Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Aha, a czy ty możesz raz na jakiś czas zachować się uprzejmie i nie utrudniać gry czy jest to problem?

Uwierz to nie boli

aha, a czemu ja mam we wszystkim być do bólu przepisowym a Ty możesz pisać sobie posty życzeniowe zamiast dokładnych? uwierz, to nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A czemu mam to pisać? 2 lata temu było 4h na wybór  Rok temu też kilka h. Nie ma w two-way wezyku zasady 24h rule, bo jest zbędna jak widać jedyni przeciągający to jak zawsze Wolves.

Jak dla mnie @tangiers możesz spokojnie wybierać, a potem LBS i wężyk z powrotem. 

czekam na zapis w regulaminie, ja się ze wszystkim muszę stosunkowac, a wy widzę dalej pod siebie, to ze w Bytomiu nie ma życia poza internetem to spoko,ja proszę o oficjalne wytyczne działające od momentu w którym zostają zapisane, a nie cięcie w c***a do jakiego nas przyzwyczailiście w waszym wąskim gronie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

ja pytałem o to ile jest w regulaminie, stąd np nie rozumiem po co dodawać zwrot 'absolutny' do max, bo samo max jest wlasnie wystarczające i spodziewam się że jest to gdzieś w regulaminie.

jest w głowie Januarego, w zależności od tego kto pyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Szkoda na was czasu. 

znowu zjebales wiec zrzucasz odpowiedzialność na innych? to ze Ty masz 24/7 dostępne dla internetu nie oznacza ze inni również, jak Wasza Weglowosc postara się wcześniej wypisać daty to i my postaramy się w ich ramach zmieścić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki @mac @Qcin_69macie oczywiście racje z tym ze powinno być coś napisane w temacie ile czasu na to. ale bądźcie wy mądrzejsi i nie przedłużajcie, pewnie macie juz wiedzę kogo chcecie wiec nie róbcie na złość wszystkim tylko dlatrgo żeby coś udowodnić zakładającemu ten temat. :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

ale bądźcie wy mądrzejsi i nie przedłużajcie, pewnie macie juz wiedzę kogo chcecie wiec nie róbcie na złość wszystkim tylko dlatrgo żeby coś udowodnić zakładającemu ten temat.

Tylko że to nie jest prawda, nie mamy na razie wybranego gracze i serio nie robimy tego na złość komukolwiek.

1 minutę temu, january napisał:

A to że wolicie jak zawsze pierdolic farmazony to inna sprawa.

to że ty wypowiadasz sie jak jakis autorytet w przypadku np wycieczek osobistych innych osób to niezły lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Chłopaki @mac @Qcin_69macie oczywiście racje z tym ze powinno być coś napisane w temacie ile czasu na to. ale bądźcie wy mądrzejsi i nie przedłużajcie, pewnie macie juz wiedzę kogo chcecie wiec nie róbcie na złość wszystkim tylko dlatrgo żeby coś udowodnić zakładającemu ten temat. :) 

Pracujemy w innych godzinach; w tych samych podejmujemy decyzje, stad może dla Januarego czy Ozzyego to jeden c***, my mamy różne plany dnia (plus jesteśmy mistrzami, czego taki Ozzy nie doświadczy do końca życia wiec należy nam się zrozumienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Pracujemy w innych godzinach; w tych samych podejmujemy decyzje, stad może dla Januarego czy Ozzyego to jeden c***, my mamy różne plany dnia (plus jesteśmy mistrzami, czego taki Ozzy nie doświadczy do końca życia wiec należy nam się zrozumienie)

Pierdzielenie. Wezyk trwa od kilku dni. Alurat wy obaj Jesteście tu codziennie aktywny na forum. Lipna wymówka. TymbardZiej ze jest was dwóch i jeden mógł zrobić se listę kandydatów a drugi zatwierdzić. Nie wiem. W każdym razie zamiast pisać komentarze byście się streścili i skupili na wyborze zamiast czekać na jakiś oficjalny deadline. Mi to tam lotto, skład mam zamknięty procz ostatniego twowaya, ale nie chce żeby ktoś sobie przystealowal za darmo na farcie jakiegoś dzbanka co w nocy zagra nagle 30minut w rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pracujemy w innych godzinach; w tych samych podejmujemy decyzje, stad może dla Januarego czy Ozzyego to jeden c***, my mamy różne plany dnia (plus jesteśmy mistrzami, czego taki Ozzy nie doświadczy do końca życia wiec należy nam się zrozumienie)

Masz rację, jednego z Was trzeba wyjebać, bo jeden team powinien prowadzić jeden GM, a jak jest dwóćh to tylko opóźnianie i problemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pracujemy w innych godzinach; w tych samych podejmujemy decyzje, stad może dla Januarego czy Ozzyego to jeden c***, my mamy różne plany dnia (plus jesteśmy mistrzami, czego taki Ozzy nie doświadczy do końca życia wiec należy nam się zrozumienie)

szkoda, ze kultury mistrzowskiej nie macie za grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

k**** ja ten temat z łaski założyłem by pomóc chłopakom z rady, bo mnie tam nawet odznaczyli z prośbą, a jeszcze teraz ktoś pisze do dwóch typów którzy nigdy nie zrobili nic dla tej gry że mają rację. Ostatni raz tu komuś w czymś pomagałem.

No a nie maja racji ze powinno być napisane jaki czas na ruch? Zawsze było napisane a teraz nie jest. Nie bronię ich, bo mogli dawno se listę kandydatów zrobić, mowie tylko ze w tym maja racje. Staram się być tu mediatorem tylko tak żeby każdy byl zadowolony, a ty się jeszcze obrażasz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No a nie maja racji ze powinno być napisane jaki czas na ruch? Zawsze było napisane a teraz nie jest. Nie bronię ich, bo mogli dawno se listę kandydatów zrobić, mowie tylko ze w tym maja racje. Staram się być tu mediatorem tylko tak żeby każdy byl zadowolony, a ty się jeszcze obrażasz :) 

Jak najszybciej.  Jesteśmy tu w wąskim gronie i powinniśy to traktować jak grę kumpli.

Jak idziesz z kolegami na piwo, to też się umawiasz, na dokładną godzinę o której zaczynacie robić drugą kolejkę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pracujemy w innych godzinach; w tych samych podejmujemy decyzje, stad może dla Januarego czy Ozzyego to jeden c***, my mamy różne plany dnia (plus jesteśmy mistrzami, czego taki Ozzy nie doświadczy do końca życia wiec należy nam się zrozumienie)

Zrozumienie? Możecie zdobyć nawet 3-peat a i tak wam to nic nie da. Zaczniecie się normalnie zachowywać to wtedy zasłużycie na normalne traktowanie.A tak.

Dzbanami nadal jesteście

 

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jak najszybciej.  Jesteśmy tu w wąskim gronie i powinniśy to traktować jak grę kumpli.

Jak idziesz z kolegami na piwo, to też się umawiasz, na dokładną godzinę o której zaczynacie robić drugą kolejkę?:)

Ja tam ich nie bronię, sam poganiam.  TymbardZiej ze to nie jest decyzja która zmieni losy begm,tylko  wybór miedzy wygnanskimi a koszarkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Zrozumienie? Możecie zdobyć nawet 3-peat a i tak wam to nic nie da. Zaczniecie się normalnie zachowywać to wtedy zasłużycie na normalne traktowanie.A tak.

Dzbanami nadal jesteście

Zrozumienie? Możecie zdobyć nawet 3-peat a i tak wam to nic nie da. Zaczniecie się normalnie zachowywać to wtedy zasłużycie na normalne traktowanie.A tak?

Dzbanami nadal jesteście

Byczku, schowaj kompeksy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak najszybciej.  Jesteśmy tu w wąskim gronie i powinniśy to traktować jak grę kumpli.

Jak idziesz z kolegami na piwo, to też się umawiasz, na dokładną godzinę o której zaczynacie robić drugą kolejkę?:)

Typ to raczej oczekuje, że może się spóźnić a "kumple" jeszcze za niego zapłacą i ładnie podziękują xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.