Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, karpik napisał:

Gra. Złamany palec to zwykle jakieś 2-3 tygodnie przerwy. 

A u Ciebie gra LaVine?

Zach to napierdala wiadomka 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja 15 lat temu 2 miesiace pauzowalem jak trenowalem :P

No ja widzę różne daty powrotu po tego typu kontuzjach, a to jescze palec u lewej ręki... 

SGA tez miał wrócić 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

No ja widzę różne daty powrotu po tego typu kontuzjach, a to jescze palec u lewej ręki.

On z tym złamanym palcem jeszcze zdążył rozjebać to całe Warriors (złamał w 3Q, a w 4Q normalnie jeszcze grał). 

Jako, że Pels wywiesili wtedy białą flagę w sezonie, to nie było żadnego konkretnego info, bo wiadomo było, że nie wróci. Jedyny sensowny filmik na ten temat, to ten

Tl;dw - taka kontuzja to średnio 5-6 gier przerwy, Zion opuścił 6 + miał dodatkowe 6-7 dni na regenerację między końcem RS a PO.

Jak kogoś to nie przekona, to nie mam zamiaru na siłę tego robić, ale przypominam, że Zach LaVine też sezonu nie dokończył z powodu kontuzji kolana ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, karpik napisał:

On z tym złamanym palcem jeszcze zdążył rozjebać to całe Warriors (złamał w 3Q, a w 4Q normalnie jeszcze grał). 

Jako, że Pels wywiesili wtedy białą flagę w sezonie, to nie było żadnego konkretnego info, bo wiadomo było, że nie wróci. Jedyny sensowny filmik na ten temat, to ten

Tl;dw - taka kontuzja to średnio 5-6 gier przerwy, Zion opuścił 6 + miał dodatkowe 6-7 dni na regenerację między końcem RS a PO.

Tego rodzaju kontuzja jest bardzo inwidualnie kwestia i ciężko ocenić to ocenic z naszej perspektywy. Widziałem gdzieś info, ze były przypadki, ze zawodnicy z złamanym palcem mogli dochodzić do pełni zdrowia nawet 6 tygodni. 
 

No cos każdy oceni według własnego uznania. :) 

 

ps. Dobrze, ze to nie my ryzykujemy zdrowiem zawodników, bo taki Klay po playoff to by już na wózku jeździł :D 

ps.2 U Zacha wszystko git, nawet kolanka pokazał dla niedowiarków. 

 

zach_Easy-Resize.com.jpg

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MMM2121 napisał:

Tego rodzaju kontuzja jest bardzo inwidualnie kwestia i ciężko ocenić to ocenic z naszej perspektywy. Widziałem gdzieś info, ze były przypadki, ze zawodnicy z złamanym palcem mogli dochodzić do pełni zdrowia nawet 6 tygodni. 
 

No cos każdy oceni według własnego uznania. :) 

 

ps. Dobrze, ze to nie my ryzykujemy zdrowiem zawodników, bo taki Klay po playoff to by już na wózku jeździł :D 

ps.2 U Zacha wszystko git, nawet kolanka pokazał dla niedowiarków. 

 

zach_Easy-Resize.com.jpg

Tego rodzaju kontuzje jak złamany palec nie powodują ryzyka, że stanie się coś gorszego, to nie są sprawy mięśniowe. W najgorszym razie grasz na lekach przeciwbólowych i nie jesteś na 100%, ale w PO grasz. Marc Gasol grał w T3 ze złamanym palcem, opuścił z tego powodu jeden mecz, Zion ze złamanym palcem wrócił jeszcze w tym samym meczu z GSW do gry i skopał im dupy. W halach NBA mają na miejscu rentgen, więc rentgen musiał nic nie wykazać i  dopiero po dokładniejszych badaniach wyszło, że jest jednak złamany.

Nie chce mi się o tym dalej dyskutować, każdy oceni jak uważa, ale dobrze, że poruszasz temat kontuzji, bo przypominam, że LaVine skończył też sezon przed czasem z opuchlizną na kolanie. No i patrząc po tym zdjęciu, moim zdaniem kolano jest dalej spuchnięte, aż sobie musiał porobić dziury w spodniach, bo inaczej by ich nie ubrał. No i znamiennym jest, że wrzuca fotkę z jakąś dupą, a nie jak trenuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak przy kontuzjach jesteśmy to może ktoś obiektywny wyjaśnić sprawę D. White? 

Right ankle sprain. Gdzieś znalazłem, że to Grade 2 i 4-6 weeks out, ale prosiłbym o pomoc w szukaniu pełnych info specjalistów od Spurs. @ignazz @mac @Pablo81?? Z góry dziękuję. 

3 tygodnie przesiedział regularu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MMM2121 napisał:

To jego siostra...

No i Zion grał do końca i wypadł 😕 może ta decyzja, aby grał nie była najlepsza. 

Co za różnica co to za laska? :)

Opisałem wyżej sprawę Ziona. Każdy oceni jak uważa, ale widzę już jaką narrację starasz się obrać od początku serii. Ja mam nadzieję na jakieś bardziej merytoryczne wpisy w odpowiednim wątku. Jakby co traktuję Ziona i LaVine jako grających, zawodnicy w PO grają z poważniejszymi urazami, zwłaszcza, że w przypadku Ziona nie istnieje ryzyko, że ten uraz spowoduje coś poważniejszego, więc w najgorszym razie Zion będzie czuł dyskomfort w trakcie gry i nie będzie na 100%, choć 3 tygodnie odpoczynku to przy tego typu urazach zwykle wystarczająca ilość czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Tego rodzaju kontuzje jak złamany palec nie powodują ryzyka, że stanie się coś gorszego, to nie są sprawy mięśniowe. W najgorszym razie grasz na lekach przeciwbólowych i nie jesteś na 100%, ale w PO grasz. Marc Gasol grał w T3 ze złamanym palcem, opuścił z tego powodu jeden mecz, Zion ze złamanym palcem wrócił jeszcze w tym samym meczu z GSW do gry i skopał im dupy. W halach NBA mają na miejscu rentgen, więc rentgen musiał nic nie wykazać i  dopiero po dokładniejszych badaniach wyszło, że jest jednak złamany.

Nie chce mi się o tym dalej dyskutować, każdy oceni jak uważa, ale dobrze, że poruszasz temat kontuzji, bo przypominam, że LaVine skończył też sezon przed czasem z opuchlizną na kolanie. No i patrząc po tym zdjęciu, moim zdaniem kolano jest dalej spuchnięte, aż sobie musiał porobić dziury w spodniach, bo inaczej by ich nie ubrał. No i znamiennym jest, że wrzuca fotkę z jakąś dupą, a nie jak trenuje.

Nie czytałem jeszcze Waszej dyskusji - i w nią nie wnikam - ale widząc zwrot złamany palec przypomniało mi się, jak Tomek jak jeszcze był Radnym w serii z Celtics uwalił mi Oubre tradycyjnie na I runde playoffs będąc lepszym od Adriana Wojnarowskiego, który ocenił nieobecność Oubre na 4-6tyg. w niegrających juz o nic Suns, a Tomek chyba nawet nieco jeszcze wydłużył tą nieobecność z  6tyg. na całą I runde playoffs :D Na pewno Wooden i chyba BMF mi wtedy przyznawali rację, że Oubre by wrócił na playoffy, ale była dowolność interpretacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale pamiętaj, że Magic bez Oubre to drużyna o półkę wyżej niż Magic z Oubre :P 

W Golden St. okazało się, że jak trzeba to Kelly potrafi dobrze bronić - a u mnie przez 2 sezony nie tylko nie zdobywał punktów, gdyż nie było takiej potrzeby, ale również nie bronił :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu mimo stabilnej sytuacji finansowej w spurs gdzie w grudniu podpisał 73/4 nie mam doniesień o stanie zdrowia. 
u nas będąc w przededniu negocjacji nowego kontraktu po dosyć haniebnym zachowaniu obu klubów zakupiłeś po prostu gracza skrajnie obecnie nieufnego. Liberalnie podchodzę do uznania zdrowia gracza ( Klay SGA ZION grają moim zdaniem) ale White nie widzę aby poszedł w ryzyko. 
moim zdaniem klub który szybko daje extension swoim graczom kupują komfort. U Dericka nie tylko tego zabrakło a jeszxse został orznuety na mln. 
 

ostatni wpis na forum spurs 

 White makes his teammates better. They get his playing time when he is hurt

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Nie czytałem jeszcze Waszej dyskusji - i w nią nie wnikam - ale widząc zwrot złamany palec przypomniało mi się, jak Tomek jak jeszcze był Radnym w serii z Celtics uwalił mi Oubre tradycyjnie na I runde playoffs będąc lepszym od Adriana Wojnarowskiego, który ocenił nieobecność Oubre na 4-6tyg. w niegrających juz o nic Suns, a Tomek chyba nawet nieco jeszcze wydłużył tą nieobecność z  6tyg. na całą I runde playoffs :D Na pewno Wooden i chyba BMF mi wtedy przyznawali rację, że Oubre by wrócił na playoffy, ale była dowolność interpretacji. 

Szef Tomek był zajebisty, zawsze żałuję, że już z nami nie gra. Świetnie się z nim dyskutowało, tylko był trochę głuchy na argumenty. A Oubre wtedy przeszedł operację na ok. 4 tygodnie przed PO, pewnie wróciłby w trakcie 1st round, ale nic pewnego. W przypadku Ziona nie było żadnej operacji, taka kontuzja to zazwyczaj 2-3 tygodnie przerwy, a on odpoczął już 3 tygodnie. Więcej nie mam do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Szef Tomek był zajebisty, zawsze żałuję, że już z nami nie gra. Świetnie się z nim dyskutowało, tylko był trochę głuchy na argumenty. A Oubre wtedy przeszedł operację na ok. 4 tygodnie przed PO, pewnie wróciłby w trakcie 1st round, ale nic pewnego. W przypadku Ziona nie było żadnej operacji, taka kontuzja to zazwyczaj 2-3 tygodnie przerwy, a on odpoczął już 3 tygodnie. Więcej nie mam do dodania.

Woj pisał przerwa od 4 do 6tyg. Pamiętam jak cytowałem jego tweet i pisałem, że Kelly wraca na I runde playoffs. Sezon się skończył i tradycyjne- jeb!!! Tomek napisał, że Oubre nie gra i ch#^j :P Chciałem polubownie, że spoko - gra od g3 - bo wtedy seria przenosiła się do Orlando, ale tak jak piszesz - nie było z nim dyskusji. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do późnego wieczora mnie nie ma przed kompem ( może raz na parę godzin zaglądnę na komórce co się dzieje ) więc wszelkie prośby o przeniesienie czegoś, zmiany, dodanie to albo mnie oznaczać @Eld i zrobię to wieczorem, albo walić do @january jak to będzie coś pilnego. Też ma podobne uprawnienia jak ja. Oczywiście jak mu się będzie chciało/będzie umiał/będzie mu się chciało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.