Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

czar bonza lola jest chyba tiebreakerem?

Lonzo, jako passfirst PG może po prostu lepiej obsługiwać PatPata podaniami no i dawać mu lepsze pozycje. Giannis overall jest lepszy na ten moment ale gra też dużo pod siebie. Do tego w Bucks jest jeszcze Brook Lopez, który w ataku bedzie de facto identyczną role pełnił i będzie zabierał mu grę. Za to z Hassanem tylko będzie się Patrick uzupełniał. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na 50/50 zaglosowalem na bulls ale mogę zmienić jak mnie argumenty przekonają

 

bo na korzyść bulls jeszcze więcej gw. hajsu no i większy rynek

Dla Pattersona raczej wiekszy rynek nie ma znaczenia co pokazał podpisując w rl z Thunder, Oklahoma City to praktycznie taki sam rynek jak Milwaukee, a jakby mu rzeczywiście tak bardzo zależało na większym rynku to do Chicago ma tylko 150 km, jak na USA to bardzo mało. Poza tym w dzisiejszych czasach wielkość rynku nie ma już tak dużego znaczenia.

 

Co do większej gwarantowanej kasy to gość ma dopiero 28 lat więc myślę, że jeśli wierzy w siebie (a zapewne wierzy) to nie ma wątpliwości, że po tym sezonie dostanie więcej niż 5,5 mln. Poza tym ta kasa nie ma dla niego tak wielkiego znaczenia co pokazał podpisując kontrakt z Thunder, aż na 3 lata. Dodatkowo grając w lepszej drużynie powinien mieć lepszą efektywność itd dzięki czemu powinien być wyżej ceniony.

 

Co do pisania o tym, że w Bulls może być nawet 2 opcja to średnio to widzę, bo Hassan swoje posiadania będzie chciał i na pewno nie odda ich Pattersonowi, dodatkowo Ball jest first-pass, ale też na pewno trochę rzutów będzie oddawał. Wiec tak naprawdę w Bulls będzie trzecią opcja czyli tak naprawdę praktycznie tak samo jak w Bucks, a biorąc pod uwagę że Bucks są lepszą drużyną, a podpisując kontrakt z Thunder Patterson pokazał, że poziom sportowy też jest ważny to myślę, że sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja ze Pat bedzie gdzies druga opcja swiadczy albo zle o was albo o waszych rosterach. To jest gracz na uzupelnienie skladu a nie skurwiel robiacy za Robina.

U mnie będzie 3-4, podobnie jak w Bulls. Nigdy nie pisałem, że będzie drugą opcją.

 

Poza tym do swojego składu raczej nie mam zastrzeżeń. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy taki dumny gracz jak patpat pójdzie grać w drużynie która mu nakopala w ostatnich playoffs? just sayin

No jak macie wymyślać już takie rzeczy to ja z tej dyskusji odpadam. Bo co ja mogę sensownego na to odpowiedzieć? Imo będzie chciał bo przegrał po wyrównanej walce i to była pierwsza runda, a nie finał konfy, poza tym tam robił za rezerwowego a u mnie dostanie S5. Ale każdy może to interpretowac jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o stash. U nas w grze można zrobić stash o rok od momentu rozpoczęcia gry danego gracza w NBA.

Jaki jest cel tego zapisu?

Dotyczy to wszystkich czy tylko pierwszo rundowców?

Co jak za rok nie będę miał miejsca na wybranego w tym roku gracza w drugiej rundzie?

Co z graczami na stashu, którzy już są? Jeżeli Korkmaz wybrany w pierwszej rundzie zeszłego draftu podpisał w tym roku kontrakt, to mogę go podpisać tylko w tym lub następnym roku?

Jeżeli nie to co?

Rozumiem, że salary dostaje takie jak pick z którym został wybrany, ale czy to się tyczy skali z roku w którym został wybrany czy roku w którym go podpisuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.