Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A ostatnie pytanie do gory ale chyba obowiazuje go rookie scale z jego draftu.

Cel jest taki ze ci co maja przeladowany roster stashuja graczy.

Stash moze byc na obie rundy. Tak jest w realu i u nas tez chyba tak jest.

Jak nie bedziesz mial miejsce to chyba tracisz do niego prawa...

 

To sa moje przypuszczenia po tym co bylo pisane, dokladne info pewnie january na pw. Tylko wtedy byloby ok jakbys je nam tez udostepnil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Regulamin na większość pytań mi odpowiedział oprócz:

Rozumiem, że salary dostaje takie jak pick z którym został wybrany, ale czy to się tyczy skali z roku w którym został wybrany czy roku w którym go podpisuję?

I nowe. Czy takie podpisanie Korkmaza muszę wrzucić do 4 tej tury FA czy w dowolnym momencie tak jak i swoich drugorundowców podpisuję kiedy chcę, oczywiście pewnie z deadlinem do początku sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin na większość pytań mi odpowiedział oprócz:

Rozumiem, że salary dostaje takie jak pick z którym został wybrany, ale czy to się tyczy skali z roku w którym został wybrany czy roku w którym go podpisuję?

I nowe. Czy takie podpisanie Korkmaza muszę wrzucić do 4 tej tury FA czy w dowolnym momencie tak jak i swoich drugorundowców podpisuję kiedy chcę, oczywiście pewnie z deadlinem do początku sezonu?

 

Co do drugiego to raczej powinno być przed startem sezonu.

Jeśli kogoś stashujesz to on normalnie idzie grać sobie w Europie czy Chinach i podpisuje kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, bo oficjajnej odpowiedzi szukaj u Januarego, że jak nie podpiszesz teraz Korkmaza to tracisz prawa do Niego.

 

A kontrakt to się chyba liczy taki jaki się z Nim dogadasz.

 

Czy to będzie IV tura czy piąta, szczerze jakie to ma znaczenie, jak masz prawie pełny roster?

Akurat po zadaniu pytania zajrzałem do regulaminu i tam jest wprost, że mam jeszcze rok na niego i podpisuję zgodnie z rookie scale, ale nie wiem czy z roku jak był wybierany czy aktualnego? Jak to było z Sariciem?

A dlaczego shevcu musiał podpisać Bogdanovica za MLE? 4 lata już minęły?

 

 
 
3.6 STASH - Zawodnik stashowany w RL NBA może być podpisany przez ekipę wcześniej, jednakże "liczyć" się będzie w grze (a nie w salary) jedynie na zasadzie swej gry w NBA. Zawodnika, który nie został stashowany w RL NBA (podpisał umowę i jest w ekipie NBA) GM stashować może jedynie przez jeden więcej sezon - później albo go podpisuje, albo musi się zrzec do niego praw. Kontrakt podpisany na takiej zasadzie obowiązuje według rookie scale, bądź w przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada) w wysokości pełnego MLE.
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat po zadaniu pytania zajrzałem do regulaminu i tam jest wprost, że mam jeszcze rok na niego i podpisuję zgodnie z rookie scale, ale nie wiem czy z roku jak był wybierany czy aktualnego? Jak to było z Sariciem?

A dlaczego shevcu musiał podpisać Bogdanovica za MLE? 4 lata już minęły?

Bogdan byl z draftu 2014. Jego juz rookie scale nie objelo, bo ona obejmuje chyba 3 lata. Saric po dwoch przyszedl do nba a gdyby rok poczekal to dostalby lepszy hajs. Ale tak sie umawiali to slowa dotrzymal. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan byl z draftu 2014. Jego juz rookie scale nie objelo, bo ona obejmuje chyba 3 lata. Saric po dwoch przyszedl do nba a gdyby rok poczekal to dostalby lepszy hajs. Ale tak sie umawiali to slowa dotrzymal.

Czyli Korkmaza mogę podpisać za rok i wg rookie scale. Zastanowię się jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Korkmaza mogę podpisać za rok i wg rookie scale. Zastanowię się jeszcze.

Wg mnie masz na podpisanie go ten i przyszly sezon bo przychodzi dopiero teraz. Dla Ciebie lepiej za rok bo byc moze bedziesz musial z niektirych graczy rezygnowac. U mnie moglem czekac z tym Bogdanem jeszcze rok ale kazdy gracz nba w Kings na wage zlota. No i potem bede mial argument ze ze Smithem po trzech latach jest jednak zgrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnego.

3 "drafty" i 3 sezony - 14, 15, 16. minęły.

 

Coś jeszcze w tej kwestii?

Wszystko jasne, dzięki. Mogę podpisać Korkmaza w tym roku albo następnym i liczy się rookie scale z roku w którym go podpisuję.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini update:

 

Wrzuciłem przypisane nazwiska do excela.

Dla tych, którzy zostali podpisani na wyjątkach lub innej sytuacji gdy umowa nie może przyjąć innych wartości - wpisałem też pensje. W pozostałych przypadkach pozostawiam to nowym pracodawcom z przypomnieniem, że max wzrost pensji to 5 % dla braku praw birda i 8 % dla posiadaczy praw birda (wyliczane na podstawie yr1 więc np. będzie to 10 mln, 10,5 mln, 11 mln, 11,5 mln )+ jeśli ostatnim rokiem kontraktu jest opcja to nie może on być niższy niż poprzedni = musi być rosnący bądź równy.

 

Jak ktoś zaproponował minimum na 2 lata to od razu mówię, że za rok trzeba będzie minimum pewnie przeskalować, bo wzrośnie.

 

 

 

 

na kogo jeszcze czekamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.