Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Julek Was poinformuje jak oferta na tego samego gracza się powtórzy.

 

Ale świnia jesteś. Nie gadam z Tobą :(

 

No ja Ci powiedziałem, że jak Davis nie zagra sezonu życia to jest walka o PO tylko, a od Spurs dzieli Cię przepaść i pewnie ze 20 wygranych spotkań.

 

W jakiejś zawiłe dyskusje teraz to nie ma sensu wchodzić, bo jest lipiec to raz, a dwa że no ja nie widzę pola do możliwych porównań nawet. 

 

A tym sposobem zobaczysz, czy w czyichś oczach możesz przeskoczyć Warriors, Sote, Clippers, Spurs czy Jazz, lub Houston. I będziesz miał nad czym myślec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miała być poufna rozmowa na zabicie wieczoru, a ty próbujesz tutaj ośmieszyć sympatycznego skądinąd Marcusa.

 

No to następnym razem weź bez takiego jechania po bandzie, bo jeszcze uwierzę, że patrzysz na świat przez lafowe okulary :)

 

Zresztą sam się teraz przypomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!  Szybka ankieta.

 

Marcus wczoraj próbował mi wytłuamaczyć, że Pelicans w składzie Holiday - Moore - Solomon Hill - Antek - Plumlee

 

Idą nawet na HCA i niewiele różni go od Spurs. 

 

Pytanie krótkiej odpowiedzi:

 

a) Tak

B) Nie

c) Coooo?

Trzeba ułożyć równanie ;)

 

Holiday > Dragić

Moore < Green

Hill < Leonard

Davis > LMA

Plumlee < Howard

 

Czyli blisko, ale jednak nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jechałem po badzie.

 

Moore nie jest gorszy od Danny Greena. Holiday od Dragica. Każdy z Nich może być nawet lepszy za chwilę, bo są młodsi i mają większe możliwości. Green to już straszna czarna dziura w ataku, poziom Steve Nowaka. Po za trójką nie wnosi nic. Jego wpływ na ofensywę jest z każdym sezonem coraz gorszy.

 

Howard jest mimo całej mojej ogromnej sympatii do Niego, dość niepewny. Plumlee lub Biyombo, jeśli nawiążą do sezonu wcześniej będą lepsi lub co najmniej porównywalni.

 

Ławkę mam lepszą, bo Ignazz nie ma, ani jednego gracza do prowadzenia drugiego unitu, ani podkoszowych. Tutaj też podkreślałem, że ważne jest kogo podpisze, ale pamiętajmy, że Spurs już są powyżej luxury.


Trzeba ułożyć równanie ;)

 

Holiday > Dragić

Moore < Green

Hill < Leonard

Davis > LMA

Plumlee < Howard

 

Czyli blisko, ale jednak nie ;)

 

Tu bym dał dwa remisy. Holiday musi dawać więcej w ataku, zobaczymy czy będzie zdrowy i jak będzie grał.

 

Moore musi rzadziej znikać i więcej dawać w obronie, ale na pewno Danny Green z 392% FG i minusowym impactem na ofensywne nie jest lepszy. Zapomnijcie o tym jak Green jechał Wade te 3 sezony temu. To już przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moore musi rzadziej znikać i więcej dawać w obronie, ale na pewno Danny Green z 392% FG i minusowym impactem na ofensywne nie jest lepszy. Zapomnijcie o tym jak Green jechał Wade te 3 sezony temu. To już przeszłość.

 

Ale no bez takich manipulacji.

 

Green to zajebisty obrońca, który w ataku ma za zadanie rzucać 3 i być gotowy biec w transition D. Jeśli jego FG 39 wygląda słabo, to 3pt% 38 wygląda świetnie, bo 5 z 7 rzutów oddaje zza łuku. 

 

Twój skład to ludzie, którzy na 40 W patrzą ze szklanymi oczami.

Spurs podpiszą 2-3 minimalne kontrakty i więcej nie trzeba. Przecież ekipa Spurs RL jest ze 2x słabsza, a wygra na pewno 50 spotkań. Więc tutaj u nas to będzie koło 55 na pewno. No to gdzie z takimi ludźmi do 56 W, nie przesadzajmy. 

 

 

PS Jak mówiłem jest pieprzony lipiec. Więc nie mam zamiaru się wdawać w żadne ocenianie drużyn, o ile ktoś nie pisze czegoś bardzo, bardzo rażącego w oczy. 

 

Domniemywałbym, że jak ktoś teraz zaczyna się jarać swoją drużyną i pisać, jak to ona nie będzie świetnie wyglądać, to znaczy że bardzo potrzebuje żeby ktoś w to uwierzył.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale no bez takich manipulacji.

 

Green to zajebisty obrońca, który w ataku ma za zadanie rzucać 3 i być gotowy biec w transition D. Jeśli jego FG 39 wygląda słabo, to 3pt% 38 wygląda świetnie, bo 5 z 7 rzutów oddaje zza łuku.

 

 

Ja wiem, że jest szał na trójki, ale mimo wszystko gracze, którzy nie potrafią sami siebie wykreować w ataku są minusowi.

 

Co do defensywy to jakbym chciał posłużyć się manipulacją to bym napisał, że Spurs lepiej bronią bez Niego, co jest wygodną prawdą. To byłoby wykorzystanie statystyk na swoją korzyść, ale Danny Green to wciąż bardzo dobry obrońca. Statystyki może przekłamywać osoba Kyle Andersona który po prostu daje w obronie jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga! Szybka ankieta.

 

Marcus wczoraj próbował mi wytłuamaczyć, że Pelicans w składzie Holiday - Moore - Solomon Hill - Antek - Plumlee

 

Idą nawet na HCA i niewiele różni go od Spurs.

 

Pytanie krótkiej odpowiedzi:

 

a) Tak

B) Nie

c) Coooo?

Odpowiedz D - moga w ogole nie wejsc do PO.

 

Nasz Zachod ma 4 pewniakow do PO: gsw spurs utah sota i tutaj nawet hca obstawiam. Potem jest trojka z niezlymi znakami zapytania ale tez raczej pewniaki na PO: okc houston lac. Dalej to pozostaja kings dallas i suns no i moze memphis poza po. Reszta stoczy batalie o po ale bedzie tutaj spory rozstrzal.

 

Darrun Hillard zostaje przeze mnie zwolniony i robie sobie miejsce w rosterze. Excela uzupelnie wieczorem.

 

Btw, julek ma oferty czy marcus bo sie pigubilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie wmówi, że Oklahoma Thunder to pewniak do PO.

Nie wiem na czym się wzorujesz ale Westi wciągnął ich na 50 w. Mają o wiele lepszego i efektywniejszego lidera niż Ty.

 

Twój skład skończył na którym miejscu? 10? 11? 12? I wzmocniles się wróć. Dodałeś do niego plumlee na FA i bijombo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O ofertach dla Cavs decyduje sprawiedliwe losowanie lub w wyjątkowych okolicznościach starszyzna braci.

 

1. Kolader (MarcusCamby)

2. TuPalnik (January)

3. Tangiers (Karpik)

4. Longer01 (BTPH)

5. Tomek

 

Cleveland Cavaliers - III tura, oferta rezerwowa

 

Tu wysyłacie numer oferty i to co zawiera.

 

Kolader, Palnik, Tangiers i Longer proszeni o informację czy podejmują się roli. Po wysłaniu oferty proszę poinformować o tym w temacie.

 

Jeśli Rappar jednak oferty wyślę, wasze tracą na aktualności.

 

 

Złóż za mnie. Jestem zbyt krótko i zbyt mało doświadczony by przyjąć to brzemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol szanse NOLA na playoffs to dla mnie maks 5%

 

śliwka jest c***owy i będzie zakopany za Jokiem w denver no i nie masz żadnego normalnego SFa, S.Hill do hybrid i nie nadąży za szybkimi trójkami, to samo moim zdaniem Dekker, z kolei E.Moore jest za mały żeby takich Kałajów i Durantów bronić

 

do tego w realu ten zespół ma szansę konkretnie implodować, co się również może odbić u nas w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze życzy sobie obrzucić gównem Pelikany i Marcusa?

 

Nie?

 

Bo napisałem, że widzę 7 pewniaków do PO i że będę walczył o 8 seed z Thunder, Blazers i Grizzlies. I porównywałem się do drugiej Zachodu jaką są Spurs, że nie ma aż takiej wielkiej różnicy poziomu.

 

Dziękuje wszystkim za opinię i dyskusje, która w ogóle nie miała mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze życzy sobie obrzucić gównem Pelikany i Marcusa?

 

Nie?

 

Bo napisałem, że widzę 7 pewniaków do PO i że będę walczył o 8 seed z Thunder, Blazers i Grizzlies. I porównywałem się do drugiej Zachodu jaką są Spurs, że nie ma aż takiej wielkiej różnicy poziomu.

 

Dziękuje wszystkim za opinię i dyskusje, która w ogóle nie miała mieć miejsca.

Roznica jest spora, wymienisz swoich 7 pewniakow bo jestem ciekaw kogo masz zamiast okc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.