Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Alonzo napisał:

Twoje trolowanie jest dramatyczne, a fluber pieprzy tradycyjnie głupoty bo robi mi na złość więc poszukaj sobie wiarygodniejszego bożka.

boże Alonzo, Ty tak serio? trzymasz grajka z reala 2 rok na TWC który gra spore minuty a piszesz o patologicznym traktowaniu 2nd pickow u nas…. przecież jak ktoś tu trolluje to nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

boże Alonzo, Ty tak serio? trzymasz grajka z reala 2 rok na TWC który gra spore minuty a piszesz o patologicznym traktowaniu 2nd pickow u nas…. przecież jak ktoś tu trolluje to nie ja

Widzę, że zalajkował to @karpik który ma niepodpisanego Herba Jonesa :)

Kwestię Quickleya dokładnie tłumaczyłem i nie zamierzam się powtarzać bo komuś nie chce się czytać ze zrozumieniem i woli ten czas przeznaczyć na pisanie głupot.

Etap tłumaczenia komuś kto nie słucha w tej grze mam już za sobą, a na pitolenie dla samego pitolenia szkoda mi czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Widzę, że zalajkował to @karpik który ma niepodpisanego Herba Jonesa :)

Co nie znaczy, że go nie podpiszę i oczywiście brak podpisania go mogę wytłumaczyć innymi potrzebami zespołu...bla bla bla...no, tak jak Ty z IQ.

Tak czy siak, serwujesz nam kolejny przykład Twoich podwójnych standardów, bo w sumie chyba nikt nie ma do Ciebie pretensji o tego Quickleya (ja na pewno nie), ale Ty masz pretensje do innych, że robią to co Ty robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Alonzo napisał:

Nie, bo już miał miejsce - ale podpisz go bo to bardzo dobry ruch by był.

I warto coś zrobić z tą patologią niepodpisywania fajnie grających graczy z II rundy u nas. 

Co proponujesz ? Mamy złożyc wotum nieufności dla gm-a Magic za tą patologię z Quickleyem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 12:09, Alonzo napisał:

Dementuje. Quickley nie ma tu nic do rzeczy - to nie o mnie chodzi. ja go podpisuję na 1+ 1TO podczas następnego sezonu.

Sprawa dotyczy innego przypadku i nie ma tu żadnego wałku. Niech @Eld i @karpik tłumaczą. 

Musieliśmy przegapić to tłumaczenie. Obiecałeś graczowi kontrakt i zostawiłeś go na 2wc przez co zarabia 10 razy mniej niż powinien. 

I tak jak @karpik zauważył nikt by się nie przyczepił gdybyś nie postanowił wspomnieć o patologicznym traktowaniu wyborów z 2 rundy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Co nie znaczy, że go nie podpiszę i oczywiście brak podpisania go mogę wytłumaczyć innymi potrzebami zespołu...bla bla bla...no, tak jak Ty z IQ.

Tak czy siak, serwujesz nam kolejny przykład Twoich podwójnych standardów, bo w sumie chyba nikt nie ma do Ciebie pretensji o tego Quickleya (ja na pewno nie), ale Ty masz pretensje do innych, że robią to co Ty robisz :)

To podpisz Herba na 2way po tym trymestrze to wtedy dopiero będziesz miał taką samą sytuację jak ja z Quickleyem.

Najlepsze jest to, że jeszcze w temacie Rady podpytywałem m.in. Ciebie czy mogę Quickleya od 2T a nie od 1T.

Tłumaczyć się 10 razy z tego samego nie będę, a d.. o Quickleya boli m.in. Qcina czy flubera bo ciągle wywarzają otwarte drzwi.

W BeClown nic się nie zmienia - próba dochodzenia do sprawiedliwości kończy się jak zawsze atakami bezczelnymi i absurdalnymi leśnych dziadków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

To podpisz Herba na 2way po tym trymestrze to wtedy dopiero będziesz miał taką samą sytuację jak ja z Quickleyem.

Najlepsze jest to, że jeszcze w temacie Rady podpytywałem m.in. Ciebie czy mogę Quickleya od 2T a nie od 1T.

Mógłbyś tak w skrócie wyjaśnić o co Ci w zasadzie chodzi?

W tym momencie nie mogę podpisać Jonesa, więc nie wiem czemu wywołujesz ten temat. 

IQ mogłeś podpisać od T2 i to zrobiłeś, więc co jest w tym najlepszego? Że sobie wymyśliłeś, że ktoś ma z tym problem?

Przecież nikt tu Ciebie nie atakuje, to Ty to robisz względem osób, których zawodnicy grają w real NBA, ale na ten moment nie można ich podpisać, będzie na to czas w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Mógłbyś tak w skrócie wyjaśnić o co Ci w zasadzie chodzi?

W tym momencie nie mogę podpisać Jonesa, więc nie wiem czemu wywołujesz ten temat. 

IQ mogłeś podpisać od T2 i to zrobiłeś, więc co jest w tym najlepszego? Że sobie wymyśliłeś, że ktoś ma z tym problem?

Przecież nikt tu Ciebie nie atakuje, to Ty to robisz względem osób, których zawodnicy grają w real NBA, ale na ten moment nie można ich podpisać, będzie na to czas w styczniu.

Napisałem propozycję odnośnie zmiany w regulaminie nt temat. Rada nie była łaskawa się do tego nawet odnieść.

Wiem, że graczy można podpisywać tylko w okienkach pomiędzy trymestrami - to oczywiste przecież.

Z Quickleyem nie mam sobie nic do zarzucenia, za to mam pretensje m.in do Ciebie czy flubera o wasze głosy na FA przy chociażby Calebie Martinie - tam uznaliście że lepiej żeby gracz w ogóle nie podpisał kontraktu niż podpisał niegwarantowany. Co ciekawe brat Caleba - Cody, który uchodzi za tego lepszego jest u nas cały czas bez kontraktu.. I to są właśnie podwójne standardy co zrobiliście przy głosowaniu lub po prostu syndrom psa ogrodnika.. 

.. dlatego te ataki o Quickleya odbierać można tylko jako trolling lub zwykłą bezczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Z Quickleyem nie mam sobie nic do zarzucenia, za to mam pretensje m.in do Ciebie czy flubera o wasze głosy na FA przy chociażby Calebie Martinie - tam uznaliście że lepiej żeby gracz w ogóle nie podpisał kontraktu niż podpisał niegwarantowany

I właśnie po to był ten wpis w temacie o drafcie 2021, żeby skończyć z patologią niepodpisywania grających w real rookies? Tak naprawdę chodziło Ci o Caleba Martina? 

Sorry, ale Alonzo, ale dawno się tak nie miotałeś.

Temat Caleba i innych unguaranteed był 100 razy wałkowany. Jeśli uważam, że gracz zasługuje na miejsce w lidze, to niegwarantowany kontrakt jestem w stanie zaakceptować dopiero w ostatniej turze, kiedy wyczerpią się inne opcje. Także nie wmawiaj mi, że wolałem na miejscu Caleba nigdzie nie grać, bo to nieprawda. Po prostu uważam go za na tyle solidnego gracza, że podpisywanie unguwaranteed w IV turze było w tamtym momencie wbrew jego interesom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

za to mam pretensje m.in do Ciebie czy flubera o wasze głosy na FA przy chociażby Calebie Martinie - tam uznaliście że lepiej żeby gracz w ogóle nie podpisał kontraktu niż podpisał niegwarantowany. 

Zaproponowales 5 niegwarantowanych umów na 1 miejsce i to przed ostatnia tura gdzie było mnóstwo teamów z wolnymi miejscami w rosterze. Weź chwilę pomysł jak uzupelniliby skład gdybyśmy wszyscy się tak zabawili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, karpik napisał:

I właśnie po to był ten wpis w temacie o drafcie 2021, żeby skończyć z patologią niepodpisywania grających w real rookies? Tak naprawdę chodziło Ci o Caleba Martina? 

Sorry, ale Alonzo, ale dawno się tak nie miotałeś.

Temat Caleba i innych unguaranteed był 100 razy wałkowany. Jeśli uważam, że gracz zasługuje na miejsce w lidze, to niegwarantowany kontrakt jestem w stanie zaakceptować dopiero w ostatniej turze, kiedy wyczerpią się inne opcje. Także nie wmawiaj mi, że wolałem na miejscu Caleba nigdzie nie grać, bo to nieprawda. Po prostu uważam go za na tyle solidnego gracza, że podpisywanie unguwaranteed w IV turze było w tamtym momencie wbrew jego interesom.

 

43 minuty temu, fluber napisał:

Zaproponowales 5 niegwarantowanych umów na 1 miejsce i to przed ostatnia tura gdzie było mnóstwo teamów z wolnymi miejscami w rosterze. Weź chwilę pomysł jak uzupelniliby skład gdybyśmy wszyscy się tak zabawili. 

Caleb to tylko przykład podwójnych standardów jakie tu stosujecie - z jednej strony atak o Quickleya na 2way a z drugiej uznanie że lepiej żeby gracz z nikim nie podpisał niż Alonzo miałby gdzieś przystealiwać.

To że w V rundzie łaskawie byście się zgodzili na niegwarantowany kontrakt jest dla mnie nieistotne gdyż skoro gracz nie chciał podpisać w IV rundzue to niby czemu miałbym mu proponować taki sam kontrakt w V jak już mnie olał? 

No i przypominam, że uważany za lepszego od niego bliźniaja - Cody z nikim nie podpisał - co tu wyjaśnia ewentualne losy Caleba w V turze.

Próby łączenia teraz mojej tezy o graczach z Ii rundy z Calebem są kolejnym bezczelnym szkalowaniem mnie. To nie ma dla mnie żadnego powiązania. 

Sugerowałbym nie mierzenia mnie swoją miarą bo akurat ja zawsze starałem się tłumaczyć wszelkie swoje decyzje - a poważnych zmian kadrowych mam na tyle mało w swojej historii BeGm, że trzeba się u mnie do Oubre, McGrudera czy Quickleya na 2way przyjebać, żeby coś znaleźć..

.. podczas gdy Mavs właśnie po 1T oddają chociażby Wooda z którego eMeS został podczas FA okradziony, a Hornets mają mniej graczy w składzie z poprzedniego sezonu niż ja z czasów zanimFluber obiął w ogóle Hornets..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

z jednej strony atak o Quickleya na 2way

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

nikt by się nie przyczepił gdybyś nie postanowił wspomnieć o patologicznym traktowaniu wyborów z 2 rundy:) 

 

3 godziny temu, karpik napisał:

w sumie chyba nikt nie ma do Ciebie pretensji o tego Quickleya (ja na pewno nie)

 

Godzinę temu, karpik napisał:

Przecież nikt tu Ciebie nie atakuje

Powtórzę się, ale co Ty chcesz przekazać swoimi postami teraz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Sugerowałbym nie mierzenia mnie swoją miarą bo akurat ja zawsze starałem się tłumaczyć wszelkie swoje decyzje - a poważnych zmian kadrowych mam na tyle mało w swojej historii BeGm, że trzeba się u mnie do Oubre, McGrudera czy Quickleya na 2way przyjebać, żeby coś znaleźć..

Alonzo, GM wyjątkowy

pierwszy, który zdecydował sie na karkołomną próbe nieruszania samograja, Pionier po prostu

ta wyjątkowa postawa już niedługo zaowocuje tym, ze będzie płacil ponad 80 baniek za duet Mitchell-Towns

Wielkie Rzeczy sa dla Ludzi Wielkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

 

 

 

Powtórzę się, ale co Ty chcesz przekazać swoimi postami teraz? :)

Powyższe posty Qcina, flubera i Twój lajk  - gdyż od tego rozpoczęła się dyskusja.

Quickleya podpisuję na normalny kontrakt w tym sezonie o czym pisałem tu już ileś razy przez ostatni rok.

Przykładowo nikt nie dostrzegł, że Okeke dałem od razu 3-letni w pełni gwarantowany kontrakt oraz nie podejmuję fioletowych u swoich graczy (chyba że faktycznie byłby to gracz za minimum - ale jeszcze takiego nie miałem). Pewnie też jestem w czołówce klubów przekonwertujących kontrakty 2way w normalne. 4 sezon mam 4 tych samych graczy w s5 - zmienił się tylko jeden - Boucher zastąpił Oubre. Jestem też w czołówce drużyn z największą ilością swoich wychowanków w składzie. Zatem sorki Karpik, ale uważam że wypracowałem już sobie jakieś zaufanie u graczy. Kulturą organizacji nie jest wcale przepłacenie gracza by go później musieć sprzedać, a wypracowanie kompromisu z którego i klub i gracz będą zadowoleni. 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Alonzo, GM wyjątkowy

pierwszy, który zdecydował sie na karkołomną próbe nieruszania samograja, Pionier po prostu

ta wyjątkowa postawa już niedługo zaowocuje tym, ze będzie płacil ponad 80 baniek za duet Mitchell-Towns

Wielkie Rzeczy sa dla Ludzi Wielkich

 

Tak - 2 supermaxy - więc może co poniektórzy szerzej spojrzą na moją politykę kadrową zamiast mnie posądzać o skąpienie na graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Hornets mają mniej graczy w składzie z poprzedniego sezonu niż ja z czasów zanimFluber obiął w ogóle Hornets..

Mógłbyś wymienić tych 7 graczy których miałeś w składzie zanim objalem Hornets ( czyli na koniec sezonu 18/19) i teraz albo przeprosić za kłamstwo w moim kierunku? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

Tak - 2 supermaxy - więc może co poniektórzy szerzej spojrzą na moją politykę kadrową zamiast mnie posądzać o skąpienie na graczy

chyba nie zrozumiałeś - Twoja gra przy rosterze, ktory zastałeś nie jest w żadnym wypadku wyjątkowa i nie ma się tu czym podniecać ani tym bardziej dawać innym za przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nie zrozumiałeś - Twoja gra przy rosterze, ktory zastałeś nie jest w żadnym wypadku wyjątkowa i nie ma się tu czym podniecać ani tym bardziej dawać innym za przykład

Ahh aż mi się przypomniało, że zaczynałem piątką Collison-McCollum-Warren-Gibson-Jordan ❤️ I WYMIENIŁEM TO NA KEMBĘ ZA 40 MLN! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Mógłbyś wymienić tych 7 graczy których miałeś w składzie zanim objalem Hornets ( czyli na koniec sezonu 18/19) i teraz albo przeprosić za kłamstwo w moim kierunku? 

KAT, Mitchell, Lowry, Gordon, Haslem, Williams, Okeke;

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nie zrozumiałeś - Twoja gra przy rosterze, ktory zastałeś nie jest w żadnym wypadku wyjątkowa i nie ma się tu czym podniecać ani tym bardziej dawać innym za przykład

.. ale ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, ze jestem jakimś wyjątkowym GMem - ale zdecydowanie nie zaniżam średniej i moja drużyna zasługuję na większe uznanie niż ma. Mam jasną klarowną politykę klubową od objęcia Magic. Od samego początku pisałem, że KAT może grać na czwórce - co w sumie robi Finch w tym sezonie grając z Vanderbiltem pod koszem, widzisz jak gra Gordon z Jokiem, co powinno dać Tobie jasny obraz jakby to wyglądało z KATem - to też gram od początku, mam genialnego floor generala w postaci Lowrego do tego - pomyśl sobie co by Lowry wyprawiał z takim duetem jak KAT/Mitchell (widząc grę z Edwardsem - daje to już jakieś wyobrażenie jakby to mogło u mnie wyglądać), jest dominujący guard - Mitchell zmierzający jak kiedyś Lillard do top10 graczy NBA + mam weteranów - UD i Temple (+ Lowry) pilnujących by drużyna zmierzała mentalnie w odpowiednim kierunku i wychowuję sobie swoją wydraftowaną młodzież. Zaszczuliście mnie z Oubre - bo on by tu tez pasował, ale spoko - dostosowałem się tu. 

Ty tymczasem miałeś obok Joka - Porzingisa, LaVinea, dwukrotnie Bartona, Holidaya i kto wie kogo tam jeszcze - a aktualnie masz Brogdona i Conleya - a i tak jedziesz na Joku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.