Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Btw co do postu Ronniego to słusznie zwraca uwagę na jedno:

"Rada w ramach błędu proponuje mi takie rozwiazanie, pójście na rękę: dopoki aldridge nie zagra 25 meczy wszystko jest okej, aldridge znika. Czyli rada zgadza się na obejście przepisów CBA o ról czasu, na wcześniejsze usunięcie tej kasy niż powinienem ale tylko pod warunkiem ze nie zagra tych meczy."

Bo tak dziwne rozstrzygniecie tego przez Rade jest niezgodne z CBA i daje ogromna niewiadoma w postaci tego czy LMA wroci, a jego powrot nie powinien miec nic do rzeczy.

IMO albo działamy całkowicie z CBA/regulaminem jak to zwykle bywało, mimo ze tez potrafilo to rozwalac komus wymiany i plany lub w ogole CBA olewamy i te "25 mln" odpuszczamy, bo to takie posrednie rozwiazanie jest dzwine i obarczone dużą zmienną, to podejscie do CBA "na odwrót" jak @ignazz zauwazyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę sie jeszcze do tego fragmentu

Cytat

W rozwiązaniu które proponuje Lucas może coś na tym straci, pare innych osób jeszcze coś na tym straci, nie wiem. Natomiast te straty będą rozłożone na wszystkich po trochu
 

Nie wiem tylko co tracą Pacers w tej sytuacji? Stratni są Suns przy pójscie Pacers na reke niezgodnie z CBA, czy ktos jeszcze (moze inne osoby posiadajace picki Pacers?), a Pacers maja w tym tylko i wylacznie zysk "darmowej kasacji" 25 mln.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Odniosę sie jeszcze do tego fragmentu

Nie wiem tylko co tracą Pacers w tej sytuacji? Stratni są Suns przy pójscie Pacers na reke niezgodnie z CBA, czy ktos jeszcze (moze inne osoby posiadajace picki Pacers?), a Pacers maja w tym tylko i wylacznie zysk "darmowej kasacji" 25 mln.

Ja jestem totalnie #teamLucas w tym sporze. U nas totalnie się pomija to, ze zysk jednych jest strata drugich, bo defacto wszyscy z sobą „rywalizujemy” i nie wiem, czemu koniec końców to Lucas ma być tym stratnym tutaj? Czy jemu tez się jakaś rekompensata wtedy nie należy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Ja jestem totalnie #teamLucas w tym sporze. U nas totalnie się pomija to, ze zysk jednych jest strata drugich, bo defacto wszyscy z sobą „rywalizujemy” i nie wiem, czemu koniec końców to Lucas ma być tym stratnym tutaj? Czy jemu tez się jakaś rekompensata wtedy nie należy? 

Ja żartobliwie proponowałem pick Pacers o 5 miejsc lepszy, 5 mln = 1 miejsce w drafcie, ale wtedy traca na tym inni i im trzeba rekompensowac i do konca swiata BeGM komus bedziemy rekompensowac 25 mln Aldridge'a podarowane Indianie ;) 

1 minutę temu, mac napisał:

No to trzeba anulować nie tylko wymiane te pacers, ale wszystkie wymiany z tego offseason łącznie z przede wszystkim Curry - Ingram. Bo jednak wszystko to było ze sobą powiązane.

Mysle ze trzeba anulowac wszystko w BeGM z ostatnich 3 miesiecy, w tym finały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie mogę pojąć. Ronnie tak często pisze o wspólnej odpowiedzialności tak zachwala żeby każdy był tak samo winien.

Jednak w żadnym zdaniu nie znalazłem słów że to też jego wina. W całym tekście jest tylko okropna, zła rada. I nadal stosowany jest szantaż. Jasne jest wina również po stronie rady, ale come on on robi z siebie kozła ofiarnego ale jest tak samo winnym obecnej sytuacji co rada. 

Jego zasranym obowiezkkem jako GMa jest interesowanie się swoimi sprawami a nie powierzenie wszystkiego radzie. Gdyby sam poszukał w CBA rozwiązania nie zajęłoby mu więcej niż kilku minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Z perspektywy czasu widać jeszcze bardziej jak bardzo zostałem skrzywdzony z decyzją o odrzuceniu ubezpieczenia kontraktu John Wall. 

Jan z Nowego Orleanu skończył karierę ze względu na kłopoty ze zdrowiem? 

Jest coś o ubezpieczeniu w CBA lub regulaminie? 

Ktoś z radnych będących w Radzie przez wiele lat/miesięcy zaproponował coś w tym temacie? 


😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak będzie wyglądał następny szantaż. Jeśli Ronnie ma się tak zastanawiać to ja mu podziękuję.

Dodatkowo jeśli wyjdzie na niego i pozbędzie się całych 25 mln i wróci do gry bez przeprosin to ja rezygnuje z roli radnego jak i całej gry.

Ciekawe jak podoba wam się taki szantaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

wróci do gry bez przeprosin

Wymuszone przeprosiny to nie przeprosiny ;)

Ronnie chce generalnie zrzucić konsekwencje tej decyzji na mój zespół, a Pacers mieliby mieć darowane 25 mln.

Na to zgodzić się nie mogę, choć ja jbc nie mówię o odejściu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ronniego, to lubiłem go, rozumiem, że mu się sypie plan, ale:

- racją jest, że też mógł to sprawdzić, więc wina jest wspólna i rozwiązanie powinno być wspólne

- raczej dosyć dobitnie, przed banem, dał do zrozumienia, że nie chce grać w beGM, choć mogłem nie zrozumieć, bo co drugie słowo to były bluzgi.

- Ronnie przy okazji, dość mocno obraził wiele osób, można nawet powiedzieć, że nas wszystkich

Mimo całego, poprzedniego, szacunku, myślę, że Ronniemu należy się długi odpoczynek od tej gry. 

Rozumiem, że wielu to popsuje plany transferowe, może można pomyśleć o wprowadzeniu tych deali, ale nie powinno to przesłaniać faktu, że Ronnie nie powinien wracać do gry. Z szacunku do jego i naszych nerwów. 

Tylko moja opinia, nie jedna oczywista prawda 😀

Trzymaj się Ronnie, dzięki za wiele lat, tak będzie dla Ciebie lepiej. Wg mnie oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w dalszym stopniu zastanawiam nad naprawieniem tego legalnie. 
 

myślałem o tym aby publicznie złożyć ofertę która może by usatysfakcjonowała GM zainteresowanych bezpośrednio czyli IND i SUNS 

mając cap space mogę ( czy mogę po rozpoczęciu sezonu jeżeli rok temu był LMA u mnie to inna kwestia ale mogę przeczekać) LMA wykupić od IND 

aby nie krzywdzić SUNS którym taka pomoc tylko szkodzi wykupuje pick IND po uśrednionym kursie rynkowym 

nowemu GM IND na dokładkę wrzucam ten pick + cap space + extra asset do negocjacji 

biore mojego ulubionego gracza jako koszt całej operacji 

Rada wszystko nadzorowuje, wycenia, akceptuje 

kwestia wyceny wszystkiego abym ani nie przepłacił ani niedoplacil. 
 

Ronnie nie chciał tanku a i tak nie miał picku

nowy GM zacząłby przygodę spokojnie na drobnej przebudowie w oparciu o swój wybór. 

Kłopot w tym ze mam na stole dobra ofertę za cap space wiec muszę to tez uwzględnić w kosztorysie naprawczym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

 

Rozumiem, że wielu to popsuje plany transferowe, może można pomyśleć o wprowadzeniu tych deali, ale nie powinno to przesłaniać faktu, że Ronnie nie powinien wracać do gry. Z szacunku do jego i naszych nerwów. 

Ja z kolei nie sadze, aby to był dobry pomysł. Niech nowy Gm (tak jak było zawsze) obejmie to co ma, i jak deale, które akceptował byly(?) Gm Pacers, są dla niego ok to przejdą.  
 

Pacers teraz ma Paula, Mylsa, Keldona, 11 pick i trochę kasy. To spoko moment na pójście w zasadzie w dowolnym kierunku, wiec nowy Gm tez może mieć więcej zapału i zabawy przy tym, co zachęci go do gry, zamiar realizacji wizji poprzednik(?). 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.