby moc zacząć uczestniczyć w rozgrywkach nba. Tak mnie zastanawia czy szybciej dobije do regulaminowej liczby graczy czy poznamy mistrza 2022. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja ławka dalej trzyma poziom, jako mistrz begm , co myślisz Czy ławka pacers będzie w tym sezonie ławek w begm ? @mac

 

czy dozier jest warty picku nie jestem pewien ale na pewno ktoś z trójki Holiday, Korkmaz i Niang jest wart, wiec jak coś wysłucham ofert !

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Moja ławka dalej trzyma poziom, jako mistrz begm , co myślisz Czy ławka pacers będzie w tym sezonie top5 ławek w begm ? @mac

 

czy dozier jest warty picku nie jestem pewien ale na pewno ktoś z trójki Holiday, Korkmaz i Niang jest wart, wiec jak coś wysłucham ofert ! @LeweBiodroSmoka jak masz jeszcze jakieś picki to możesz się zgłosić ;]

Moja opinia akurat wedle mnie nie powinna znaczyc mniej/wiecej od innego usera. Ciezko mi zawsze zrankingowac jakies topy lawkowe, np tacy wizards mimo malej glebi, zawsze maja na boisku duranta/hardena a zatem zawsze jeden z nich jest czescia lawki co juz mocno podnosi te jakosc.

Niang jest warto picku jak najbardziej, szkoda ze nas pewien kolo wyjechał, oferując pick ktorego nie posiadał.

Korkmanz i Holiday to tez vajni gracze.

Natomiast porownując ich z nasza Sota, to chyna specjalnie by sie do rotacji nie lapali, nawet mogliby rywalizowac z bedacym 9 w rotacji Tate, ale tu tez chyba wolimy pod reszte zespolu to co on wnosi w stosunku do tych gosci.

Co do Doziera, to chyba Jego sufitem moim zdaniem jest bycie Justinem Holidayem, co by oznaczało przyzwoitego rolesa, jednak daleko droga do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Moja opinia akurat wedle mnie nie powinna znaczyc mniej/wiecej od innego usera. Ciezko mi zawsze zrankingowac jakies topy lawkowe, np tacy wizards mimo malej glebi, zawsze maja na boisku duranta/hardena a zatem zawsze jeden z nich jest czescia lawki co juz mocno podnosi te jakosc.

Niang jest warto picku jak najbardziej, szkoda ze nas pewien kolo wyjechał, oferując pick ktorego nie posiadał.

Korkmanz i Holiday to tez vajni gracze.

Natomiast porownując ich z nasza Sota, to chyna specjalnie by sie do rotacji nie lapali, nawet mogliby rywalizowac z bedacym 9 w rotacji Tate, ale tu tez chyba wolimy pod reszte zespolu to co on wnosi w stosunku do tych gosci.

Co do Doziera, to chyba Jego sufitem moim zdaniem jest bycie Justinem Holidayem, co by oznaczało przyzwoitego rolesa, jednak daleko droga do tego.

Rozumiem to o Durancie i Hardenie. Czyli sugerujesz np zeby u mnie Chris Paul pograł np jakieś minuty z rezerwowymi, i wtedy moi Holidaye będą grać znacznie lepiej? Dzięki za cenną wskazówkę, myślę żeby to trenerowi przekazać. 
 

Co do Tate vs. Holiday czy Niang to chyba przesadziłeś 🤷

 

Też właśnie uważam że sufit Doziera to taki Justin Holiday, ale fajnie wiedzieć że gracze tego typu są aż tak cenieni. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Co do Tate vs. Holiday czy Niang to chyba przesadziłeś 🤷L

Sa lepszymi strzelcami, ale w Socie jest duzo ludzi ktorzy to robia, a Tate jest lepszym ballhandlerem,.rozgrywajacym i obronca (z holidayem na rowni). To moje zdanie i ofc mozesz miec inne. Tak jak lbs z Dozierem czy qcin z Bartonem

Co di rotacji jeszcze mozemy Bookera czy Meltona(w sumie on i bane ciekawy case, bo melton znaczaco nizszy ale znaczaco wiekszy wingspan) grac na SF i wtedy Ci goscie dostaja i tak jakies kilkanascie minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

To ja się przypomnę z usuwaniem stashed playerów.

Nico Mannion - Nets

Nate Hinton, Jontay Porter - Sixers

Jamshi Ramsey - Grizzlies

Karim Mane - Lakers

Devon Dotson - Kings

Nico Mannion - Nets - DONE

Nate Hinton, Jontay Porter - Sixers - DONE

Jamshi Ramsey - Grizzlies - DONE

Karim Mane - Lakers - DONE

Devon Dotson - Kings - DONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

W ostatnim czasie pojawiło się parę ofert za Giannisa, ale są one od razu odrzucane przez managment Bucks.- donosi Szulcu

Z moich źródeł wynika, że Pacers w obawie przed utratą CP3 rozważają jego transfer (pojawiły się konkretne scenariusze).-Donosi Ronnie

Ruch w Cavs, Clippers i Thunder, którzy szukają wzmocnień.-donosi Trading Block

Stagnacja w Miami.-donosi Człowiek Morza

Lakers powoli budują listę priorytetów transferowych (niemniej ruchy bardziej prawdoppdoobne w ostatnim okienku).- donosi Człowiek Morza

 

zapraszam do wspolpracy. gwaratuje anonimowosc.

zajebiste newsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.