Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nic nie będę robił człowieku, no chyba cie pojebało! 

 

chronologia raz jeszcze :w kwietniu czy kiedy to było pytam się  czy mogę skasować aldridge na początku sezonu? - tak możesz, spoko. - robie milion ruchów, mysle ustalam taktykę przez trzy miesiace - sorry ronnie lma musi wrocic bo wprowadziliśmy cie w błąd ..

jesli uważasz ze to jest w porządku to ok, weź se pacers teraz i se szukaj rozwiązania sam. Ja nie zamierzam na tą gowniana grę w której jest samowolka co chwile tracić czasu. Ani chwili więcej. Rozumiesz ? To miała być zabawa a jest to dla mnie tylko stres. Wiec się pierdolcie wszyscy, ale beze mnie.

Rzeczywiście albo ochłoniesz albo będziesz kolejne osoby wyzywał. Na razie proponuje to pierwsze bo średnio chce grać z osoba która tu w takiej społeczności niszowej tak się do innych odnosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Boże, nic tak nie oddaje sedna tego czym jest beGM jak ten cytat. XD

January robi doktorat z psychologii, a my jesteśmy grupą eksperymentalną. 

Eksperyment w którym ktoś przyznaje, że merytorycznie nie ma racji, a potem za to że nie ma racji obwinia i wyzywa każdego po kolei to już chyba końcówka badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Sytuacja dotyczy Twojego klubu i Twojego zawodnika, więc co z tym dziwnego ze to Pacers musza poniesc konsekwencje tego zamieszania? To Ty próbowałeś wszystko zrzucić na Radę lub innych graczy, bo ktoś nie doczytał, potem było ze nie doczytaliśmy wszyscy etc.

To jest problem przede wszystkim dla Pacers i pech Pacers, ze w takiej sytuacji to wyszlo teraz, ale lepiej teraz niz w trakcie sezonu w marcu, bo byloby jeszcze wieksze zamieszanie.

Tam zawsze można stretch zrobić w najgorszym razie i wychodzi coś koło 8,3mln$ przez 3 lata (jak Aldridge ma kontrakt za 25mln$) - ale zakładając że on by w ogóle wrócił. Musiałby też chyba rozegrać 10 spotkań w rl by ten kontrakt wrócił do salary. W wymianach to by Ronniemu nie kolidowało (tak przynajmniej było z tym Dariusem Milesem).

Jest też jeszcze pomysł @Tecu o tym, czy gracz w ogóle przyjąłby PO, ale raczej nikt by nie zrezygnował z 25mln. Tu jednak można by się powołać na to, że Aldridge w rl odpuścił Spurs ileś kasy i u nas można by to też wtedy tak potraktować. 

Wydaje mi się, że trochę za dużo nerwów, a za mało cierpliwości (jak jego sytuacja się rozwinie w rl) i polubownego rozwiązania tej sytuacji. Jednak to o powrocie Aldridgea to nic pewnego - o Boshu też sie swojego czasu czytało, ze może wrócić przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jest też jeszcze pomysł @Tecu o tym, czy gracz w ogóle przyjąłby PO, ale raczej nikt by nie zrezygnował z 25mln. Tu jednak można by się powołać na to, że Aldridge w rl odpuścił Spurs ileś kasy i u nas można by to też wtedy tak potraktować

No ale głosowanie PO już było, a jak zrozumiałem case Milesa (jeśli źle to mnie popraw) to jego kontrakt został wykreślony i przywrócony, a u nas nie było prawa żeby kontrakt LMA już wykreślać i gracz dodatkowo podjął opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lucas napisał:

Eksperyment w którym ktoś przyznaje, że merytorycznie nie ma racji, a potem za to że nie ma racji obwinia i wyzywa każdego po kolei to już chyba końcówka badań.

Przyznaje, ze popełniony został blad. Nie przyznaje żebym tylko ja na nim stracił. Rozumiesz to czy nie??? 

9 godzin temu, ignazz napisał:

Rzeczywiście albo ochłoniesz albo będziesz kolejne osoby wyzywał. Na razie proponuje to pierwsze bo średnio chce grać z osoba która tu w takiej społeczności niszowej tak się do innych odnosi. 

Ja tez średnio chce już  grac w to gowno, rozumiesz czy nie ? 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

LMA RL kończył sie kontrakt po sezonie 20-21, a u nas głosowanie już było i podjął opcje na sezon 21-22.

I @Szulimjak się cofniesz parę stron w dyskusji to gra LMA nie ma nic do rzeczy w tej sprawie.

Tak, ale pamietasz ze głosowaliśmy na TAK aby podjął opcje i go zwolnić z medical reasons?

Dla mnie LMA jest w tym momencie inactive zawodnik bez kontraktu z powodów medycznych - to samo powinno być u nas niezależnie od sytuacji kontraktowej 

rozumiem ze nasza gra ma zbliżać do RL nba ale tez mamy pewne zasady odbiegające od CBA które pozwalają grze lepiej płynąc 

w tym przypadku LMA jest wolnym agentem który jest chory, a to czy wróci czy nie się jeszcze okaże i wtedy dopiero powinna być dyskusja co z tym fantem zrobić - nie teraz 

a co jak za miesiąc przyjdzie info ze LMA jednak nie może grać już w ogóle?

znowu zrobimy zwolnienie medyczne? Bez sensu, powinno to być teraz i tu akurat stoję za @RonnieArtestics i za NASZYMI decyzjami które wynikły z rezygnacji lma z RL nba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alonzo napisał:

Tam zawsze można stretch zrobić w najgorszym razie i wychodzi coś koło 8,3mln$ przez 3 lata (jak Aldridge ma kontrakt za 25mln$) - ale zakładając że on by w ogóle wrócił. Musiałby też chyba rozegrać 10 spotkań w rl by ten kontrakt wrócił do salary. W wymianach to by Ronniemu nie kolidowało (tak przynajmniej było z tym Dariusem Milesem).

Jest też jeszcze pomysł @Tecu o tym, czy gracz w ogóle przyjąłby PO, ale raczej nikt by nie zrezygnował z 25mln. Tu jednak można by się powołać na to, że Aldridge w rl odpuścił Spurs ileś kasy i u nas można by to też wtedy tak potraktować. 

Wydaje mi się, że trochę za dużo nerwów, a za mało cierpliwości (jak jego sytuacja się rozwinie w rl) i polubownego rozwiązania tej sytuacji. Jednak to o powrocie Aldridgea to nic pewnego - o Boshu też sie swojego czasu czytało, ze może wrócić przecież. 

A ty  czytac sie naucz. Bo Nie umiesz. Nie ma nic do rzeczy czy lma wróci czy nie, popełniony został błąd, ale kozła ofiarnego już macie, wiec dajcie mi bana i jade na wakacje 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Eksperyment w którym ktoś przyznaje, że merytorycznie nie ma racji, a potem za to że nie ma racji obwinia i wyzywa każdego po kolei to już chyba końcówka badań.

Stary, dopóki nie obudzisz się w środku nocy a z Tobą w łóżku nie będzie leżała oderżnięta głowa konia to to nie będzie koniec.

Ronnie, co Ty odpierdalasz? Uspokój się, nikt Ci nie robi na złość i na pewno nikt nie pójdzie się pi*****ić. Póki co nic się nie dzieje i póki LMA faktycznke nie wróci to nic się nie stanie, więc po co ta agresja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Tak, ale pamietasz ze głosowaliśmy na TAK aby podjął opcje i go zwolnić z medical reasons?

Dla mnie LMA jest w tym momencie inactive zawodnik bez kontraktu z powodów medycznych - to samo powinno być u nas niezależnie od sytuacji kontraktowej 

rozumiem ze nasza gra ma zbliżać do RL nba ale tez mamy pewne zasady odbiegające od CBA które pozwalają grze lepiej płynąc 

w tym przypadku LMA jest wolnym agentem który jest chory, a to czy wróci czy nie się jeszcze okaże i wtedy dopiero powinna być dyskusja co z tym fantem zrobić - nie teraz 

a co jak za miesiąc przyjdzie info ze LMA jednak nie może grać już w ogóle?

znowu zrobimy zwolnienie medyczne? Bez sensu, powinno to być teraz i tu akurat stoję za @RonnieArtestics i za NASZYMI decyzjami które wynikły z rezygnacji lma z RL nba 

Dzięki Szulim ale to nie ma znaczenia. Został popełniony błąd i tyle. Ale chłopaki już maja kozła ofiarnego, wiec spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Dzięki Szulim ale to nie ma znaczenia. Został popełniony błąd i tyle. Ale chłopaki już maja kozła ofiarnego, wiec spoko. 

Ja pierdolę...

Ty to chłopie naprawdę żyjesz w swoim. Niby dorosły facet a zachowuje się jak dziecko.

Brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ale on nie mógł być wykreślony, podjął opcje zawodnika i w tym temacie jest dyskusja zamknięta, bo głosowanie o PO już było.

Lukas nic do ciebie nie mam, ale czemu ograniczasz wszelkie możliwości zmiany zdania?

rozmawiamy o LMA jakby WRÓCIŁ do NBA, a on planuje!

wciaz jest poza z powodów medycznych, i tak samo został zwolniony z kontraktu u nas

ten temat może być podniesiony najwcześniej za pół roku jak ewentualnie lma wróci i zagra jak pisał @Alonzo

teraz @RonnieArtestics ma czyste salary i robi normalnie deale i prowadzi indiane - a potem się zastanowimy co z tym fantem

To nie jest sytuacja która spotyka się na co dzień - jakbym wiedział ze lma planuje ewentualny powrót - głosowałbym na NIE w opcji - bo tak zrobił w RL NBA i tak byłoby fair w stosunku do GMa u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ozzy110 napisał:

Ja pierdolę...

Ty to chłopie naprawdę żyjesz w swoim. Niby dorosły facet a zachowuje się jak dziecko.

Brak słów

Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie: czy gdyby bmf znalazł ten zapis w 2024 roku a nie teraz, cofnnalbys cała grę o trzy lata, bo został popełniony błąd w 2021? Czy to ma sens wg ciebie i jest fair ? Jak tak to spoko, graj sobie w taka grę ale ja już nie chce. Tyle ode mnie. ****************** bo jade na wakacje i chce bana dostać, żeby nie musieć się do tego odnosić, bo wiem jaki jestem i ze zawsze coś odpisze. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Lukas nic do ciebie nie mam, ale czemu ograniczasz wszelkie możliwości zmiany zdania?

rozmawiamy o LMA jakby WRÓCIŁ do NBA, a on planuje!

wciaz jest poza z powodów medycznych, i tak samo został zwolniony z kontraktu u nas

ten temat może być podniesiony najwcześniej za pół roku jak ewentualnie lma wróci i zagra jak pisał @Alonzo

teraz @RonnieArtestics ma czyste salary i robi normalnie deale i prowadzi indiane - a potem się zastanowimy co z tym fantem

To nie jest sytuacja która spotyka się na co dzień - jakbym wiedział ze lma planuje ewentualny powrót - głosowałbym na NIE w opcji - bo tak zrobił w RL NBA i tak byłoby fair w stosunku do GMa u nas

W RL miał po prostu inny kontrakt i gdyby miał sytuację jak u nas z opcją 25 mln na najbliższy sezon to podjąłby ja sobie, przytulił kasę, a gdyby nie wrócił przez określony w CBA czas to po tym czasie jego umowa zostałaby wykreślona z salary.

Ty proponujesz dziwny ciąg logiczny, że umowa mialaby zostać wykreślona z salary z góry.

I to nie jest kwestia mojego zdania czy chęci, a zapisów z CBA. Myślę że podejście Ronniego z wyzywaniem każdego po kolei i szantażem z odejściem też nie pomaga w rozwiązaniu tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Boże, nic tak nie oddaje sedna tego czym jest beGM jak ten cytat. XD

January robi doktorat z psychologii, a my jesteśmy grupą eksperymentalną. 

🤣🤣🤣🤣

7 minut temu, Lucas napisał:

No ale głosowanie PO już było, a jak zrozumiałem case Milesa (jeśli źle to mnie popraw) to jego kontrakt został wykreślony i przywrócony, a u nas nie było prawa żeby kontrakt LMA już wykreślać i gracz dodatkowo podjął opcje.

Mi się wydaje, że jest coś w tą stronę co napisał @Szulim - kontrakt Aldridgea powinien być usunięty z salary Pacers, a przywrócony dopiero wtedy, jak gdzieś w rl zagra przynajmniej te 10 meczy - wtedy wchodzą nasze interpretacje. Jak nie zagra przynajmniej te 10 meczy, to w ogóle nie ma tematu powrotu jego kontraktu. I tym sposobem te deale Pacers nie mają żadnego wpływu na kontrakt LaMarcusa. Ronnie musi tylko zostawić sobie tyle kasy ile potrzeba (te około 8,3mln$) na jego strecz by nie przekroczył hard capu w przypadku jego ewentualnego powrotu. Lub po prostu zrobić jakiś deal jak Aldridge wróci by z tym streczem zmieścić się pod hard capem.

@Eld

Weźta go tam zbanujta na jakieś 24-48h bo nam chłop na zawał padnie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby obrażanie przez @RonnieArtestics nie szanuje ale rozumiem jego wzburzenie - tez byłbym wlurwiony na jego miejscu ;) 

natomiast ja myśle podobnie jak @Alonzo - ta dyskusja powinna się odbyć później a nie teraz 

@RonnieArtestics jak będzie ci potrzeba pomoc później przy zejściu z HC to się dogadamy - albo z kimś innym kto będzie miał trochę capu ;) no problem

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Ronnie, z całą sympatią, źle to rozegrałeś, rada może powinna pójść Ci na rękę gdybyś np. zestretchował jego umowę (anulując np. jeden rok czyli 1/3 jego salary), a ja pewnie bym Cię poparł, bo to nie tylko Twoja wina i faktycznie mogłeś ponieść straty, ale nie wiem jakiej reakcji oczekiwałaś gdy jako ~playoff team nieregulaminowo prawdopodobnie usunąłeś 25 milionów. Jakby jakiemuś fluberowi usunięto nieregulaminowo 25 baniek i nie musiałby za free oddawać Sabonisa, to pewnie byś się mocno irytował. 

No i, już tak na marginesie, nie wiem czy satysfakcję Ci sprawi zrobienie playoffów (a to pewnie Twój cel) mając z tyłu głowy, że usunięto Ci sprzecznie z CBA 1/5 payrollu. 

Już na marginesie, ta sytuacja wcale nie jest taka dramatyczna i nie wiem o co Wam chodzi: Aldridge zostaje w Pacers na kontrakcie, jak nie zagra rok (co pewnie minie pod koniec regulara) to Ronnie wnosi o usunięcie umowy, a jak zagra, to stretc***e jego kontrakt i mieści się w widełkach tego sezonu rozliczeniowego. 

Btw. może jednak sprawdźcie CBA dokładnie, bo mnie to szczerze nie interesowało i znalazłem to w CBA FAQ w minutę, a może są jakieś kolejne wyjątki pod które łapałby się Aldridge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Jakby obrażanie przez @RonnieArtestics nie szanuje ale rozumiem jego wzburzenie - tez byłbym wlurwiony na jego miejscu ;) 

natomiast ja myśle podobnie jak @Alonzo - ta dyskusja powinna się odbyć później a nie teraz 

@RonnieArtestics jak będzie ci potrzeba pomoc później przy zejściu z HC to się dogadamy - albo z kimś innym kto będzie miał trochę capu ;) no problem

Stary ja mam chyba serio w dupie to już. Niezależnie jaka by nie była decyzja, tu są codziennie jakieś dramy bo gra jest zbyt skomplikowana, regulamin jest niejasny.

 

wszyscy jak jeden mąż tego punktu CBA nie doczytali, ale to ja jako jedyny mam za to płacić bo spytałem czy tak mogę i powiedzieliście ze mogę ? No sorry, to jest bardzo nie fair.

 

Jade na wakacje, dajcie mi spokój. Bawcie się sami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.