Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

ty czytac sie naucz. Bo Nie umiesz. Nie ma nic do rzeczy czy lma wróci czy nie, popełniony został błąd, ale kozła ofiarnego już macie, wiec dajcie mi bana i jade na wakacje 

A bez bana nie możesz jechać na wakacje. 

Wszystko zrozumiałe co napisałeś, ale nie musisz już przeklinać. Jak ochłoniesz to zrozumiesz, że słabe to było zakończenie. 

Miłych wakacji. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Aktualny rozdział i teza nad którą zacznę zaraz pracować to 'tęsknota za rządami autorytarnymi brutalnego podmiotu, po okresie demokracji wśród wykształconych ludzi na przykładzie 100 tysięcy postów z forum internetowego'

Szkopuł w tym, ze demokracja zawsze prowadzi do socjalizmu, a ta ateńska jest gloryfikowana przez powszechną bardzo ogólną wiedzę. Mój ulubiony filozof (ten, który nic nie napisał :P ) Sokrates - jak mu dawali tą cykutę do wypicia to powiedzieć miał że demokracja jest dla idiotów lub dla debili - jak ładnie ujął to Ronnie 🙃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

Wtedy plot twist zakończy się masowa rezygnacja z beGM i gra się zakończy 😂

Brzmi jak normalny miesiąc w begm:) 

3 minuty temu, january napisał:

'Drugie życie, do którego wciąż wracasz. Rozwoj Syndromu sztokholmskiego, analizowany dzień po dniu od swego poczatku na przykładzie kilkuletniej gry forumowej'

Mógłbyś zrobić też niezła pracę o efekcie motyla na przykładzie rozważań lma o powrocie do gry i jej wpływu na sytuację w Polsce;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mi się jeszcze jedno przypomniało. 
ogolnie Ronnie teraz narracje jak to pokrzywdzony jest a przecież. 
 

po moim oddaniu LMA ( co rl Spurs przespali) poszła kolejna wymiana OKC IND gdzie LMA został kupiony w ramach prawidłowej wymiany za inne kontrakty. Wiec późniejsza informacja o tym ze zdrowie LMA pozwala na odliczenie 25.000.000 była na rękę GM ale nie zmienia to faktu ze w chwili zakupu GM wiedział ze te 25€ musi zapłacić 

bledna informacja sprawiła ze radość GM z za darmo wyczyszczonych 25€ była po prostu za wczesna i rozumiem obecny kłopot ze poszła polityka wydawania pieniędzy których się ostatecznie nią miało. 
 

tu niestety nie da się nic zrobić. 
trzeba ograniczyć straty ale przy założenie ze kasa LMA wraca. PytNie czy płacąc mu Ronnie bedxie miał gracza w formie czy nazwisko w excelu jest sportowo ważne ale jak widać nieistotne dla GM Indiany. 
dla niego liczy się to zejście z kasy które przypomne dostał w sumie przypadkiem. 
 

wiec tu w sumie nie ma kozła bo ronnie nie kupował wcale gracza z pewnością czyszczenia kasy. Gdy go pozyskiwał wiedział ze za rok ma taki a raki kontrakt. Dlatego między innymi LMA poszedł tak tanio. 
 

to ze w międzyczasie spadła manna z nieba i blednie wykreslilismy kasę co było prezentem to już pomyłka wszystkich. 
nie zmienia to faktu ze cofnięcie tej kasy to nie jest jakaś kara 

 

jskbys kupował ten kontrakt właśnie pod to założenie ze wiesz ze LMA chory i spadnie kontrakt to coś innego 

tu był los vs los a na końcu jest po staremu. 
 

a ruchy Z lata da się skorygować następnymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

'Drugie życie, do którego wciąż wracasz. Rozwoj Syndromu sztokholmskiego, analizowany dzień po dniu od swego poczatku na przykładzie kilkuletniej gry forumowej'

,,Coś niewiarygodnego! Codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było przypisać GM-om podczas tej przygody? (...) Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym rozgrywkom, żyliśmy życiem zastępczym. Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Qcina na całym świecie, jak evitacre, który powiedział, że Qcin go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu beGM. Tego fenomenu popularności - setki komentarzy na forum, rekordowa liczba <<kurew>> i <<ty debilu jebany>>...''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

,,Coś niewiarygodnego! Codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było przypisać GM-om podczas tej przygody? (...) Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym rozgrywkom, żyliśmy życiem zastępczym. Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Qcina na całym świecie, jak evitacre, który powiedział, że Qcin go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu beGM. Tego fenomenu popularności - setki komentarzy na forum, rekordowa liczba <<kurew>> i <<ty debilu jebany>>...''.

 

E6E170DB-4A63-4FA4-BC33-84A6B32CD4C9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz nie wiem o czym ty w ogóle rozmawiasz, jak kupowałem lma był zdrowy. 
 

wszystko rozbija się o to ze wprowadziliście mnie w błąd i chcecie żebym teraz ja sam za niego beknął. Dlatego szukajcie se innego uczestnika bo ja chciałem się tu dobrze bawić a nie stresować wiecznie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ignazz nie wiem o czym ty w ogóle rozmawiasz, jak kupowałem lma był zdrowy. 
 

wszystko rozbija się o to ze wprowadziliście mnie w błąd i chcecie żebym teraz ja sam za niego beknął. Dlatego szukajcie se innego uczestnika bo ja chciałem się tu dobrze bawić a nie stresować wiecznie. 
 

 

No i o tym pisze. Tu się niewiele zmieniło poza zdrowiem. A Ty się przecież nie o zdrowie burzysz tylko finanse. Brałeś gracza z dwuletnim niespadajacym w lato kontraktem i nic się w tej materiii nie zmieniło. W międzyczasie zostałeś wprowadzony w błąd ze może jest lepiej niż myślałeś go kupując ale ten błąd został teraz naprawiony. Wszystko jest w porządku no poza faktem ze się okazało ze nie możesz sobie wyczyścić 25 baniek czego przy zakupie gracza nawet nie planowałes. 

Musisz zwrócić po prostu prezent który się okazało po otwarciu paczki ze jest dla kogoś innego. Zwracasz i tyle. A nie wyzywasz kuriera. 

Tym bardziej ze wiesz ze to nie były akurat twoje urodziny i się Tobie nie należał. 

A w sumie kończąc to obrazowe opisanie sytuacji zachowujesz się tak ze:

wyzywasz innych w okolicy bo musisz oddać prezent

Nie chcesz oddać z powodu ze otwierając go zauwazyles tam czekoladki które mogą pomoc Tobie zaliczyć sąsiadkę obok z klatki bo tamta lubi słodkie 

Opakowanie było ładne ale już oddales mamie która dawała inny prezent i wykorzystała pudełko 

w sumie nie skumałeś ze nie masz urodzin i prezent bez powodu ucieszył mocno 

i tak mocno się tym zwrotem wkurzyles ze obecnie masz postawę aby nikt już nigdy prezentu nie dostał i tupiesz noga  

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

A bez bana nie możesz jechać na wakacje

 

Mamy teraz takie czasy, ze zeby gdzies jechac to trzeba cala mase absurdalnych dokumentow dostarczyc. Np do Azji tylko Tajlandia otwarta, ale tez takie wymogi ze az glowa boli. Cala masa zaswiadczen, nie tylko covidowe, ale jakies ubezpieczenia, niekaralnosc, etc

Tam gdzie on jedzie moze wymagaja zaświadczenie bana na forum e-nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że nabiliście 4 strony o czymś, co się jeszcze nie stało, co nie jest pewne i co się może nie stać, a ostatecznie skończyć się może tak, że za parę dni padnie info, że LMA jednak nie wraca.

Kontrakt został wykreślony zgodnie z posiadanymi z RL informacjami i powinien zostać przywrócony dopiero po spełnieniu przez LMA warunku 10 rozegranych meczów co stanie się najwcześniej...w Październiku/początek Listopada. 

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Eld myśle ze super decyzja o zmianie kompetencji w Radzie i pisze to zupełnie serio, pod względem czarnej roboty świetnie się spisujesz, pod względem decydowania w trudnych przypadkach notorycznie dajesz ciała, to nie zarzut, żebyś tak tego nie odebrał, nie trzeba być we wszystkim najlepszym żeby być przydatnym :) Chociaż wcześniej mogłeś chociaż rozwiązać sprawę naszej drugiej rundy :)

Cieszę się, że się cieszysz, tylko umknął Ci mały szkopuł. Tu nie ma zmiany kompetencji. Tu jest rezygnacja. I mam tylko jedno pytanie - pod jakim innym względem decydowania w trudnych przypadkach notorycznie dawałem ciała? Wymienisz parę?

Przydatny dla Ciebie to może być zmywacz w kuchni. Ja nie jestem murzynem od czarnej roboty aby mnie tak nazywać. 

A sprawa Waszej drugiej rundy to też Wasz błąd. Nie sprawdziliście czy rzeczywiście ją ma, ale to na szczęście nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

ja chciałem się tu dobrze bawić a nie stresować wiecznie.

To jest imo całkiem dobre zdanie.

Co zyskuje pozostałe 29teamow na tej akcji z LMA?

Chyba chcemy by ta gra miala wieceje funu niz stresu

Ronnie tu jest od dawna, i zawsze sumienny, szkoda by było tracic takiego manago.

Dajmy ankiete moze, bo ja jak szulim glosuje, ze te 25 mu schodzi. Przejebana i pechowa sytuacja z lma + do tego wiele ruchow bylo robione z zalozenia ze tego nie ma.

Kto jest odpowiednikiem LMA w teamie Sabonia? Albo innych ekipach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

To jest imo całkiem dobre zdanie.

Co zyskuje pozostałe 29teamow na tej akcji z LMA?

Chyba chcemy by ta gra miala wieceje funu niz stresu

Ronnie tu jest od dawna, i zawsze sumienny, szkoda by było tracic takiego manago.

Dajmy ankiete moze, bo ja jak szulim glosuje, ze te 25 mu schodzi. Przejebana i pechowa sytuacja z lma + do tego wiele ruchow bylo robione z zalozenia ze tego nie ma.

Kto jest odpowiednikiem LMA w teamie Sabonia? Albo innych ekipach.

Zróbmy amnestię każdemu na 25 milionów:) dopiero będzie fun;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.