Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cvbe napisał:

Terminarz 1-szego trymestru:

20 XII do 26 XII godz. 23.59 opisy
27 XII do 2 I godz. 23.59 głosowanie
3 I do 5 I godz. 23.59 okienko transferowe

Fajnie, że jest, ale jeśli się nie mylę, to ostatnią ekipą rozgrywającą swój 28. mecz są Thunder i zrobią to 18 grudnia, także sugerowałbym jednak możliwość temat z opisami otworzyć co najmniej dzień wcześniej, zwłaszcza, że 19 grudnia to niedziela, dla niektórych świetny czas na naskrobanie opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Fajnie, że jest, ale jeśli się nie mylę, to ostatnią ekipą rozgrywającą swój 28. mecz są Thunder i zrobią to 18 grudnia, także sugerowałbym jednak możliwość temat z opisami otworzyć co najmniej dzień wcześniej, zwłaszcza, że 19 grudnia to niedziela, dla niektórych świetny czas na naskrobanie opisu.

Słyszałem plotki, że można napisać opis zanim otworzy się wątek z opisami.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie wiem, to zależy czy masz jeszcze jakieś argumenty poza "otwórzcie dzień wcześniej  bo niedziela to świetny czas na naskrobanie opisu" :)

Ja mam argument, żeby otworzyć dzień wcześniej, bo już 19.12 wszystkie ekipy będą mieć rozegrane 28 gier. Ty nie masz żadnego, bo nawet jak się otworzy ten temat 19.12, to wciąż opis można przygotować wcześniej i go wrzucić, jak temat zostanie otwarty, niezależnie od daty jego otwarcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ja mam argument, żeby otworzyć dzień wcześniej, bo już 19.12 wszystkie ekipy będą mieć rozegrane 28 gier. Ty nie masz żadnego, bo nawet jak się otworzy ten temat 19.12, to wciąż opis można przygotować wcześniej i go wrzucić, jak temat zostanie otwarty, niezależnie od daty jego otwarcia :)

Dobrze by było żeby wszyscy mieli równe szanse. Skoro 19.12 rano ostatni team gra 28 mecz w sezonie to idealnie będzie wrzucać opisy te kilkanaście godzin po tym jak się zakończy mecz tego teamu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dobrze by było żeby wszyscy mieli równe szanse. Skoro 19.12 rano ostatni team gra 28 mecz w sezonie to idealnie będzie wrzucać opisy te kilkanaście godzin po tym jak się zakończy mecz tego teamu:) 

A co, jeśli ktoś nie ma żadnego zawodnika z real Thunder? Czemu takim osobom chcesz bronić wrzucenia opisu 19.12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No ja definiuje tak żeby każdy miał minimum kilkanaście godzin na napisanie opisu zanim będzie można go wrzucić, wydaje się być fair:) 

No, a ja tak, żeby każdy mógł wrzucić wtedy, kiedy go przygotuje, bo jego zawodnicy będą po 28 meczach i nie musieć czekać nawet kilka dni mając zapisany plik. A najlepsze jest to, że w samym opisie ten ostatni mecz OKC niewiele zmieni, co najwyżej lekko się skoryguje statsy, nie wiem co by musiało się w tym meczu wydarzyć, że trzeba jeszcze po nim czekać prawie 20 godzin, żeby mieć możliwość opublikować opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Podpisałem go po 1T przecież - podpisałbym go od początku sezonu, ale po 2 meczu mi wtedy KAT wypadł i na 2way ratowałem się wysokimi. Ty nigdy nie masz graczy z draftu - dlatego Soty to nie dotyczy.

Zresztą nie dało się przewidzieć, że Quickley od samego początku będzie aż tak dobry i że będzie jako rookie dostawał minuty u Thibsa, Jakbym wiedział że będzie tak grał, to podpisałbym go od początku sezonu. 

.. ale to wiedziałbyś to wszystko jakbyś czytał moje posty, a nie je scrollował 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Podpisałem go po 1T przecież - podpisałbym go od początku sezonu, ale po 2 meczu mi wtedy KAT wypadł i na 2way ratowałem się wysokimi. Ty nigdy nie masz graczy z draftu - dlatego Soty to nie dotyczy.

Zresztą nie dało się przewidzieć, że Quickley od samego początku będzie aż tak dobry i że będzie jako rookie dostawał minuty u Thibsa, Jakbym wiedział że będzie tak grał, to podpisałbym go od początku sezonu. 

.. ale to wiedziałbyś to wszystko jakbyś czytał moje posty, a nie je scrollował 🙃

to co on robi na TWC u Ciebie 2 sezon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.