Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak mają wyglądać Twoje głosy Tomek to skomentuję to tylko tak - mściwy jesteś a nie obiektywny.

W żaden sposób Cię nie uraziłem podczas rozmowy o McGee, mam swoje racje, które próbuję przedstawić i które mogę przedstawić a Ty to przenosisz na głosowanie. Gdzie tylko można dajesz mnie na ostatnim miejscu. Dziękuję. Nie będzie vice versa.

 

Przecież mówiłem, że większość tych głosów została jeszcze wczoraj/dziś nad ranem zrobiona, zanim cokolwiek o MG przeczytałem.

 

Wypraszam sobie takie oskarżenia.

Marcus listę dostał ode mnie o 2 rano około if smh. 

 

Napisz w odpowiednim dziale co się nei zgadza według Ciebie i dlaczego.

Powiedziałem, że jest wszystko do przemyślenia, bo potrzebowałem wzoru.

Ok, no to spodziewajcie się moich głosów jutro rano ;)

 

Mówię, nie ma pośpiechu, rano, do obiadu, po południu.

Ile Ci trzeba na przebicie sie przez to.

Wiem, że w godzinę jest to ciężko zrobić, jak mówiłem mi zajęło łącznie około 2-3. Sprawdzanie statystyk, zarobków jakies inne duperele.  Sam sobie takie detale sprawdzałem, nitk mi nie kazał wiem, ale i bez tego to męczy takie układanie, zwłaszcza od 0 gdzie trzeba co chwila podnosić wzrok i sprawdzać, czy już wszystkie druzyny itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie. Niewielu graczy by odpuscilo pewne 4 bańki

Myslisz, ze jezeli nie podejme opcji na nastepny rok to nikt nie da mu 4mln? :D To niezle w niego wierzysz. Chociaż może rzeczywiście rok grania przy Noahu, McRobertsie i Clarku w Miami mogloby mocno obnizyc jego wartosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze jezeli nie podejme opcji na nastepny rok to nikt nie da mu 4mln? :grin: To niezle w niego wierzysz. Chociaż może rzeczywiście rok grania przy Noahu, McRobertsie i Clarku w Miami mogloby mocno obnizyc jego wartosc :tongue:

 

Wręcz odwrotnie ;] Większa odpowiedzialność w ataku, pewne miejsce w S5. W koncu by rozwinal talenty ofensywne, ktore tak skrzętnie przez lata ukrywał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz odwrotnie ;] Większa odpowiedzialność w ataku, pewne miejsce w S5. W koncu by rozwinal talenty ofensywne, ktore tak skrzętnie przez lata ukrywał ;]

Rozumiem, to my tu w Atlancie stawiamy na jego dotychczasowe umiejetnosci, ktore wyksztalcil przez 32 lata,a nie na realizm magiczny :D. Gral u nas juz pol roku, znamy jego slabe i mocne strony, ma solidne miejsce w rotacji i szanse zapracowac na kolejne 10 mln lub dluzszy kontrakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza wiem kto u mnie wygra głosowania, ale głosy dam jutro, bo nad dalszymi miejscami muszę choc trochę pomyśleć.

 

Wydaje mi się, że mozna ograniczyć się do TOP 3. 

 

Reszta i tak jest bez znaczenia (w sumie 3 jest raczej malo wazny), a różnice nieraz są bardzo małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mozna ograniczyć się do TOP 3.

 

Reszta i tak jest bez znaczenia (w sumie 3 jest raczej malo wazny), a różnice nieraz są bardzo małe.

Wiesz, gdyby głosy lecialy 1 za 2 to bym dał już dziś, ale sprawa idzie wolno to do rana poczekam i przemyślę, co by nie skrzywdzić.

Ten Javale jest taką trudna decyzją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdyby głosy lecialy 1 za 2 to bym dał już dziś, ale sprawa idzie wolno to do rana poczekam i przemyślę, co by nie skrzywdzić.

Ten Javale jest taką trudna decyzją ;)

 

Bardzo :D

 

Ja tutaj odnosiłem sie do ogółu. Nie popędzam przecież.

Bo serio taki Patterson np. nie ma to znaczenia kto będzie 6 7 8 9 a nawet 5 i 4 małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,wróciłem z urlopu. Nie było mnie z 2 tygodnie na forum coś ważnego mnie ominęło?

3 tura FA głosowanie trwa.

karpik odszedł z gry a Rappar wysłał śmieszne oferty i szukamy już managerów do Cavs, Mavs i Bostonu. Tupalnik wrócił po tym jak jego następca próbował rozdać jego zespół za ćwierć darmo.

Mam nadzieję, że urlop udany i witamy z powrotem ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,wróciłem z urlopu. Nie było mnie z 2 tygodnie na forum coś ważnego mnie ominęło?

W FA komentarze była solidna dyskusja na temat kilku graczy.

 

Proponuję przed głosowaniem się zapoznać, bo naprawdę ciekawe argumenty leciały.

 

PS moje w pigułce masz w media room a na pewno warto zwrócić uwagę na sytuację JJ PatPata i Ilyasovy. Tam na końcu Utah i Toronto solidny reaserch zrobiły

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.