Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Eld napisał:

Jest zapis mówiący wprost i na tym polega RFA. Zawodnik podpisuje offer sheet z nowym zespołem. Dokument. Pre-contract. Macierzysty zespół może go wyrównać, lub nie. Ale tak jest napisane w CBA. Więc skoro tak jest w CBA a Szulim nei wyrówna Isaaca to zgodnie z CBA skoro padło zobowiązanie w formie pisemnej Isaac trafia do Dallas :) .

A gdzie tak jest napisane?

Rozumiem, że moja opinia odnośnie Pacers został ci przekazana? xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nigdy nie liczyło się rfa jeżeli z powodu priorytetów nie podpisał więc nie wiem o czym my tu w ogóle dyskutujemy

O papierówkach, a jeszcze w tym roku ich nie widziałem w sklepach 😕.

Teraz, ozzy110 napisał:

Rozumiem, że moja opinia odnośnie Pacers został ci przekazana? xddd

Ja się w relacje na linii Pacers - Rada nie mieszam. Nie moja sprawa. Tzn. moja, ale ostatnie co wiem to to, że i tak się niedogadaliście.

I tak dobrze, że mi się chciało być stacją przekaźnikową i łącznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

I tak dobrze, że mi się chciało być stacją przekaźnikową i łącznikiem.

giphy.gif

1 minutę temu, Lucas napisał:

Też trochę nie rozumiem tej dyskusji, Eld jakby szukał zabezpieczenia jeśli przegra Jrue ;)

No oczywiście, że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld czy Ty właśnie obraziłeś się, że sam zrezygnowałeś z roli Radnego i postanowiłeś wytknąć Radzie błąd (którego nie popełniła, o czym wszyscy dookoła Cię zapewniają) oraz usunąć wszystko z zakładki FA (Ozzy już to przywrócił jak coś)? Szacun, nawet bym na to nie wpadł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

@Eld czy Ty właśnie obraziłeś się, że sam zrezygnowałeś z roli Radnego i postanowiłeś wytknąć Radzie błąd (którego nie popełniła, o czym wszyscy dookoła Cię zapewniają) oraz usunąć wszystko z zakładki FA (Ozzy już to przywrócił jak coś)? Szacun, nawet bym na to nie wpadł :D

Yyyy....Głuptasek. To była moja inwencja twórcza bo poprzedni wyglądał jak kupka niemowlaka. Ozzy pozwolił usuwać to usunąłem. What is the problem? 😄

5 godzin temu, cvbe napisał:

W ogóle WTF @Eld :D Przecież to jest naczelna zasada priorytetów, jaki mają mieć niby inny sens? :D

Oj zapytać nie można?

Godzinę temu, cvbe napisał:

@Eld  (Ozzy już to przywrócił jak coś)

Ale ja mam do tego prawa autorskie! Tak nie wolno! Niech przywróci ten co fukcjonował w v2 z podziałem UFA, RFA itp na teamy, a nie na pozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Yyyy....Głuptasek. To była moja inwencja twórcza bo poprzedni wyglądał jak kupka niemowlaka. Ozzy pozwolił usuwać to usunąłem. What is the problem? 😄

Oj zapytać nie można?

Ale ja mam do tego prawa autorskie! Tak nie wolno! Niech przywróci ten co fukcjonował w v2 z podziałem UFA, RFA itp na teamy, a nie na pozycje. 

Ja tam nic nie zmieniam. Jestem w drodze do Berlina i

giphy-downsized.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2021 o 21:54, Eld napisał:

Z II etapu weryfikacji wymian po drafcie który to od niedawna widnieje  regulaminie skorzystało 7 osób. 

A później do kogo będą pretensje? 

Zgadnijmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.