Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Przestań kłamać, Williams i okeke byli w NCAA jak prowadziłem hornets

Nop, wybrałem ich w drafcie po swoim pierwszym sezonie - prowadziłeś wtedy Cleveland jeszcze/albo akurat ich oddałeś Cvbe. 

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Weźcie już nie lajkujcie postów krytycznych wobec Alonzo bo gość zaraz się popłacze. Następny Elf widzę. Przedszkole. 

A może byś się tak kiedyś zastanowił nad sensem tego co ktoś chce przekazać - bo masz z tym ewidentny problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

. ale ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, ze jestem jakimś wyjątkowym GMem - ale zdecydowanie nie zaniżam średniej i moja drużyna zasługuję na większe uznanie niż ma.

a jak to przepraszam zmierzyłeś? MVP Jokić z core budowanym 3 sezony przegrał z debiutującymi trae i zionem, sam zagłosowaleś na Mavs, możesz już przestać sie kompromitować z tym swoim wydumanym legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Nop, wybrałem ich w drafcie po swoim pierwszym sezonie - prowadziłeś wtedy Cleveland jeszcze/albo akurat ich oddałeś Cvbe. 

A może byś się tak kiedyś zastanowił nad sensem tego co ktoś chce przekazać - bo masz z tym ewidentny problem..

No masz racje, ja nie rozumiem teraz co chcesz nam przekazać ? Że jesteś hipokrytą ? Że znowu się sam zaorałeś i nieudolnie próbujesz wybrnąć z tego? 
 

jak przekształcisz kontrakt quickleya na normalny to się dopiero odzywaj następnym razem… bo wychodzi Ci słoma z butów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a jak to przepraszam zmierzyłeś? MVP Jokić z core budowanym 3 sezony przegrał z debiutującymi trae i zionem, sam zagłosowaleś na Mavs, możesz już przestać sie kompromitować z tym swoim wydumanym legacy

Nie mam żadnego lagacy - a z głosowaniem sprawa była z okolicy 50/50 - Trea miał świetne playoffy. 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No masz racje, ja nie rozumiem teraz co chcesz nam przekazać ? Że jesteś hipokrytą ? Że znowu się sam zaorałeś i nieudolnie próbujesz wybrnąć z tego? 
 

jak przekształcisz kontrakt quickleya na normalny to się dopiero odzywaj następnym razem… bo wychodzi Ci słoma z butów 

Wiem, że w społeczeństwie czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy - bardzo dobrze widać to po tym co wypisujesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Nie mam żadnego lagacy - a z głosowaniem sprawa była z okolicy 50/50 - Trea miał świetne playoffy. 

w tym przypdmu to raczej bardziej 51/49

i Ty też nie będziesz zawsze sprawiedliwie oceniany, zwłaszcza w przypadku gdy rok w rok podnosisz raban o rzeczy mało istotne i jeszcze żadasz żeby to doceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie mam żadnego lagacy - a z głosowaniem sprawa była z okolicy 50/50 - Trea miał świetne playoffy. 

Wiem, że w społeczeństwie czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy - bardzo dobrze widać to po tym co wypisujesz..

 weź odbij i te nic nie wnoszące prawidła wsadź sobie gdzie lubisz, napisz coś sensownego kiedys to może zasłużysz na nasze zrozumienie ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Musieliśmy przegapić to tłumaczenie. Obiecałeś graczowi kontrakt i zostawiłeś go na 2wc przez co zarabia 10 razy mniej niż powinien. 

I tak jak @karpik zauważył nikt by się nie przyczepił gdybyś nie postanowił wspomnieć o patologicznym traktowaniu wyborów z 2 rundy:) 

Ja teraz tez sobie tą obietnice przypominam, po prostu classic Alonzo. Jakie bedzie dziś tłumaczenie? Nie mógł choć bardzo chciał ale nie mógł bo by wszedł w podatek ?? :😂🤭

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w tym przypdmu to raczej bardziej 51/49

i Ty też nie będziesz zawsze sprawiedliwie oceniany, zwłaszcza w przypadku gdy rok w rok podnosisz raban o rzeczy mało istotne i jeszcze żadasz żeby to doceniać

 Yap, tylko że jak jest jakoś 50/50 to spoko, ale jak ciągle od paru osób słyszysz te same steki bzdur to wypowiedzenie się na ten temat jest chyba czymś normalnym. 

 

Teraz, fluber napisał:

15 maja 2019 przejąłem Hornets.  Sprawdź kiedy był draft. Potem wróć i przeproś

2 -3tyg. później wystartował u nas draft - różnicy to nie robi tym bardziej że na początku chyba nawet sam nie byłeś przekonany czy to na chwilę czy jednak na stałe tych Hornets będziesz prowadził. Tak czy inaczej wymiotłeś wszystkich graczy z tamtej drużyny i Williams i Okeke zostali wybrani zanim pojawił się Westbrook - czyli pewnie twój pierwszy gracz, który ostał się do teraz. 

 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

 weź odbij i te nic nie wnoszące prawidła wsadź sobie gdzie lubisz, napisz coś sensownego kiedys to może zasłużysz na nasze zrozumienie ! 

 

Dobra, bo już rozkręcasz ten swój rozpaloną głowę, gdzie wyłączasz myślenie a włączasz mentalność Ziutka z wiejskiej przytupówky:

Po pierwsze czy dostrzegasz różnice pomiędzy kontraktem np: kontraktem 2way a brakiem kontraktu?  

Po drugie - gdzie w tym co napisałem dostrzegasz hipokryzję? - bo dużo osób o tym pisze, a nigdzie nie podaje konkretnego przykładu. Rozumiem, że poziom chamstwa w internecie rośnie, ale przestań mnie spychać do swojego poziomu. Konkretny przykład hipokryzji - ale konkretny - bez tego twojego infantylnego pierdo%$nia.. słucham? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

 Yap, tylko że jak jest jakoś 50/50 to spoko, ale jak ciągle od paru osób słyszysz te same steki bzdur to wypowiedzenie się na ten temat jest chyba czymś normalnym. 

 

2 -3tyg. później wystartował u nas draft - różnicy to nie robi tym bardziej że na początku chyba nawet sam nie byłeś przekonany czy to na chwilę czy jednak na stałe tych Hornets będziesz prowadził. Tak czy inaczej wymiotłeś wszystkich graczy z tamtej drużyny

Czyli nie dość, że mnie oczerniasz, to przyłapany na kłamstwie twierdzisz, że to nie robi różnicy. Brawo. Kultura organizacji Magic widzę taka sama jak kultura samego GM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 12:09, Alonzo napisał:

Dementuje. Quickley nie ma tu nic do rzeczy - to nie o mnie chodzi. ja go podpisuję na 1+ 1TO podczas następnego sezonu.

Sprawa dotyczy innego przypadku i nie ma tu żadnego wałku. Niech @Eld i @karpik tłumaczą. 

xDDDD 

o k**** jaki łaskawy, 1+TO dla Quickleya po tym jak pisał o patologicznym traktowaniu 2nd pickow, w sumie to tak patrząc z boku, to wybrałeś najgorsza możliwa dla gracza opcje, najpierw 2 lata grales nim płacąc mu 6 tysięcy dolarów a potem podpisałeś minimum z opcja zespołu xd czyli przez 4 lata zarobi łącznie niespełna 3 miliony dolarów… przestaje mnie dziwić w takim razie tłumaczenie Januaremu czemu randomowy Dozier wybiera 2+TO od niego nad 1y minimum, wychodzi na to zr IQ w Magic przez pierwsze 3lata zarobi porównywalne pieniądz co Ignazz w Toruniu i jakies 7 razy mniej niż  Haslem w tym czasie xd 
KULTURA ORGANIZACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

 Yap, tylko że jak jest jakoś 50/50 to spoko, ale jak ciągle od paru osób słyszysz te same steki bzdur to wypowiedzenie się na ten temat jest chyba czymś normalnym. 

 

2 -3tyg. później wystartował u nas draft - różnicy to nie robi tym bardziej że na początku chyba nawet sam nie byłeś przekonany czy to na chwilę czy jednak na stałe tych Hornets będziesz prowadził. Tak czy inaczej wymiotłeś wszystkich graczy z tamtej drużyny i Williams i Okeke zostali wybrani zanim pojawił się Westbrook - czyli pewnie twój pierwszy gracz, który ostał się do teraz. 

 

Dobra, bo już rozkręcasz ten swój rozpaloną głowę, gdzie wyłączasz myślenie a włączasz mentalność Ziutka z wiejskiej przytupówky:

Po pierwsze czy dostrzegasz różnice pomiędzy kontraktem np: kontraktem 2way a brakiem kontraktu?  

Po drugie - gdzie w tym co napisałem dostrzegasz hipokryzję? - bo dużo osób o tym pisze, a nigdzie nie podaje konkretnego przykładu. Rozumiem, że poziom chamstwa w internecie rośnie, ale przestań mnie spychać do swojego poziomu. Konkretny przykład hipokryzji - ale konkretny - bez tego twojego infantylnego pierdo%$nia.. słucham? 

Alonzo mordo ty moja - np w tym poscie dostrzegam -  zarzucasz komuś ze się zagotował, po czym leci z twojej strony wiązanka z przekleństwem !!( Zarzucasz komuś chamstwo po czym sam przeklinasz !! ) Hipokryta. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

xDDDD 

o k**** jaki łaskawy, 1+TO dla Quickleya po tym jak pisał o patologicznym traktowaniu 2nd pickow, w sumie to tak patrząc z boku, to wybrałeś najgorsza możliwa dla gracza opcje, najpierw 2 lata grales nim płacąc mu 6 tysięcy dolarów a potem podpisałeś minimum z opcja zespołu xd czyli przez 4 lata zarobi łącznie niespełna 3 miliony dolarów… przestaje mnie dziwić w takim razie tłumaczenie Januaremu czemu randomowy Dozier wybiera 2+TO od niego nad 1y minimum, wychodzi na to zr IQ w Magic przez pierwsze 3lata zarobi porównywalne pieniądz co Ignazz w Toruniu i jakies 7 razy mniej niż  Haslem w tym czasie xd 
KULTURA ORGANIZACJI

Byku on mu przecież nawet tego 1+1 TO obiecanego nie dał, o to chodziło fluberowi.
 

Ciekawe.. w sumie może quickley sam stwierdził ze jeszcze nawet trzeci rok chętnie pogra na twowayu, bo Magic mają taką kulturę organizacji i tak wiele się tam nauczy… że mu nie przeszkadza zarabiać 6500$ 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czyli nie dość, że mnie oczerniasz, to przyłapany na kłamstwie twierdzisz, że to nie robi różnicy. Brawo. Kultura organizacji Magic widzę taka sama jak kultura samego GM-a.

.. ale bez fluberyzmów - nawet jak Williams i Okeke zostali wybrani w drafcie te 2-3tyg. później, to to twoje przejęcie Hornets było na tyle płynne, że równie dobrze mogłeś ich oddać jak Cavs gdyby się znalazł chętny. - 2-3tyg. przy twoim niezdecydowaniu czy jednak prowadzić drużynę BeGM nie robi tu żadnej różnicy.. 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Alonzo mordo ty moja - np w tym poscie dostrzegam -  zarzucasz komuś ze się zagotował, po czym leci z twojej strony wiązanka z przekleństwem !! Zarzucasz komuś chamstwo po czym sam przeklinasz !! Hipokryta. 

Aha..

Liczyłem na coś o Quickleyu, albo ogólnie o Magic..

A to o czym piszesz to nie hipokryzja, tylko irytacja obraźliwymi wstawkami kompletnie z d.. nic nie wnoszącymi do dyskusji.. 🙃

edit. - a Williams był moim nr2 za Thybulle co już wtedy doskonale wiedziałeś. Okeke mi spadł jak gwiazdka z nieba z #33 bo nastawiony byłem na Bazleya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

xDDDD 
KULTURA ORGANIZACJI

Jest tak jak pisze Ronnie:

1. Alonzo wziął Quickleya w 2 rundzie

2. Rypał nim za 6500 dolców miesięcznie przez cały rok

3. Obiecał mu dwuletni kontrakt za 2,5 miliona,

4. Zmienił zdanie, bo podatek/roster/kultura organizacji/nie umiecie czytaż ze zrozumieniem ( niepotrzebne skreślić)

5. Rypie nim drugi sezon za 6500 dolców miesięcznie przez cały rok

6. Wpada skrytykować GM-ów, że to patologia co się dzieje z wyróżniającymi się w RL NBA zawodnikami wybranymi w 2 rundzie draftu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.