Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To nie lepiej odwzorować mój model i zaznaczyć tak jak u mnie drugi rok?

 

Może być i tak, jak komu wygodnie. 

Ja np. wolę mieć stale na oku te małe wartości podliczone. 

 

e// choć tutaj będę musiał się dokształcić na szybko, bo mam pewne małe wątpliwości czy każde minimum jest skalowane, czy tylko minimum jako wyjątek. Zrobię to jeśli nie będę mógł zasnąć lub jutro wolną chwilą i dam znać.

Chyba, że ktoś wie to niech się podzieli wiedzą. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak tylko minimum szykuje i skupiam sie na 2 pozycjach, także specjalnego problemu nie mam. Jak w końcu z tymi 2wayami?

MJ dal ten pomysł fajny żeby 2waye zrobić osobno wężykiem. Imho świetna sprawa, bo tam przecież ciężko cokolwiek różnicować I raczej normalną ofertą nazwać tego nie można.

 

Gdyby to ode mnie zależało to tak by do regulaminu było wklepane, ale no co ja Ci mogę powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ dal ten pomysł fajny żeby 2waye zrobić osobno wężykiem. Imho świetna sprawa, bo tam przecież ciężko cokolwiek różnicować I raczej normalną ofertą nazwać tego nie można.

 

Gdyby to ode mnie zależało to tak by do regulaminu było wklepane, ale no co ja Ci mogę powiedzieć

Ja jestem też za, i z tego co pamietam Januaremu też ten pomysł przypadł do gustu, tylko czy na tyle aby go wdrożyć to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może łaskawiec ely3/matek/p_m/kubass napiszą do Borysa, albo sami nadadzą uprawnienia na ten dział? Bo czasem ma wrażenie, że wkraczają do akcji jak trzeba połączyć dwa tematy ze sobą nie powiązane, albo usunąć post bez wyjaśnienia.

Z borysem chyba średnio jest kontakt ogolnie a matek/ely/kubbas itp nie moga nadawać uprawnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tura FA głosowanie trwa.

karpik odszedł z gry a Rappar wysłał śmieszne oferty i szukamy już managerów do Cavs, Mavs i Bostonu. Tupalnik wrócił po tym jak jego następca próbował rozdać jego zespół za ćwierć darmo.

Mam nadzieję, że urlop udany i witamy z powrotem ;)

karpik odszedł z gry? dlaczego?

 

wrociłem z urlopu ale moja mała złapała kleszcza i miałem jazdę znowu 

 

jak wchodziłem na forum to przezprzydake bo mi się kliknęło na komie tak to czasu nie było

 

teraz mam trochę czasu w robocie to rzucę okiem, postaram się zagłsoować dzisiaj bo widziałem że tydzień mija

 

Edit: a Rappar i tak nie grał więc mała strata

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.