Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

There is belief among some in the NBA that Kyrie Irving could retire, or strongly consider it, if the Brooklyn Nets were to trade him. Irving is currently unable to play in Nets home games in Brooklyn due to being unvaccinated for COVID-19.

Despite the idea that a swap with the Philadelphia 76ers of Irving for Ben Simmons could solve both team's issues, there's no indication it's under any consideration.

Rumors have circulated that the Nets are wary of Irving's part-time availability and the impact that could have on their season. Recent reports said Brooklyn's hopes are waning that Irving will be available to play in home games this season. For their parts, GM Sean Marks, coach Steve Nash and Irving's teammates have continually said they understand Irving has a personal decision to make. All have said they'd like to have Irving available to play, but won't pressure him.

In recent days, New York City determined that the Nets practice facility is a private office building. That frees up Irving to practice with his teammates in the home market.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 21:17, ozzy110 napisał:

Na pewno nie dzisiaj

Ozzy już możesz zliczyć karniaczki?

Chyba trochę tego będzie mimo, że napisałeś, że teamy z 14 graczami karniaków nie dostają.

Swoją drogą nie wiem czy to jest fair.

Rules are rules.

W dniu 11.10.2021 o 11:08, człowiek...morza napisał:

chce ktos walnac ze mna jakiegos deala? mam ochote i czas, wiec podbijac. mozecie wykorzystac okazje

Daj znać jak Davis będzie do wzięcia. Jakieś Macki mnie nie interesują.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2021 o 17:11, mac napisał:

Ja zastanawiam się jaki jest sens karac dodatkowo brak wysłania, a nie traktowanie tego jako nie złożenie żadnej oferty.

To akurat nie do mnie. Karą samo w sobie, jeśli komuś zależy na danej turze jest 'zawalenie terminu', a tu jeszcze kara.

Ale tak jest od zawsze i wybacz Mac, nie mam na to wpływu.

Co innego głosowania - one powinny być dla uczestników beGM świętością.

Ale to już rola Rady aby coś pozmieniać. Ozziego coś tam uwierało, mnie uwiera 5.33c, że zaraz znajdzie się drugi Eld że wygrzebie i coś i wykorzysta - rozszerzyć na cały regulamin.

Głosowania - zaostrztć kary. To clue naszej gry, na tym się ona opiera! Każdy w kalendarzuku, outlook, office, kalenarzyku ciążowym powinien tą jedną rzecz na ulubiony kolor oznaczony. GŁOSOWANIE.

Służę Radą, pomysłem, konusltacją.

Yours Eld.

 

 

‐------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

@ozzy110 ?

bo się trochę bargałan robi. Nie wiem komu karniaczki za V turę, o coś Cię ładnie poprosiłem, nie odpowiedziałeś mi na PM - w porządeczku wszystko? Może jakaś asystentka by Ci się przydała?

No to może nikomu nie dawać karniaczka?

Pisałeś, że podobno nie jesteś tego zwolennikiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

No to może nikomu nie dawać karniaczka?

Pisałeś, że podobno nie jesteś tego zwolennikiem..

Są dwie świętości w beGM. Głosowanie i głosowanie. Trzecią - dla większości jest składanie ofert i pilnowanie kalendarza. Jak ktoś to zlewa, to kończy z Koszarkami, głupimi wymówkami i wku*wieniem swoich superstarów. 

Nawiązując - na rękę mi jest jak ktoś zlewa pkt. 3. Myślisz, że Davis długo wytrzyma?

12 minut temu, mac napisał:

No to może nikomu nie dawać karniaczka?

Karniaczki były, są i będą. CM już ma zaszczyt wybierać w 2way z numerem 59 i 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.