Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

jop, trudno nie odnieść wrażenia, że DMC rozwinął ten projekt (imo chyba po mnie i @Qcin_69 najlepsze ruchy w historii tej gry), z kolei Alonzo zatrzymał w miejscu (ile to już lat, trzy?).

DnC wielki GM, specjalista, jak Eryko wizjoner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nawet CambyGOATa nie oszczędzono :(

Z bólem serca.. :( 

30 minut temu, Qcin_69 napisał:

Alonzo odłóż te grzyby! 

Alonzo Ty nie masz żadnego wychowanka, Okeke i Grant Williams to jedyni Twoi draftowani gracze vs Miye Oni, Tate, Yourtseven, Deanthony Melton, Rj Nembhard.

2 do 5

Co Ty mi tu gadasz o robieniu z siebie Pata Rileya :D Przeviez ruchy ale Riley to właśnie Tate i Yourtseven a nie k**** Grant Williams :D 7,5 punktu z ławki Celtics, myśle ze to jest najlepszym podsumowaniem wartości tego gracza :) 

My nie zdobyliśmy tytułu dzięki komukolwiek, my go zdobyliśmy pomimo tego, ze na starcie mieliśmy 8 czy 10 głosów przeciwko nawet jakbysmy mieli w składzie Magic Johnson-Jordan-Bird-Oneal :D 

Zaden z Ciebie Sprite, zero duszy w Twoich Magic, zbudowani na płaczu i kłamstwie, na ignorancji i demencji starczej swojego gma, zespół wydmuszka. 

 

Wychowankowie Dumnych Magic - Gordon, Mitchell, Grant Williams, Okeke, Nunn, Quickley, Bolmaro - a teraz przeproś, wyjdź i nie wracaj bez czteropaka dobrego irlandzkiego Kilkenney. :P  

Grant Williams będzie nowym wcieleniem PJ Tuckera - a kim będzie Miye Oni? 

Tatea Wam serdecznie gratuluje, a Yurtseven aktualnie w rotacji rl Heat jest na tym samym poziomie co mój KZ Okpala. 

Magic to drużyna z charakterem, a nie banda przereklamowanych celebrytów (choć nie do końca jesteśmy dumni z KATa, to wydaje się iść to w dobrym kierunku). Mitchell jest przekotem i nie masz w tych amarykańczackich Suwałkach nikogo na jego poziomie :P 

Melton? To ten co go sprzedaliście kiedyś, a później wrócił w jednym z Twoich firmowych gescheftów? Pamiętam jak mi go proponowałeś za Kuzme, a później był u Lamy w Jazz. 

Ale jedno Tobie przyznam - macie lepszy team niż w poprzednim sezonie - na plus Wam się liczy zgranie. W Wolves czekam na opisy - jak nigdzie, gdyż od tego zależy moja tegoroczna ocena tej drużyny. Masz szansę Qcin stać sie pełnoprawnym contenderem - nie zepsuj tego bo znów będziesz oglądał w moim rankingu zadek zgrzybiałego LeBrona i kościstego Joka :Pa kto wie, czy też nie big fat ass Ziona ;)  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Z bólem serca.. :( 

Wychowankowie Dumnych Magic - Gordon, Mitchell, Grant Williams, Okeke, Nunn, Quickley, Bolmaro - a teraz przeroś, wyjdź i nie wracaj bez czteropaka dobrego irlandzkiego Kilkenney. :P  

Grant Williams będzie nowym wcieleniem PJ Tuckera - a kim będzie Miye Oni? 

Tatea Wam serdecznie gratuluje, a Yurtseven aktualnie w rotacji rl Heat jest na tym samym poziomie co mój KZ Okpala. 

Magic to drużyna z charakterem, a nie banda przereklamowanych celebrytów (choć nie do końca jesteśmy dumni z KATa, to wydaje się iść to w dobrym kierunku). Mitchell jest przekotem i nie masz w tych amarykańczackich Suwałkach nikogo na jego poziomie :P 

Melton? To ten co go sprzedaliście kiedyś, a później wrócił w jednym z Twoich firmowych gescheftów? Pamiętam jak mi go proponowałeś za Kuzme, a później był u Lamy w Jazz. 

Ale jedno Tobie przyznam - macie lepszy team niż w poprzednim sezonie - na plus Wam się liczy zgranie. W Wolves czekam na opisy - jak nigdzie, gdyż od tego zależy moja tegoroczna ocena tej drużyny. Masz szansę Qcin stać sie pełnoprawnym contenderem - nie zepsuj tego bo znów będziesz oglądał w moim rankingu zadek zgrzybiałego LeBrona i kościstego Joka :Pa kto wie, czy też nie big fat ass Ziona ;)  

Tate to jest nowe wcielenie Kobe Bryanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Dnc to człowiek który zbudował wielkie Magic, Alonzo już tylko potem odcina kupony. 

 

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

jop, trudno nie odnieść wrażenia, że DMC rozwinął ten projekt (imo chyba po mnie i @Qcin_69 najlepsze ruchy w historii tej gry), z kolei Alonzo zatrzymał w miejscu (ile to już lat, trzy?).

Pełna zgoda co do oceny ruchów Dnc! - ja bym pewnie ostał z Fournierem i Vuceviciem i walczył tymi graczami, których bym podpisał czy to na FA, czy tez wybrał w drafcie.

Natomiast żeby Magic poszli u nas dalej potrzebne są sukcesy w playoffs kogoś z dwójki Mitchell/KAT - na tych graczy postawiłem i ich obudowuję graczami z którymi mogą grać długie lata - taka wizja klubu, czego nigdy nie ukrywałem. Beztroskie żonglowanie graczami i powoływanie się na statsy z rl. które u nas g.. powinny znaczyć - to nie mój poziom nawet jak to nigdy tu nie zostanie docenione.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

 

Pełna zgoda co do oceny ruchów Dnc! - ja bym pewnie ostał z Fournierem i Vuceviciem i walczył tymi graczami, których bym podpisał czy to na FA, czy tez wybrał w drafcie.

Natomiast żeby Magic poszli u nas dalej potrzebne są sukcesy w playoffs kogoś z dwójki Mitchell/KAT - na tych graczy postawiłem i ich obudowuję graczami z którymi mogą grać długie lata - taka wizja klubu, czego nigdy nie ukrywałem. Beztroskie żonglowanie graczami i powoływanie się na statsy z rl. które u nas g.. powinny znaczyć - to nie mój poziom nawet jak to nigdy tu nie zostanie docenione.  

no ok. problem w tym ze w ciagu 3 lat nie zalatwiles im zadnego wsparcia.

i bynajmniej nie z powodu oszczednosci, bo na druzyne wydajesz 154 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no ok. problem w tym ze w ciagu 3 lat nie zalatwiles im zadnego wsparcia.

Wsparcie w BeGM nie ma żadnego znaczenia - tu dominują drużyny z ulubieńcami naszych userów. Najdalej doszedłem w tamtym sezonie, gdzie właściwie zrobiłem tylko jedną zmianę sprowadzając po 1T Bouchera. Zresztą gdzie ja mam robić te wzmocnienia jak mi minut brakuje dla tych graczy rotacji, których mam? Trochę żałuję, że po PJ Tuckera w tym sezonie nie uderzyłem - ale z drugiej strony gdzie ja bym go do składu wcisnął.. Pozycje 1,2,4 i 5 mam obsadzone graczami na po ponad 30min. Na trojce potrzebuję mobilnego 3&D - są Mann i Martin, którzy mi tu stykają. Mam robić tak jak Qcin? Popularne nazwiska, które do siebie nie pasują? Obudowałem KATa tak, że w rl nigdy nikomu sie go tak nie uda obudować - Gordon, Williams, czy nawet Boucher, który w ataku ssie, ale w obronie swoje robi. Mam backcourt Lowry/Mitchell, a duet Mitchell/KAT rozniósłby każdą defensywę. Gdzie ja mam się wzmacniać? KAT w rl dopiero z Edwardsem i Russellem coś zaczynają grać, a rl Jazz są niemedialni i nie wiem, czy Mitchell na poziomie Lillarda nie utknie i dalej juz pewnego poziomu nie osiągnie.. Zdaję się tu na Waszą wyobraźnię jakby ta drużyna w rl wyglądała - choć czasami jak czytam tu głupoty kilku userów to jebutam ich bo ich hipokryzja tylko na to zasługuje. 

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

i bynajmniej nie z powodu oszczednosci, bo na druzyne wydajesz 154 mln

Sezon temu po tym jak Twój Chuck Norris mnie załatwił w pojedynkę miałem hard cap i musiałem sporo kombinować oddając m.in. Noela, czy Princea - więc to nie jest tak, że sobie beztrosko wydaję na drużynę nie wiem ile $$$ - to wszystko ma swoje konsekwencje, bo w kolejnym sezonie musze być poniżej luxury tax - za co też mi będą dorabiane jak zawsze teorie - że żądam od graczy jałmużny, czy inne takie.. Z jednej strony krytykuje się mnie za oddanie gdzies w wymianie kogokolwiek bym nie oddał - a z drugiej piszesz o znaczących ruchach kadrowych u mnie - nie można mieć ciastka i zjeść ciastka - duże ruchy kadrowe się u mnie nie wydarzą - jedyna moja szansa to polowanie na takie steale jak Nunn, Quickley, czy Caleb Martin - stąd łatwo ci domyślić się co sądzę o textach że Quckley gra u mnie za grosze, czy jak smię proponować ilku graczom niegwarantowane kontrakty w IV turze, czy tam że żebrzę o zniżki u swoich graczy..

A komu mają dać te zniżki jak nie drużynie, która na nich stawia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Melton to przecież wychowanek Lakers, a nie Wolves. 

Gdzie jest @january by prostować tego kłamstwa? Od początku w Niego wierzył. 

przecież on przyszedł do nas od razu, jeszcze przed FA do nas dołączył … 2 picki za niego oddałem. January szybko stracił w niego wiarę po 1 meczu SL już, Sota nie miała wątpliwości ze to ponadprzeciętny gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, january napisał:

Ale bezapelacyjnie mój scouting, potwierdzam;)

Trudno nie przyznać prawdy. Bruce Brown mimo, że poprawia się w ataku, to wciąż jest bestią w obronie. Po Hardenie zalicza najwięcej steali z Nets. Lubi się bawić w point centra ( jeden mecz chyba z 9 zbiórkami ) i wszędzie go pełno. Rzut też poprawił. Będą z niego ludzie. A do prime ma jeszcze spokojnie 2-3 lata. Zadaniowiec za 6M z TO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 16:10, Alonzo napisał:

 

.. ale ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, ze jestem jakimś wyjątkowym GMem - ale zdecydowanie nie zaniżam średniej i moja drużyna zasługuję na większe uznanie niż ma. Mam jasną klarowną politykę klubową od objęcia Magic. 

 

23 godziny temu, Alonzo napisał:

Jestem Patem Rileyem BeGM,

 

 

ukształtowanym przez kulturę organizacji Orlando Magic - wyławiamy talenty z dalszymi pickami nawet w II rundzie. 

Ja jestem Spritem, ty jesteś pragnieniem :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

 

 

No i?

Z Karpikiem rozmawiam merytorycznie - bo on jest merytoryczny

Z Qcinem pisze głupoty - bo on pisze głupoty.

Z Ronniem się wzajemnie obrażamy lub zwyczajnie nie odpowiadam na jego infantylne inwektywy.

Czego Ignaś nie rozumiesz? 

Nawiasem mówiąc skrytykowałem niepodpisywanie w ogóle graczy z II rundy, a zostałem zaatakowany za podpisanie Quickleya na 2way - ot taka przewrotna hipokryzja BeGM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Nawiasem mówiąc skrytykowałem niepodpisywanie w ogóle graczy z II rundy, a zostałem zaatakowany za podpisanie Quickleya na 2way - ot taka przewrotna hipokryzja BeGM :) 

No, chyba wciąż nie rozumiesz, że wybrałeś zły moment na krytykę. Ty rok temu w analogicznym momencie sezonu też nie miałeś podpisanego IQ, a nikt o to nie miał pretensji. Gdybyś wyjechał z tym po okienku transferowym, to jeszcze bym to w miarę rozumiał, a tak to nie. Nie wiem o co bijesz pianę. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No, chyba wciąż nie rozumiesz, że wybrałeś zły moment na krytykę. Ty rok temu w analogicznym momencie sezonu też nie miałeś podpisanego IQ, a nikt o to nie miał pretensji. Gdybyś wyjechał z tym po okienku transferowym, to jeszcze bym to w miarę rozumiał, a tak to nie. Nie wiem o co bijesz pianę. 

O zmiany na lepsze w BeGM - jak zawsze. 

Nie patrzę pod kątem tego czy termin jest odpowiedni - pisałem o tym nawet jakiś czas temu do Rady - odpowiedzi żadnej nie uzyskałem.. Zresztą jestem w BeGM 4 sezon, więc coś już chyba tam wiem o specyfice BeGM - przecież Herba podpiszesz nie z dobrego serca, ale dlatego że i tak się Tobie miejsce zrobi po dealu za Davisa - a on jest po prostu dobry :) 

Sprawa wygląda tak - że podpisanie takich graczy nawet na 2way nic nie kosztuje - to 2-letni kontrakt, a podczas 2giego roku można graczowi dać spokojnie 1+1TO - czyli to co ja robię z Quickleyem w tym sezonie i pewnie Bolmaro w przyszłym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

O zmiany na lepsze w BeGM - jak zawsze. 

Nie patrzę pod kątem tego czy termin jest odpowiedni - pisałem o tym nawet jakiś czas temu do Rady - odpowiedzi żadnej nie uzyskałem.. Zresztą jestem w BeGM 4 sezon, więc coś już chyba tam wiem o specyfice BeGM - przecież Herba podpiszesz nie z dobrego serca, ale dlatego że i tak się Tobie miejsce zrobi po dealu za Davisa - a on jest po prostu dobry :) 

Sprawa wygląda tak - że podpisanie takich graczy nawet na 2way nic nie kosztuje - to 2-letni kontrakt, a podczas 2giego roku można graczowi dać spokojnie 1+1TO - czyli to co ja robię z Quickleyem w tym sezonie i pewnie Bolmaro w przyszłym. 

No ale stash pickow z 2 rundy to jest normalna sytuacja w NBA a dwa lata na Two way a potem podpisanie 1 plus to gracza z poziomu quickleya to przecież jest sytuacja w rl NBA niespotykaną i to jest znacznie większą patologia niż stash. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo powiedz mi nazwanie ciebie hipokrytą to była właśnie ta infantylna inwektywa ?? Albo Czy w którymś momencie jakichś zwrotów obraźliwych w stosunku do ciebie użyłem ? Nie. Więc nie opowiadaj takich bajek proszę grzecznie… mo chyba że zwrot „classic Alonzo” to była ta infantylna  inwektywa według ciebie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale stash pickow z 2 rundy to jest normalna sytuacja w NBA a dwa lata na Two way a potem podpisanie 1 plus to gracza z poziomu quickleya to przecież jest sytuacja w rl NBA niespotykaną i to jest znacznie większą patologia niż stash. 

Niespotykana to jest twoja hipokryzja:

Grayson Allen z zaakceptowanym filotetowym kontraktem pozdrawia.. 

Quickley podpisał normalny 2way - czemu nie przeprosisz na Caleba Martina w rl na 2way, a u mnie na normalnym kontrakcie? 

Żal ostatnio cie czytać.. 

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo powiedz mi nazwanie ciebie hipokrytą to była właśnie ta infantylna inwektywa ?? Albo Czy w którymś momencie jakichś zwrotów obraźliwych w stosunku do ciebie użyłem ? Nie. Więc nie opowiadaj takich bajek proszę grzecznie… mo chyba że zwrot „classic Alonzo” to była ta infantylna  inwektywa według ciebie ? 

To te z wczoraj (naturalnie rzucasz mięsem, ale nic merytorycznego nie napisałeś - zaczynam odnosić wrażenie, że nie rozumiesz zwrotu hipokryzja..

W dniu 17.12.2021 o 16:13, RonnieArtestics napisał:

Weźcie już nie lajkujcie postów krytycznych wobec Alonzo bo gość zaraz się popłacze. Następny Elf widzę. Przedszkole. 

 

W dniu 17.12.2021 o 16:18, RonnieArtestics napisał:

No masz racje, ja nie rozumiem teraz co chcesz nam przekazać ? Że jesteś hipokrytą ? Że znowu się sam zaorałeś i nieudolnie próbujesz wybrnąć z tego? 
 

jak przekształcisz kontrakt quickleya na normalny to się dopiero odzywaj następnym razem… bo wychodzi Ci słoma z butów 

 

W dniu 17.12.2021 o 16:22, RonnieArtestics napisał:

 weź odbij i te nic nie wnoszące prawidła wsadź sobie gdzie lubisz, napisz coś sensownego kiedys to może zasłużysz na nasze zrozumienie ! 

 

Napisz coś wartościowszego do czego będzie się warto odnieść Ronnie bo nie widze sensu w dalszym odpisywaniu ci na cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Niespotykana to jest twoja hipokryzja:

Grayson Allen z zaakceptowanym filotetowym kontraktem pozdrawia.. 

Przecież to nie ja zaakceptowalem fioletowy kontrakt i od razu dałem graczowi Extension żeby mu to zrekompensować.  A i tak zarabia 20 razy tyle co quickley. Kennard na Fa dostał minimalna umowę, nie sadze żeby grayson allen który przed sezonem nie był lepszy od kennarda miał dostać więcej i był jakoś potężnie skrzywdzony. 

Podjęcie team option w minimalnym kontrakcie za prawie 2 miliony to hipokryzja a podjęcie team option w 2way umowie za 85 tysięcy to jest w porządku? Przecież allen możliwe że by nie dostał lepszej umowy na rynku a quickley na Fa dostałby 20 razy tyle co Twoje podjęte team option. 

13 minut temu, Alonzo napisał:

 

Żal ostatnio cie czytać.. 

Kiedy przyjdzie do Ciebie jakaś refleksja że jeżeli w grupie 30 osób, 29 pisze Ci że jest coś z Twoim myśleniem nie w porządku, to prawdopodobnie oznacza to co innego niż to że te pozostałe 29 osób ma nie po kolei w głowie? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.