Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Eld napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że nabiliście 4 strony o czymś, co się jeszcze nie stało, co nie jest pewne i co się może nie stać, a ostatecznie skończyć się może tak, że za parę dni padnie info, że LMA jednak nie wraca.

Kontrakt został wykreślony zgodnie z posiadanymi z RL informacjami i powinien zostać przywrócony dopiero po spełnieniu przez LMA warunku 10 rozegranych meczów co stanie się najwcześniej...w Październiku/początek Listopada. 

Cieszę się, że się cieszysz, tylko umknął Ci mały szkopuł. Tu nie ma zmiany kompetencji. Tu jest rezygnacja. I mam tylko jedno pytanie - pod jakim innym względem decydowania w trudnych przypadkach notorycznie dawałem ciała? Wymienisz parę?

Przydatny dla Ciebie to może być zmywacz w kuchni. Ja nie jestem murzynem od czarnej roboty aby mnie tak nazywać. 

A sprawa Waszej drugiej rundy to też Wasz błąd. Nie sprawdziliście czy rzeczywiście ją ma, ale to na szczęście nie mój problem.

wymieniłem kilka postów wcześniej :) 

Nie potrafisz decydować gdy trzeba podjąć trudne decyzje i nie potrafisz być stały w swoich poglądach, a tego oczekiwałbym jednak od kogoś kto się kreuje na Imperatora

W zasadzie przy ogólnym poklasku gawiedzi jedyne kogo umiałeś ukarać to CM albo ja :) i to tylko dlatego ze mamy na to wyjebane :D 

To ostatnie pokazujesz nawet w tym ostatnim poście, gdzie tutaj jest to naszym problemem ze nie prześledziliśmy historii 2 rundy GSW 23’ od początku gry, gdy rzekomo arkusz miał być picobello bo tylko wy, jako Rada, się nim opiekowaliscie :D a miesiąc wcześniej podobna sytuacja o jakiś c***opick i wielka afera begmowa o 57 wybór w drafcie, a u nas- „to nie mój problem” xD 

No i taki jesteś cały czas Eldzie, czy tam w zasadzie byłeś, robiąc dobrze swoim (te posty o Fultzu, o tym ze Ty masz 20 głosów ze zagłosują za nim w Memphis) itd. 

I stad, super niektóre rzeczy potrafiłeś pokazać czy mobilizować ludzi do głosowań itd. i pod tym względem szkoda ze odchodzisz z Rady, ale poza tym to co odpierdalales to tak, typowa chorągiewka i nawet nie są to zarzuty, to miłe ze chciales każdemu zrobić dobrze, no ale niestety pełniąc role Januarego lepiej jak się posługujesz argumentami niż sympatia/antypatia i populizmami jak to miałeś w zwyczaju do tej pory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Napisałeś że gra powinna mieć więcej funu więc zaproponowałem rozwiązanie które może w tym pomoc:) 

No to niech bedzie ankieta. Ja bede na nie. Chyba ze w real nba znowu wprowadza ankiete.

LMA zregygnowal 7baniek z SAS z pol sezonu (a od nets ile tam dostal, chyba milion za pol sezonu?) by moc walczyc o mistrza.

Po czym mimo tego, postanowil nie grac z powody chorego serca.

Rozumiem, ze u nas by myślał, c*** ze mam chore serce i moge umrzec, gram bo mam 25baniek za rok do wziecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

No to niech bedzie ankieta. Ja bede na nie. Chyba ze w real nba znowu wprowadza ankiete.

LMA zregygnowal 7baniek z SAS z pol sezonu (a od nets ile tam dostal, chyba milion za pol sezonu?) by moc walczyc o mistrza.

Po czym mimo tego, postanowil nie grac z powody chorego serca.

Rozumiem, ze u nas by myślał, c*** ze mam chore serce i moge umrzec, gram bo mam 25baniek za rok do wziecia?

Ja tylko przypomnę, że razem z Qcinem sami głosowaliście za podjęciem opcji przez LA, więc ten post proszę wrzucić do niszczarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Eld napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że nabiliście 4 strony o czymś, co się jeszcze nie stało, co nie jest pewne i co się może nie stać, a ostatecznie skończyć się może tak, że za parę dni padnie info, że LMA jednak nie wraca.

Kontrakt został wykreślony zgodnie z posiadanymi z RL informacjami i powinien zostać przywrócony dopiero po spełnieniu przez LMA warunku 10 rozegranych meczów co stanie się najwcześniej...w Październiku/początek Listopada

Ten kontrakt nie powinien zostać wykreślony, powinien zostać wykreślony dopiero po roku braku aktywności LMA, więc nie wiem jak czytałeś te 4 strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Ja tylko przypomnę, że razem z Qcinem sami głosowaliście za podjęciem opcji przez LA, więc ten post proszę wrzucić do niszczarki

Ja akurat nie glosowalem, a wydaje mi sie, ze nie Ty jestes id decydowania jaki post trafia do niszczarki, a jaki nie.

Mam prawo chyba do swojej opinii w tej dyskusji, to ją wyraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

No to niech bedzie ankieta. Ja bede na nie. Chyba ze w real nba znowu wprowadza ankiete.

LMA zregygnowal 7baniek z SAS z pol sezonu (a od nets ile tam dostal, chyba milion za pol sezonu?) by moc walczyc o mistrza.

Po czym mimo tego, postanowil nie grac z powody chorego serca.

Rozumiem, ze u nas by myślał, c*** ze mam chore serce i moge umrzec, gram bo mam 25baniek za rok do wziecia?

W begm jak skończysz karierę to i tak dostajesz siano;) patrz manu czy dirk:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Ronnie tu jest od dawna, i zawsze sumienny, szkoda by było tracic takiego manago.

Czyli żeby ktoś nie odchodził z gry to mamy pójść na rękę z "duchem gry".

To może zaraz damy komuś dodatkowy 1st bo będzie szantażował odejściem? Może Człowiek Morza dostanie tytuł przy zielonym stoliki żeby nie odchodził z gry?

To niebezpieczny precedens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W begm jak skończysz karierę to i tak dostajesz siano;) patrz manu czy dirk:) 

Albo Haslem.

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czyli żeby ktoś nie odchodził z gry to mamy pójść na rękę z "duchem gry".

To może zaraz damy komuś dodatkowy 1st bo będzie szantażował odejściem? Może Człowiek Morza dostanie tytuł przy zielonym stoliki żeby nie odchodził z gry?

To niebezpieczny precedens.

Akurat czlowiek norza przeciez zrobil taki trick jak bulek nie chciał robic wymiany mirotic + pick za austina riversa.

Ja wyrazilem swoje zdanie co do oka, bo sytuacja jest nietypowa.

Sam go mialem w jednej z ligi roto, gral bdb w nets i ta decyzja to byl dla mnie szok. Stad mi chodzi o to, ze u nas tez by to zrobil i tylko pytanie jak to w nba sie rozwiązuje, najlepiej na przykladzie bosha chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

No to niech bedzie ankieta. Ja bede na nie. Chyba ze w real nba znowu wprowadza ankiete.

LMA zregygnowal 7baniek z SAS z pol sezonu (a od nets ile tam dostal, chyba milion za pol sezonu?) by moc walczyc o mistrza.

Po czym mimo tego, postanowil nie grac z powody chorego serca.

Rozumiem, ze u nas by myślał, c*** ze mam chore serce i moge umrzec, gram bo mam 25baniek za rok do wziecia?

W RL miał kontrakt o rok krótszy, a u nas podjął opcje zawodnika, co jest dość zrozumiałe, żeby nie stracić 25 mln, które przedwcześnie wykreślono z salary.

Bawi mnie że jak pisałem w trakcie serii Hornets Pacers to jakoś dla Ronniego debilem nie byłem, tak samo nie byłem debilem chwaląc Campazzo, a gdy domagam się postępowania zgodnie z regułami to jestem obrażany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

wymieniłem kilka postów wcześniej :) 

Gdzie? Bo od mojego postu o rezygnacji nic nie widziałem.

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie potrafisz decydować gdy trzeba podjąć trudne decyzje i nie potrafisz być stały w swoich poglądach, a tego oczekiwałbym jednak od kogoś kto się kreuje na Imperatora

Człowiek który nigdy nie był w Radzie, nigdy nie wie, że czasami trzeba wybrać jakąś drogę/mniejsze zło poucza mnie i tym jaki powinienem być. Nikt nie chciał brać odpowiedzialności na siebie, brałem ją ja, zyskałem ksywę chorągiewka.

A "Imperator" użyłeś Ty jako pierwszy - ja siebie nigdy tak nie nazwałem i nigdy za kogoś takiego się uważałem, a wszelkie decyzje, i tu Cię zaskoczę "Chorągiewka" podejmowała zawsze po konsultacji z Radą. Więc stosując ten przymiotnik odnosisz się w ten sam sposób również do innych Radnych bo wszystkie decyzje zawsze przechodzą przez głosowania, a nie są samodzielnymi.

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

To ostatnie pokazujesz nawet w tym ostatnim poście, gdzie tutaj jest to naszym problemem ze nie prześledziliśmy historii 2 rundy GSW 23’ od początku gry, gdy rzekomo arkusz miał być picobello bo tylko wy, jako Rada, się nim opiekowaliscie :D a miesiąc wcześniej podobna sytuacja o jakiś c***opick i wielka afera begmowa o 57 wybór w drafcie, a u nas- „to nie mój problem” xD 

Kolejny pokaz niewiedzy z Twojej strony na temat jak działa arkusz google. Dane z v2. zostały przeniesione do v3. Wszystkie, również te z niewyłapanymi błędami. Wniosek - nie zadbałeś o swój arkusz, a nikt nie miał ochoty sprawdzać 60 picków na 7 lat w przód.

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

a miesiąc wcześniej podobna sytuacja o jakiś c***opick i wielka afera begmowa o 57 wybór w drafcie, a u nas- „to nie mój problem” xD 

Wtedy byłem radnym więc jak to mam w zwyczaju - poczuwałem się do obowiązku - teraz nie jestem więc nie interesują mnie arkusze innych drużyn. A, że nie zdążyłem tego zrobić bo mieliśmy draft, przeskok sezonu, rozpoczęcie I tury FA na głowie, zakładanie tematów, to sorry ale nie da się robić 5 rzeczy na raz. Szczególnie kiedy są ważne i ważniejsze.

A poza tym mieliście inne rozwiązanie - poprosić o wyjaśnienie sprawy innego, mniej zajętego Radnego, np. Longera który na tamten moment zajęty był tylko układaniem kalendarza, ale dla Was istniał tylko jeden radny - Eld, który od sporego czasu zawsze miał najwięcej do zrobienia w beGM.

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

ale poza tym to co odpierdalales to tak, typowa chorągiewka

Bo Rada to był tylko Eld :). Wszystko przechodziło przez głosowania. To jest tak głupie, że aż śmieszne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Ja akurat nie glosowalem, a wydaje mi sie, ze nie Ty jestes id decydowania jaki post trafia do niszczarki, a jaki nie.

Mam prawo chyba do swojej opinii w tej dyskusji, to ją wyraziłem.

Oczywiście, że masz prawo, @ozzy110 chodziło o to, że mogłeś ją wyrazić miesiąc temu, bo wtedy jako Minnesota zagłosowaliście inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

 

Ronnie tu jest od dawna, i zawsze sumienny, szkoda by było tracic takiego manago.

 

Nom:) nie chce mi się liczyć który to już szantaż emocjonalny że strony gmina pacers. Tak na szybko znalezione :)

Luty 2019

chętnie odejdę zamiast ciebie. Mam dosyć czytania gownoburzy w każdym tygodniu szczerze mówiąc

Październik 2019

jak Ingram nie dostanie extension tym razem to chyba i ja odchodzę

Luty 2021

jestem dymany przez błąd arkusza, ostatnio już mówiłem ze odchodzę jak się to powtórzy wiec szukajcie se zastępstwa

16 lipca

jesli knicks zrobią z kimś z rady sobie deal to zastrzegam zeodchodze na 200%

20 lipca

jeżeli jeszcze raz bedzie błąd w arkuszu i ja przez to stracę to odchodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Pomimo, ze Eldowi nie zapomnę tego co odwalił z kwestia Pels  

Zapomniałeś, że przegrałeś głosowanie 3:1, zachowując się jak primadonna, rzucając szantażami?

Stoisz obok Ronniego szantażysto.

Oraz obok Qcina sądząc, że Rada to był tylko Eld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Oczywiście, że masz prawo, @ozzy110 chodziło o to, że mogłeś ją wyrazić miesiąc temu, bo wtedy jako Minnesota zagłosowaliście inaczej.

A wiesz, wy tez rozne rzeczy mozecie robic.

Ja mam ochote TERAZ wyrazic swoja opinie to to robie.

Nawet nie czytalem tego topicu o glosowaniach bo robił to qcin.

Sklejacie akcje czy to dla Was nie pojęte?

Podobne brednie dla mjie, jak ze skoro nie glosuje w wyborach na partię, to nie mam prawa na nie narzekać. lol

Caly czas implikacje na podstawie swoich jedynie slusznych myśli.

Nie jest ti dka mnie jakos mocno ważne, wiec mozecie pousuwac te posty, ale moze poczekajcie aż January wrzuci do tego archiwum swoich prac.

3 minuty temu, fluber napisał:

Nom:) nie chce mi się liczyć który to już szantaż emocjonalny że strony gmina pacers. Tak na szybko znalezione

 

Niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

A wiesz, wy tez rozne rzeczy mozecie robic.

Ja mam ochote TERAZ wyrazic swoja opinie to to robie.

Nawet nie czytalem tego topicu o glosowaniach bo robił to qcin.

Sklejacie akcje czy to dla Was nie pojęte?

Podobne brednie dla mjie, jak ze skoro nie glosuje w wyborach na partię, to nie mam prawa na nie narzekać. lol

Caly czas implikacje na podstawie swoich jedynie slusznych myśli.

Nie jest ti dka mnie jakos mocno ważne, wiec mozecie pousuwac te posty, ale moze poczekajcie aż January wrzuci do tego archiwum swoich prac.

Niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

Masz prawo narzekać jeśli głosujesz przeciw. A myślałem, że działacie z Qcinem jako jedna organizacja, więc nawet jeśli to on głosował to jest to tak samo twoja decyzja jak jego.

Więc nie nie masz prawa narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

Podobne brednie dla mjie, jak ze skoro nie glosuje w wyborach na partię, to nie mam prawa na nie narzekać. lol

 

Jesli przyjmujemy glos (wyjasniles, ze jest inaczej, ale wczesniej Ozzy mogl tego nie wiedziec) Soty jako Twoj i Qcina to bardziej pasowalaby analogia do tego, ze ktos glosowal na PiS i jednoczesnie narzekal na to, ze 500+ wprowadzili :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Masz prawo narzekać jeśli głosujesz przeciw. A myślałem, że działacie z Qcinem jako jedna organizacja, więc nawet jeśli to on głosował to jest to tak samo twoja decyzja jak jego.

Więc nie nie masz prawa narzekać


Wiesz, ja miesiac temu mialem w beGM finały konfy i nba na glowie, a nie hakies glosowanie.

Jak kiedys tam dojdziesz (w co mocno watpie) to sie moze przekonasz.

Ty raczej nie masz prawa oznajmiac mi do czego ja mam prawo, wiec proszę przestan do robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

A wiesz, wy tez rozne rzeczy mozecie robic.

Ja mam ochote TERAZ wyrazic swoja opinie to to robie.

Nawet nie czytalem tego topicu o glosowaniach bo robił to qcin.

Sklejacie akcje czy to dla Was nie pojęte?

Podobne brednie dla mjie, jak ze skoro nie glosuje w wyborach na partię, to nie mam prawa na nie narzekać. lol

Caly czas implikacje na podstawie swoich jedynie slusznych myśli.

Nie jest ti dka mnie jakos mocno ważne, wiec mozecie pousuwac te posty, ale moze poczekajcie aż January wrzuci do tego archiwum swoich prac.

Ja niczego Ci nie zabraniam i nie roszczę sobię prawa do jedynie słusznych myśli 🙂

Wtedy mogłeś, teraz też możesz, po prostu wyraziliśmy swoje zdanie, że prowadzicie razem zespół i odpowiadacie wspólnie za swoje głosowania. Nie interesowałeś się wtedy, trudno, teraz za późno. Może taki wniosek, że powinieneś bardziej kontrolować co robi @Qcin_69 by nie musieć się później dziwić.

Oczywiście, możecie grać w dobrego i złego policjanta, ale to trochę, wydaje mi się, nieuczciwe w stosunku do innych, samotnych GMów, a decyzję już podjęliście i wg mnie odpowiadacie za nią razem.

A na partię zaglosowałeś, zrobił to w Twoim imieniu Twój współ GM. Macie jeden głos. 

To oczywiście tylko moja opinia z którą nie musisz się zgadzać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.