Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ronnie prosi ozzy’ego żeby nie podważał jego kompetencji jako gm. I żeby zajrzał w arkusz zanim bedzie komentował o braku cap space. Ronnie miał 27mln max cap space jeszcze przed trade z Turnerem.

Do reszty info, ze nie moze odpisywac na priv majac bana, mimo ze wiadomości dochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Ronnie prosi ozzy’ego żeby nie podważał jego kompetencji jako gm. I żeby zajrzał w arkusz zanim bedzie komentował o braku cap space. Ronnie miał 27mln max cap space jeszcze przed trade z Turnerem.

Do reszty info, ze nie moze odpisywac na priv majac bana, mimo ze wiadomości dochodzą.

No tylko ponoć szukał ofert za Hardaway a nie rezygnując z jego cap holdu i bez trejdu Turnera nie ma. Więc nie wiem z czego chciał zrobić to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ozzy110 napisał:

No tylko ponoć szukał ofert za Hardaway a nie rezygnując z jego cap holdu i bez trejdu Turnera nie ma. Więc nie wiem z czego chciał zrobić to miejsce.

Ja tylko przekazuje:

Hardaway miał albo zostać w pacers za kilkanaście baniek albo miał odejść po drugiej turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Orlando Magic gratulują Grantowi Williamsowi, Andre Iguodali oraz Garrettowi Temple objęcia tak intratnych stanowisk. Na uwagę zasługuje zwłaszcza stanowisko vice prezydenta dla Granta Williamsa, który w lidze jest dopiero od 2 sezonów. 

a co sadzisz o tym, ze irving kolejna kadence jest vice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Chodzi mi o Dallas:

21 godzin temu, ozzy110 napisał:

 

Dallas Mavericks:

Dallas Mavericks podpisują po jednym graczu z grupy:

  1. Jrue Holiday 120/4 (3+PO)
  2. Jonathan Isaac 90/4 (3+PO) (24+23+22+21)

Zakładając, że wygrywają Jrue, a Szulim nie wyrówna Isaaca to przecież wtedy pierwszeństwo ma nie 1, a 2. Przecież, jak go Szulim nie wyrówna to logiczne, że trafia do Dallas, a Mavericks napisali "po jednym graczu z grupy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Chodzi mi o Dallas:

Zakładając, że wygrywają Jrue, a Szulim nie wyrówna Isaaca to przecież wtedy pierwszeństwo ma nie 1, a 2. Przecież, jak go Szulim nie wyrówna to logiczne, że trafia do Dallas, a Mavericks napisali "po jednym graczu z grupy".

Na tyle na ile rozumiem ten zapis to Jrue ma pierwszeństwo przed Isaakiem w każdym wariancie, jeśli Jrue wybrałby Dallas to oferta dla Isaaca jest nieważna i Szulim nie ma czego wyrównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Chodzi mi o Dallas:

Zakładając, że wygrywają Jrue, a Szulim nie wyrówna Isaaca to przecież wtedy pierwszeństwo ma nie 1, a 2. Przecież, jak go Szulim nie wyrówna to logiczne, że trafia do Dallas, a Mavericks napisali "po jednym graczu z grupy".

Zakładając, że Jrue idzie do Dallas to Isaac nawet nie dostaje propozycji oferty i zlatuje do 2 tury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Na tyle na ile rozumiem ten zapis to Jrue ma pierwszeństwo przed Isaakiem w każdym wariancie, jeśli Jrue wybrałby Dallas to oferta dla Isaaca jest nieważna i Szulim nie ma czego wyrównywać.

Ale tak nie jest bo Isaac podpisał z Dallas offer sheet, czyli dokument zobowiązujący. Nie możesz go ot tak wrzucić do niszczarki. CBA tak mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Zakładając, że Jrue idzie do Dallas to Isaac nawet nie dostaje propozycji oferty i zlatuje do 2 tury

Patrz wyżej. Było by to niezgodne z CBA.

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Dlatego @karpik dał kolejność

Czyli można podpisywać offer sheet z RFA, a później je zlewać bo był 2 czy tam 3 w kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Patrz wyżej. Było by to niezgodne z CBA.

Czyli dla ciebie oferty typu:

1. X

2. Y jeśli nie X

3. Z jeśli nie Y

też jest błędna?

Bo tym jest oferta Dallas

@Eld nudzi ci się?

Bo mi nie i mam ciekawsze zajęcie (pakowanie na wakacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ale tak nie jest bo Isaac podpisał z Dallas offer sheet, czyli dokument zobowiązujący. Nie możesz go ot tak wrzucić do niszczarki. CBA tak mówi.

Ja ekspertem od CBA nie jestem, wiec jesli jest zapis, który doslownie pokazuje ze masz racje to ok, choc nie wiem jak CBA miałoby wyjaśniać kolejność ofert w BeGM, bo to w jaki sposób je składamy raczej nie jest w CBA rozpisane ;) 

Moim zdaniem zapis karpika jest dosc jasny, a rozpisywanie kolejności / priorytetów jest wlasnie dla takich sytuacji, ale to tylko moja opinia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Czyli można podpisywać offer sheet z RFA, a później je zlewać bo był 2 czy tam 3 w kolejności?

Do podpisania oferty dochodzi w momencie, gdy ten RFA jest pierwszy na liście priorytetów i wygrywa głosowanie lub gdy jest na priorytecie nizej, ale opcje nad nim odpadły. Wydaje mi sie, ze zawsze tak robilismy i ze jest to dosc jasne, z tego co widze to Ozzy podobnie to rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi, ale ja tu widzę ładną lukę :).

To dyskutuj z Karpiem nie ze mną...

Teraz, Lucas napisał:

Do podpisania oferty dochodzi w momencie, gdy ten RFA jest pierwszy na liście priorytetów i wygrywa głosowanie lub gdy jest na priorytecie nizej, ale opcje nad nim odpadły. Wydaje mi sie, ze zawsze tak robilismy i ze jest to dosc jasne, z tego co widze to Ozzy podobnie to rozumie.

No przecież jeśli masz warunki to zawodnik ma tylko ustną informacje. "Słuchaj gadamy z A i mamy w zanadrzu ofertę dla ciebie jeśli on powie"

Eld proszę cię nie grasz w to od wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja ekspertem od CBA nie jestem, wiec jesli jest zapis, który doslownie pokazuje ze masz racje to ok

Jest zapis mówiący wprost i na tym polega RFA. Zawodnik podpisuje offer sheet z nowym zespołem. Dokument. Pre-contract. Macierzysty zespół może go wyrównać, lub nie. Ale tak jest napisane w CBA. Więc skoro tak jest w CBA a Szulim nei wyrówna Isaaca to zgodnie z CBA skoro padło zobowiązanie w formie pisemnej Isaac trafia do Dallas :) .

2 minuty temu, Lucas napisał:

Do podpisania oferty dochodzi w momencie, gdy ten RFA jest pierwszy na liście priorytetów 

A gdzie tak jest napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jest zapis mówiący wprost i na tym polega RFA. Zawodnik podpisuje offer sheet z nowym zespołem. Dokument. Pre-contract. Macierzysty zespół może go wyrównać, lub nie. Ale tak jest napisane w CBA. Więc skoro tak jest w CBA a Szulim nei wyrówna Isaaca to zgodnie z CBA skoro padło zobowiązanie w formie pisemnej Isaac trafia do Dallas :) .

No ale u nas nie dojdzie do zlozenia jakiejkolwiek oferty Isaakowi przez Dallas jeśli Mavs wygrają Jrue. Choc lepiej jakby to Rada doprecyzowala po prostu, ale no moim zdaniem z Ozzim mamy rację :P

1 minutę temu, Eld napisał:

A gdzie tak jest napisane?

No na tym polegaja priorytety i tak zawsze gralismy? No ale ja nie jestem Radą, nie znam na pamiec regulaminu czy CBA i nie jestem tu ciałem decyzyjnym, wiec moge przedstawiac tylko swoja opinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No ale u nas nie dojdzie do zlozenia jakiejkolwiek oferty Isaakowi przez Dallas jeśli Mavs wygrają Jrue. Choc lepiej jakby to Rada doprecyzowala po prostu, ale no moim zdaniem z Ozzim mamy rację :P

Nigdy nie liczyło się rfa jeżeli z powodu priorytetów nie podpisał więc nie wiem o czym my tu w ogóle dyskutujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.