Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mac napisał:


Wiesz, ja miesiac temu mialem w beGM finały konfy i nba na glowie, a nie hakies glosowanie.

Jak kiedys tam dojdziesz (w co mocno watpie) to sie moze przekonasz.

Ty raczej nie masz prawa oznajmiac mi do czego ja mam prawo, wiec proszę przestan do robic.

No tak bo głosowanie zajmuje tak dużo czasu, że potrzeba do tego 2 osób. Proszę Cię. Jeszcze się chwalisz Finałami przychodząc do Minny na gotowe...

I ty oczekujesz, że będę brał cię na poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło doczytać ten punkt CBA jak pytałem co z lma. Jak powiedzieliście wtedy A to musicie niestety powiedzieć teraz B albo jest to nie fair w stosunku do mnie.
 

I tyle. Może i jestem tak samo winny, ale wy tez jesteście wiec ja nie będę za to sam teraz płacił. 

 

tyle ode mnie. 
 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ozzy110 napisał:

Ja tylko przypomnę, że razem z Qcinem sami głosowaliście za podjęciem opcji przez LA, więc ten post proszę wrzucić do niszczarki

Ale przecież to @ozzy110 nie ma żadnego znaczenia. Widzę, że niektóre osoby ( @Eld, @Szulim, @Alonzo chyba też) nadal myślą, że to czy LMA wróci w realu ma znaczenie dla tych 25 mln w salary Indiany. Otóż na chwilę obecną, nie ma żadnego. Sytuacja wygląda tak, że od momentu ogłoszenia przez LMA zaprzestania gry z powodów zdrowotnych należy odczekać rok, aby móc jego kontrakt wykreślić salary. Jeśli w ciągu tego roku nie wróci to wtedy kontrakt się z salary wyrzuca ( tymczasem u Nas zrobiono to już po kilku miesiącach). A jeśli wróci to nie można tego kontraktu skasować. 

i oczywiste było, że przecież LMA nie zrezygnuje ot tak z 25 mln. On tą kasę teraz dostanie, czy wróci czy nie. To nie był dla niego trudny wybór:) 

Ja @RonnieArtestics rozumiem, że się zdenerwował, bo został wprowadzony w błąd (inną sprawa, że jego zachowanie jest żenujące). Zapytał na forum jak to wygląda i dostał odpowiedź od osób, w jego ocenie, kompetentnych, potem podjął kolejne ruchy z założeniem że tych 25 mln w salary już nie ma. 

trochę natomiast dziwi mnie zachowanie Radnych, którzy nie wiedząc czegoś podejmują takie decyzje. Nikt nie jest alfą i omegą, każdy może czegoś nie wiedzieć. Ale jak ktoś mnie o coś pyta, to albo to sprawdzam i mówię jak jest, albo mówię, że nie wiem, wal się i sprawdź to sobie sam. Nie jest to zarzut i dobrze, że chce Wam się to wszystko sprawdzać i odpowiadać, no ale jeśli czegoś nie wiecie, to lepiej nikogo w błąd nie wprowadzać. Bo jak widać po Ronniem może się wkur..... . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Zapomniałeś, że przegrałeś głosowanie 3:1, zachowując się jak primadonna, rzucając szantażami?

Stoisz obok Ronniego szantażysto.

Oraz obok Qcina sądząc, że Rada to był tylko Eld.

Tu nawet nie chodzi o to, że były 3 głosy ZA, tylko że będąc zdecydowanie najaktywniejszym Radnym obok Ciebie (Longer był nowy, a Cvbe zajęty ślubem) nawet nie zaczekałeś na mnie z decyzją o ogłoszeniu Januarego GMem Pels (traf chciał, że akurat miałem imprezę rodzinną i nie byłem w stanie być na forum i cokolwiek przeczytać). Nawet nie miałem możliwości wypowiedzenia się.  Rozumiesz to czy nie? W d.. miałeś moje zdanie - nie było w temacie Rady o tym żadnej dyskusji. @Qcin_69 może i nie ma pojęcia o tym jaki kocioł jest w Radzie (robisz dla BeGM cholernie dużo i tu masz mój pełny szacunek), ale ma całkowita rację, że masz tu kilka swoich autorytetów których się ślepo trzymasz, a innych jak mnie masz w d.. co pokazałeś na przykładzie Pels, albo na przykładzie zablokowania mi dostępu do arkusza (zauważyłem to dopiero jak chciałem cap holdy swoich wpisać, by Ozziemu choć w tym lekko pomóc) - co ciekawe inny były Radny nie ma zablokowanego dostępu. :) ja juz się nawet nie mam o to do Ciebie pretensji - taki jesteś. Szkoda tylko, ze tego nie widzisz .. Od mojego - Nie i ch$# z Pels Jaśka pojawiło się kilka innych problemów, które bohatersko próbowałeś ratować. Ale niektóre sam stwarzasz samodzielnie podejmując decyzje - jak z terminem hard capów, gdzie wystarczyło o to zapytać Januarego, albo mnie. Sam czekałem na te deale, gdzie kilka klubów musi zejść z hard capu, ale nic się nie działo. Ile razy Ciebie o to prosiłem w temacie Rady, czy między nami na Priv? Konsultuj decyzje przed wrzuceniem na forum lub zgodą na coś czego nie jesteś pewien. 

Wziąłeś sobie bardzo dużo na głowę Eld - naprawdę to szanuję - ale nie jesteś w stanie ogarnąć wszystkiego - a robiłeś to i masz tu nieuzasadnione pretensje do innych.

Fakty są takie, że byłem na bieżąco drugim najaktywniejszym Radnym po Tobie, a Ty wybrałeś z jakiegoś powodu Jaśka jako GMa drugiego klubu na Zachodzie, gdzie to Rada Pels powinna prowadzić (mogło być bez problemu z Januarym), ale tak zadecydowałeś i już.

I nie nazywaj mnie primadonną, czy szantażystą bo mam swoje zasady, które Ty masz zwyczajnie w d..

Inna sprawa, że każdy powinien wiedzieć co sprzedaje i co kupuje - od tego nie są Radni. Przerzucacie tonami picków i to chyba nie jest zbyt skomplikowane, żeby każdorazowo po wymianie sprawdzić, czy Wam się po dealu wszystko zgadza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Ale przecież to @ozzy110 nie ma żadnego znaczenia. Widzę, że niektóre osoby ( @Eld, @Szulim, @Alonzo chyba też) nadal myślą, że to czy LMA wróci w realu ma znaczenie dla tych 25 mln w salary Indiany. Otóż na chwilę obecną, nie ma żadnego. Sytuacja wygląda tak, że od momentu ogłoszenia przez LMA zaprzestania gry z powodów zdrowotnych należy odczekać rok, aby móc jego kontrakt wykreślić salary. Jeśli w ciągu tego roku nie wróci to wtedy kontrakt się z salary wyrzuca ( tymczasem u Nas zrobiono to już po kilku miesiącach). A jeśli wróci to nie można tego kontraktu skasować. 

i oczywiste było, że przecież LMA nie zrezygnuje ot tak z 25 mln. On tą kasę teraz dostanie, czy wróci czy nie. To nie był dla niego trudny wybór:) 

Ja @RonnieArtestics rozumiem, że się zdenerwował, bo został wprowadzony w błąd (inną sprawa, że jego zachowanie jest żenujące). Zapytał na forum jak to wygląda i dostał odpowiedź od osób, w jego ocenie, kompetentnych, potem podjął kolejne ruchy z założeniem że tych 25 mln w salary już nie ma. 

trochę natomiast dziwi mnie zachowanie Radnych, którzy nie wiedząc czegoś podejmują takie decyzje. Nikt nie jest alfą i omegą, każdy może czegoś nie wiedzieć. Ale jak ktoś mnie o coś pyta, to albo to sprawdzam i mówię jak jest, albo mówię, że nie wiem, wal się i sprawdź to sobie sam. Nie jest to zarzut i dobrze, że chce Wam się to wszystko sprawdzać i odpowiadać, no ale jeśli czegoś nie wiecie, to lepiej nikogo w błąd nie wprowadzać. Bo jak widać po Ronniem może się wkur..... . 

No ja przyznałem, że podejmowałem decyzję z myślą że LMA dostał medicala. Sam nie miałem nawet kiedy to sprawdzić bo pilnowałem wejście w nowy sezon (czyt. Moratorium, holdy a potem jeszcze ratunek Hornets). Ja od siebie mogę zaproponować 2 opcje. Albo LA zostaje w salary rozłożony na 3 lata zaraz po FA albo czekamy na sezon i wtedy ewentualnie wrzucamy jego pełną umowę z ewentualnym częściowym buyoutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

No, czyli jeden wniosek z postów Qcina i Alonzo - byłem c***owym radnym

Przecież oni nic takiego nie napisali. Napisali że dawałeś tej grze bardzo dużo, ale jak każdy nie jesteś idealny i zdarzały ci się decyzję, z których X osób nie jest zadowolonych.

k****, w zasadzie to napisali że jesteś dobrym radnym, ale że nie da się być dobrym we wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

@mac

ale jak prowadzicie razem klub z @Qcin_69 to jego decyzja w BeGM jest równocześnie Twoją decyzją, więc albo to zaakceptuj, albo przejmij samodzielnie jakiś klub. 

To juz mega komedia co sie dzieje.

Podsumowując:

Nawet gdybym głosował ja, a nie qcin co miało miejsce, nie mam prawa do zmiany decyzji czy czegokolwiek. Wy zas sobie w tym temacie mozecie zmieniac decyzje na podstawie wlasnego widzimisie. Klasyka.

Tak czy siak takie pytanie do wszystkich, co uwazaja ze nie moge wyrazac swojego zdanie w tym momencie:

Czy jesli napisze do elwariato swoje teksty i on ze swojego konta tu wstawi teksty (nie ma zadnej druzyny) to on juz bedzie miec do tego prawo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis i masz dużo racji i są też pewne niejasności

przypadek Bosha - został zablokowany do gry przez sztab medyczny w Miami - próbował wrócić kilka razy ale dostał bana i po roku jego kontrakt wygasł z salary Miami

przypadek LMA - sam rezygnuje z gry i ogłasza przejście na emeryturę i tu pojawia się konkretne pytanie - czy LMA wpisał się na Voluntarily Retired List NBA (niestety nie udało mi się do tej listy póki co dotrzeć - może ktoś pomoże?) 

bo jeżeli tak - to jego kontrakt jest automatycznie usuwany z salary cap z nowym sezonem (jeżeli byłby pod takim kontaktem zgodnie z zasadą emerytury w NBA z tego co doczytałem) 

jeżeli nie, to faktycznie zgodzę się że mamy tu niespójność bo kontrakt powinien być pozostawiony, ale też @RonnieArtestics nie powienien dostać informacji że może go bez problemu usunąć

generalnie Ronnie pytał publicznie, nie w wiadomościach prywatnych do Rady - także wtedy żaden GM nie przedstawił innego punktu widzenia, a jeśli dobrze pamiętam kilku przytaknęło

jak dla mnie cała ta drama powinna być rozstrzygnięta polubownie - Ronnie niech dokończy zgodnie z planem FA, porobi trendy itp - jak już LMA zniknął to się tego trzymajmy bo póki co wciąż jest na medicalu

jeżeli wróci do NBA (w co ja akurat szczerze wątpię) robimy dopisanie LMA do Indiany i albo strech albo jakaś wymiana (w końcu będzie to spadający kontrakt dość duży, który uwolnić komuś może salary na kolejny sezon) i ogarnąć cały ten burdel

@ozzy110 @Ashigaru @LONGER01 jako Rada czy przychylicie się do tego pomysłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

To juz mega komedia co sie dzieje.

Podsumowując:

Nawet gdybym głosował ja, a nie qcin co miało miejsce, nie mam prawa do zmiany decyzji czy czegokolwiek. Wy zas sobie w tym temacie mozecie zmieniac decyzje na podstawie wlasnego widzimisie. Klasyka.

Tak czy siak takie pytanie do wszystkich, co uwazaja ze nie moge wyrazac swojego zdanie w tym momencie:

Czy jesli napisze do elwariato swoje teksty i on ze swojego konta tu wstawi teksty (nie ma zadnej druzyny) to on juz bedzie miec do tego prawo?

 

Każdy ma prawo do własnych poglądów i zmiany zdania, ale jak sie podejmuje jakąś decyzję to trzeba umieć wziąć za nią odpowiedzialność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eldjesteś przewrażliwiony na swoim punkcie, bo nic takiego z postów Qcina i Alonzo nie wynika. Wynika z nich, z czym ja też się zgadzam, że wiele rzeczy robiłeś świetnie, przede wszystkim w kwestiach organizacyjnych i technicznych. I warto by było, abyś nadal tym się zajmował, bo raczej nikt tego lepiej nie zrobi. 

Ale wziąłeś na siebie za dużo (nie wiem czy z własnej woli, czy dlatego że nie było innych chętnych). I nie możesz się obrażać, że ktoś Ci napisze że coś zrobiłeś źle. Odpuść sobie kilka rzeczy, skup na tym co wychodzi Ci najlepiej. I myślę, że każdy na tym skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytałem właśnie że LMA zgłosił się po emeryturę do NBA, czyli jednak planował całkowicie odpuścić, niestety nadal nie wiem czy jest to prawdziwe bo tylko Voluntarily Retired List by to nam wyjaśniło w 100%

nie wrzucę źródła bo nie jestem pewien czy jest legitne, ale pokopię jeszcze głębiej :D 

ale jeżeli tak jest, to i tak nie może wrócić do NBA wcześniej niż po roku od rezygnacji z kontraktu + przejść zaawansowane badania medyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

doczytałem właśnie że LMA zgłosił się po emeryturę do NBA, czyli jednak planował całkowicie odpuścić, niestety nadal nie wiem czy jest to prawdziwe bo tylko Voluntarily Retired List by to nam wyjaśniło w 100%

nie wrzucę źródła bo nie jestem pewien czy jest legitne, ale pokopię jeszcze głębiej :D 

ale jeżeli tak jest, to i tak nie może wrócić do NBA wcześniej niż po roku od rezygnacji z kontraktu + przejść zaawansowane badania medyczne

I widzisz i takie znalezisko może idealnie rozwiązać problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@Regis

@RonnieArtestics

generalnie Ronnie pytał publicznie, nie w wiadomościach prywatnych do Rady - także wtedy żaden GM nie przedstawił innego punktu widzenia, a jeśli dobrze pamiętam kilku przytaknęło

@ozzy110 @Ashigaru @LONGER01

W gwoli ścisłości nie mówmy, że wszyscy tak mówili, bo ja byłem przeciwny uwolnieniu Pacers od kontraktu Aldridge, gdy sytuacja była niejasna. Temat się nawet przewijał w pytaniach do rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.