Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

O proszę, ten przepis to i ja przeoczyłem, trza będzie te kilkaset k w moich ofertach rocznych w razie czego pozmieniać, ale główna wartość rzecz jasna najważniejsza.

 

Co z rezerwowymi ofertami Cavs?

 

Czy będą wiążące czy jednak bierzemy ten szrot na rok.

 

Co dalej z Rapparem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponawiam pytanie:

 

Już wrzucałeś te ponumerowane oferty dla wszystkich? :smile: widziałem w Media Room 3 ludków, a reszta jeszcze nie?

 

Z góry dzięki za good job ;) i liczę na szybkie wrzucenie ofert ;)

 

W razie innych ofert przez Cavs, można zaktualizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, czy nie są podobnie ch*owe.

Wątpię, więc wrzućcie.

 

Czyli jak nie są głupie tak, to wchodzą?

Ponawiam pytanie:

 

 

W razie innych ofert przez Cavs, można zaktualizować ;)

 

Jest za dużo do aktualizacji. 

Trzeba wrzucić razem wszystko, żeby nikomu nic nie umknęło.

 

W sensie za dużo treści ogólnej, prawie 60 graczy z ofertami + coś od Cavs może dojść nowego.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko, bo po finałach wszyscy są pewnie w depresji, niektórzy może już poskakali z mostów etc po takim wpierdolu to nie łatwo się pozbierać


Czyli jak nie są głupie tak, to wchodzą?


 

Jest za dużo do aktualizacji. 

Trzeba wrzucić razem wszystko, żeby nikomu nic nie umknęło.

 

W sensie za dużo treści ogólnej, prawie 60 graczy z ofertami + coś od Cavs może dojść nowego.

 

ej a może w excelu to machnąć - nie będzie wygodniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej właśnie tak w ogóle to trzeba też zrobić listę graczy z NTCami wszelakiego rodzaju

 

na pewno porter i kcp mają takie weto, ale teraz może być więcej takich case'ów, chyba w Warriors paru ludków będzie miało  

 

w ogóle zjebaliśmy bo jak C_M handlował Melo do Clippers to nie było w tej sprawie głosowania

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko, bo po finałach wszyscy są pewnie w depresji, niektórzy może już poskakali z mostów etc po takim wpierdolu to nie łatwo się pozbierać

 

ej a może w excelu to machnąć - nie będzie wygodniej?

 

Chyba nie.

Excel jest spoko do liczenia głosów

 

a forma postu forumowego sprawia, że przed napianiem kolejności każdy sobie patrzy co kto dał + mamy to na piśmie na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w ogóle zjebaliśmy bo jak C_M handlował Melo do Clippers to nie było w tej sprawie głosowania

 

Myślałem o tym, ale wtedy jeszcze Melo się pozytywnie o LAC wypowiadał i nie był w separacji węc pewnie każdy uznał, że błachostka, ale na przyszłość - pewnie

A może tam jest lepsza oferta na Milesa i wtedy January powie, że on się nie zgadza.

 

Ma podjąć decyzje jako Silver. Wartość kopert nie ma znaczenia.

 

Wjeżdżaj, cały na biało :] ale do tematu 3 FA pod post Julka wjedź, a nie tu :P

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w ogóle zjebaliśmy bo jak C_M handlował Melo do Clippers to nie było w tej sprawie głosowania

Mleko się rozlało, ale i tak głosowanie byłoby raczej bezprzedmiotowo, bo Melo chce do dobrej ekipy (clippers taką będą) i do ziomka cp3.

 

 

Ja sam mogę powiedzieć, że odrzucałem właśnie wszelkie oferty drużyn typu Raptors i jeszcze paru innych, bo chciałem zachować realizm i byłem go gotów puścić jedynie do Clippers i Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ogólnie zamierzamy ntc i unguaranteed powoli wycofać (przy nowych umowach).

 

no jasne rozumiem, że nowych full NTC nie dajemy [tych co trzeba mieć 8 lat exp i 4 lata w jednym teamie]

 

ale są jeszcze te weta przy RFA zmatchowanych i ludkach na rocznych umowach, którzy czekają na early birdy i full birdy

 

 

There are two additional circumstances in which a trade requires the player's consent:

  • When the player is playing under a one-year contract (excluding any option year) and will have Larry Bird or Early Bird rights at the end of the season. This includes first round draft picks following their fourth (option) season, who accept their team's qualifying offer for their fifth season. When the player consents to such a trade, his Larry Bird/Early Bird rights are not traded with him, and instead becomes a Non-Bird free agent3. The player's consent is also required for any subsequent trades that season.
  • For one year after exercising the right of first refusal to keep a restricted free agent. The player must consent to a trade to any team, although he cannot be traded to the team that signed him to the offer sheet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.