Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przeglądałem Media Room. Może dodamy naszego insider'a niezależnego. Będziemy mu sprzedawać jakieś informacje, co kto planuje. Dodatkowy smaczek. Ktoś coś mi zaoferuje, a ja mogę takiego pm'a wysłać, że trwają rozmowy o zawodnika x. Jak zawsze to będzie jakaś większa motywacja do składania ofert itd. Np. teraz jak mamy FA to napisanie do takiego insider'a informacji przez Julka, że wiele ekip interesuje się jakimś zawodnikiem. Dodatkowo podbije ciśnienie itd.

 

Doceniam zaangażowanie i mam nadzieję, że zapał zostanie na dłużej.

 

Zwłaszcza ta druga część ciekawa, bo początek to wręcz wypisz wymaluj nasz mediaroom, gdzie sami informacje wrzucamy jako "sources". Ale te przecieki byłyby fajne. Może coś julek podrzuci przed 20 o tych najgrubszych rybach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze życzy sobie obrzucić gównem Pelikany i Marcusa?

 

Nie?

 

Bo napisałem, że widzę 7 pewniaków do PO i że będę walczył o 8 seed z Thunder, Blazers i Grizzlies. I porównywałem się do drugiej Zachodu jaką są Spurs, że nie ma aż takiej wielkiej różnicy poziomu.

 

Dziękuje wszystkim za opinię i dyskusje, która w ogóle nie miała mieć miejsca.

Peace ludziska.

NOP ma szanse na play offy. Bez sensu teraz rozstrzygać to, czy będą na 7mym czy na 10 tym, czy może na 5tym. W głosowaniach się wypowiecie a do tego mnóstwo czasu.

Spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peace ludziska.

NOP ma szanse na play offy. Bez sensu teraz rozstrzygać to, czy będą na 7mym czy na 10 tym, czy może na 5tym. W głosowaniach się wypowiecie a do tego mnóstwo czasu.

Spokój ;)

 

I właśnie dlatego ciągle powtarzam, że gadanie teraz i pisanie "moja drużyna to to..." jest bez sensu i nikomu niepotrzebne. Jest lipiec, sporo się może zdarzyć. Wiadomo, że już teraz można wskazać ekipy lepsze i gorsze, ale nie ma co się zagłębiać w jakieś szczegóły i prowadzenie agitacji.

 

Marcus patrzy na swoją drużynę przez pryzmat jakiegoś rozwoju graczy pewnie, reszta tego nie widzi.  Jest środek lata więc można opiniować tyko na podstawie dotychczasowego przebiegu karier i poprzedniego roku i wygląda jak wygląda, a rozjeżdża się z wiarą Marcusa. Dlatego nie ma co.

 

A już na pewno  nie porównując tak, że "moja drużyna ma na SG lepszego gracza niż druzyna.." Bo na bezpośrednie zestawienie to przyjdzie czas w playoffach. (oczywiście nie na zasadzie PG > PG, SG =SG, SF> SF.... tylko całości i koegzystencji.) Bo przypominam, że w RS przedstawiamy tylko zarys schematu gry i mocnych/słabych stron NASZEJ EKIPY, a nie rzucamy łajnem w resztę.

Wiesz, to, że ja napiszę iż rozmawiam o jakimś Brandonie Knight, to każdy wie pomiędzy kim są rozmowy. No, ale zobacz sytuacje w której ja daję do takiej osoby informację, że prowadzę rozmowy o wymianę za swojego zawodnika, nie podając z kim. No i wtedy zagwostka. Można dawkować informacje, bawić się nią w takiej formie, aby podbijać wartość gracza, bo zawsze może być tak, że puszczę fejk newsa. No, a co lepsze jak ugadam się z jakimś zespołem to możemy zrobić specjalną ustawkę, że rozmawiamy o jakiejś grubej wymianie, aby podbić wartość gracza, którego się i tak chcemy pozbyć. Zabawa może być ciekawsza.

 

Jak dasz informację, że spływają Ci oferty za DWade'a to też raczej nikt nie wie od kogo :D 

 

Dam dobrą radę, jako że jesteś wręcz nowy :P Fejk news to w media room dla niektórych ekip codzienność chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie sobie dywagowałem w prywatnej rozmowie i niepotrzebnie to wyszło.

 

No ale trudno. To co jest teraz na szczęście nie ma znaczenia, bo sporo moich grajków z różnych powodów zagrało kiepski sezon.

 

spoko, to fajnie, że się jarasz swoim teamem - ja też rok temu myślałem, że pistons zrobią drugą rundę albo nawet ECF ale wyszło jak wyszło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat sporu karpik - january.

Jestem tu szeregowym graczem, wydawało mi się, że co jak co, Wy na górze się dogadujecie.

 

january - chciałeś to sam prowadzić, nie dajesz sobie pomóc, także musisz sobie zdawać sprawę, że w ograniczonym czasie, który przeznaczasz na grę, popełniasz i będziesz popełniał błędy. To, że regulamin sobie, wytyczne do 3 tury sobie a pytania i odpowiedzi co do 3 tury (często nie przez Ciebie) sobie, to wiadome było od dawna. Wiadomo było, że będą problemy, bo nawet jeżeli ktoś zadaje pytania i dostaje prawidłową odpowiedź to i tak to ginie w ilości postów, które piszemy, bo brak jest konkretnej tablicy z pytaniami i odpowiedziami udzielonymi bezpośrednio przez Ciebie. Bo jak odpowiada ktoś inny to mam przeświadczenie, że się na tym zna, ale z drugiej strony to tylko Ty prowadzisz tę grę i tylko Ty jesteś za to odpowiedzialny. Ogólnie chwała Ci za tę grę, ale błędy są, zwłaszcza w komunikacji.

 

karpik - wracaj i nie marnuj tego co już stworzyłeś. Jesteś jednym z nielicznych managerów w tej grze, który ma wizję i dla mnie top3 całej tej gry. Ogólnie to strach robić z Tobą wymiany, bo każdą wygrywasz ;)

Tego, że są błędy i wypaczenia w tej grze, mogłeś się spodziewać, zdawałeś sobie sprawę, że to nie jest tak, że to co napisał january w opisie 3 rundy, jest jedynym wyznacznikiem, chyba nawet sam odpowiadałeś na moje pytanie o TO i niegwarantowane, ze tylko ostatni rok. Mimo, że tego nie ma w opisie 3 rundy! Masz podstawy do tego by się denerwować, bo grę cały czas ulepszamy, ale zaciśnij zęby i nie rezygnuj a będzie szacunek. Co do tych dwóch graczy two wayowych to ja z pewnością ich nie wytypuję na 4 rundę i będę głosował za tym, by trafili do Ciebie, bo na nich Tobie zależy. Oczywiście fakt, ze straciłeś przez to 2 sloty w 3 rundzie, ale weź to na klatę i wróć silniejszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest racja, że powinien tu być osobny topic z pytaniami. Niektóre z tych, co poruszałem były już dawno na forum zapewne, ale ginęły w gąszczu postów jednozdaniowców o wszystkim i o niczym.

 

Ogólnie brak Admina dobrze nie wróży. Forum basketa też dobrze funkcjonowało, potem Admina zabrakło, skończyła się domena i nie było nikomu tego aktywować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ta oferta dla Hardaway'a od Ciebie? 39/3 + 14/1 (PO)? Bo tak nie do końca zrozumiałem ;) i chyba większość też, bo Knicks dali za 1.rok 12 mln i potem mniej i myślą, że do nich przyjdzie :tongue:

Tak jak piszesz. 13 guaranteed + 14 dodatkowy rok, zależnie od opcji gracza.

Podobnie ma się opcja z Simmonsem, tylko, że zamiast PO jest TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojawił się poważny problem, bo Denver złożyło Milsapowi porównywalną, ale legalną ofertę.

Nie ma żadnego problemu.

 

Denver mu zaproponowało 30 mln mniej.

Masz wyżej, że liczy się suma na kontrakcie, a sposób wpisania jest w gestii gm.

 

11. Paul Millsap

LA Lakers: 69/2+TO

Denver Nuggets: 120/3+1 TO

Indiana Pacers: 120/3+1 PO

Atlanta Hawks: 90/3

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak oferta jest dla UFA to interesuje nas tylko łączna kasa - a jak ktoś był nadgorliwy i rozpisał lata, ale zrobił to źle, to mu się w tym przypadku upiecze

 

gorzej jak ktoś zjebał ofertę RFA - to trzeba się zastanowić czy dajemy możliwość skorygowania tych lat czy jest nieważna - ja bym nie robił już afery i pozwolił skorygować, bo takiego szczegółu można było nie wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.