Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, ozzy110 napisał:

Kto wie jak będzie wyglądał następny szantaż. Jeśli Ronnie ma się tak zastanawiać to ja mu podziękuję.

Dodatkowo jeśli wyjdzie na niego i pozbędzie się całych 25 mln i wróci do gry bez przeprosin to ja rezygnuje z roli radnego jak i całej gry.

Ciekawe jak podoba wam się taki szantaż

Ale oddasz mi wcześniej Moranta?

Bo z Ronniem byłem na Turnera ugadany ale niestety zanim mi go oddał zdążył odejść.

A, że zawsze mieliśmy dobre relacje to dej jeszcze Trenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Keldon?

Połowa ligi go zapewne chce. Wiec to zależy od nowego GM. Ja prowadziłem rozmowy. 

Wolałbym aby taka decyzje podejmowała Rada. 

Gość dostanie medal IO wiec jego wartość poszybowała a to dalej potencjalnie super roles. 

Jak ktoś wrzuci ofertę jak za gwiazdę to warto rozważyć sell high. Ale nic na sile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

  

 

Zastanówcie się jak rozwiązać kwestię dealu Pacers-Blazers rozbitego na dwa, którego druga część po pozostaniu LMA teraz pada.

No właśnie Rada chyba nie zostawiła tego Aldridge, choć mam nadzieję że to nie jest stanowisko ostateczne, ponieważ decyzja ta jest niezgodna z CBA. Jak już omijamy przepisy to nie wiem czemu akurat w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

No właśnie Rada chyba nie zostawiła tego Aldridge, choć mam nadzieję że to nie jest stanowisko ostateczne, ponieważ decyzja ta jest niezgodna z CBA. Jak już omijamy przepisy to nie wiem czemu akurat w ten sposób.

Rada postanowiła, że jeśli Ronnie nie wraca to kontrakt Aldridgea jest teraz rozkładany na 3 lata i po prostu jeśli LMA nie zagra 25 spotkań to wtedy zniknie z salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

A dlaczego Rada nie chce naprawić błędu całkowicie legalnie poprzez ofertę spurs ?

A to musiałbyś tą ofertę wysłać do rady

W ogóle tak się zastanawiam jak Ronnie chciał przyjąć tego Olynyka

Bo on nawet bez LMA nie ma na niego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.