Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Tecu napisał:

Niestety, dziś nie dam rady, padam na twarz. 

Przepraszam. 

Jutro na pewno będzie, z góry dziękuję za wyrozumiałość. Edytuję post. 

 

5 minut temu, BMF napisał:

[wrzucę coś potem]

 

4 minuty temu, BMF napisał:

A można edytować potem, nie?

Właśnie miałem pisać, że po zamknięciu tematu nie możecie edytować ( tylko Jasiek jak mod może ). Nie mniej w zeszłym trymestrze zastosowaliśmy małą dyspensę do opisów pozwalając jednemu GMowi uzupełnić opis po czasie tak więc jeśli napiszecie opis do powiedzmy 9 rano albo w innym temacie albo do mnie na PM to unikniecie karniaka, a ja Wam go przeniosę.

Z innej beczki padł pomysł nad doprecyzowaniem kar za aktywność już od dwóch punktów karnych. Pewnie za taką ilość będzie przesunięcie w dół w wężyku two-way, natomiast pozostanie za większą ilość zabieranie ofert na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał:

UTAH JAZZ

Wysłucham ofert za:

Lonzo - UFA, wciąż dostępny, patrząc na jego grę w NOP RL NBA myślę że spokojnie może zapełnić minuty na PG / 6th man PG 

White - RFA, świetny zarówno do S5 jak i wchodzący z ławki, dobry impakt jeśli komuś brakuje pkt przy bdb True Shoot %

Looney - PO, aktualnie przy kontuzji Wisemana może mieć bardzo dużo minut w RL GSW - jak ktoś szuka na pozycję PF/C to zapraszam

Odwrotnie - Lonzo jest RFA a White UFA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Eld napisał:

Dla zainteresowanych w sprawie 1st round picku Orlando 2025:

1 - 7 jest w Suns u Lucasa. 8-30 ma być w Portland u Ashinagaru ( Denver oddało go do Spurs w multiwymianie nr 423, a później Spurs oddali go Brazzersom ).

@Eld pijany to pisał xD

I raczej nie Brazzersom... Bo ja w spotkaniach co do zasady mam występy gościnne. 

Ale nick Ashina Garu... Byłbym w stanie uwierzyć, że jest takowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MMM2121 napisał:

 

20/21 T1
MMM2121
W L
Celtics 8 16
Nets 6 18
Knicks 13 11
Sixers 13 11
Raptors 15 9
Bulls 7 17
Cavaliers 14 10
Pistons 11 13
Pacers 15 9
Bucks 13 11
Hawks 13 11
Hornets 14 10
Heat 17 7
Magic 17 7
Wizards 14 10
Mavericks 15 9
Rockets 14 10
Grizzlies 8 16
Pelicans 5 19
Spurs 8 16
Nuggets 18 6
Wolves 16 8
Blazers 4 20
Jazz 6 18
Thunder 13 11
Warriors 17 7
Lakers 16 8
Clippers 5 19
Suns 12 12
Kings 13 11
  360 360

Karpik nie może 2x głosować :)

19 godzin temu, karpik napisał:

 

20/21 T2
karpik
W L
Celtics 8 16
Nets 6 18
Knicks 13 11
Sixers 13 11
Raptors 15 9
Bulls 7 17
Cavaliers 14 10
Pistons 11 13
Pacers 15 9
Bucks 13 11
Hawks 13 11
Hornets 14 10
Heat 17 7
Magic 17 7
Wizards 14 10
Mavericks 15 9
Rockets 14 10
Grizzlies 8 16
Pelicans 6 18
Spurs 8 16
Nuggets 18 6
Wolves 16 8
Blazers 4 20
Jazz 6 18
Thunder 13 11
Warriors 15 9
Lakers 16 8
Clippers 5 19
Suns 12 12
Kings 14 10
SUMA KONTROLNA 360 360

To Karpika dla porównania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cvbe napisał:

Karpik nie może 2x głosować :)

To Karpika dla porównania :)

No przecież niczego tu nie ukrywam? Xd

z ocena Karpika zgadzam się w większości przypadków, ale są subtelne różnice. 
 

Lepiej skopiować od kogoś ogarniętego niż jebnac głosy z dupy imho

ale, jak chcecie to mogę skasować i wstawić jescze raz, ale bez tabelki, tylko plis zwrocie uwagę, jak będą głosować ludzie głosujące ostatniego dnia i w ostatniej godzinie xd

 

@Principe przecież głosy na własną drużynę i tak się nie liczą do bilansu, dwa bardzo doceniam swoją drużynę (no co za niespodzianka), trzy to tylko 1 W więcej od najlepszego bilansu, który dotychczas dostałem. Nie powiedziałbym zatem, że to jakaś diametralna różnica.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MMM2121 napisał:

No przecież niczego tu nie ukrywam? Xd

z ocena Karpika zgadzam się w większości przypadków, ale są subtelne różnice. 
 

Lepiej skopiować od kogoś ogarniętego niż jebnac głosy z dupy imho

ale, jak chcecie to mogę skasować i wstawić jescze raz, ale bez tabelki, tylko plis zwrocie uwagę, jak będą głosować ludzie głosujące ostatniego dnia i w ostatniej godzinie xd

 

@Principe przecież głosy na własną drużynę i tak się nie liczą do bilansu, dwa bardzo doceniam swoją drużynę (no co za niespodzianka), trzy to tylko 1 W więcej od najlepszego bilansu, który dotychczas dostałem. Nie powiedziałbym zatem, że to jakaś diametralna różnica.

Easy przecież się śmieję tylko :P 

Też pewnie podobny bilans dam GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MMM2121 napisał:

No przecież niczego tu nie ukrywam? Xd

z ocena Karpika zgadzam się w większości przypadków, ale są subtelne różnice. 
 

Lepiej skopiować od kogoś ogarniętego niż jebnac głosy z dupy imho

ale, jak chcecie to mogę skasować i wstawić jescze raz, ale bez tabelki, tylko plis zwrocie uwagę, jak będą głosować ludzie głosujące ostatniego dnia i w ostatniej godzinie xd

IMO już lepiej, żebyś nie zagłosował wcale - punkty karne są totalnie bezbolesne a kopiowanie od kogoś głosów wypacza całkowicie obraz gry... Nie mówię, że to są złe głosy, tylko że to nie jest Twoje zdani,e bo gdybyś nie zobaczył głosów Karpika to szansa na danie takich samych głosów by była jak 1/100 000 000 (??? nie chce mi się liczyć tego :P)

W sumie mam taką koncepcję na przyszłość - głosowanie tajne przez pierwsze 3 dni, następnie głosy są wrzucane wszystkie jednocześnie i dopiero dwa dni dyskusji i na edycję - wtedy głosy by nie były kopiowane a "własne" a jednocześnie zostawiłoby czas na ewentualną dyskusję/edycję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

IMO już lepiej, żebyś nie zagłosował wcale - punkty karne są totalnie bezbolesne a kopiowanie od kogoś głosów wypacza całkowicie obraz gry... Nie mówię, że to są złe głosy, tylko że to nie jest Twoje zdani,e bo gdybyś nie zobaczył głosów Karpika to szansa na danie takich samych głosów by była jak 1/100 000 000 (??? nie chce mi się liczyć tego :P)

W sumie mam taką koncepcję na przyszłość - głosowanie tajne przez pierwsze 3 dni, następnie głosy są wrzucane wszystkie jednocześnie i dopiero dwa dni dyskusji i na edycję - wtedy głosy by nie były kopiowane a "własne" a jednocześnie zostawiłoby czas na ewentualną dyskusję/edycję ;)

I tutaj dochodzi fundamentalna roznica w naszych poglądach. Imho własne zdanie jest przereklamowane, to ze czyjeś zdanie jest jego (ale zbudowane na głupich przeslankach) nie dodaje żadnej wartości. 
Moim zdaniem te głosy są ok, bo dodałem jednak cos tam od siebie (trochę gorzej postrzegam Kings np.) jednak jeśli jest taka wola rady, mogę skasować te głosy i nie wstawiać wgl, a punkt karny przyjmę jako pokutę. 
 

ps. Pomysł jest dobry, zmusiłby takich leniuchów, jak ja do większego zaangażowania. 

pozdrawiam ciepło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MMM2121 napisał:

I tutaj dochodzi fundamentalna roznica w naszych poglądach. Imho własne zdanie jest przereklamowane, to ze czyjeś zdanie jest jego (ale zbudowane na głupich przeslankach) nie dodaje żadnej wartości. 
Moim zdaniem te głosy są ok, bo dodałem jednak cos tam od siebie (trochę gorzej postrzegam Kings np.) jednak jeśli jest taka wola rady, mogę skasować te głosy i nie wstawiać wgl, a punkt karny przyjmę jako pokutę. 
 

ps. Pomysł jest dobry, zmusiłby takich leniuchów, jak ja do większego zaangażowania. 

pozdrawiam ciepło 

Jak coś to tylko ja się tu awanturuję w imieniu swoim a nie Rady :D Pomysł też jest tylko ode mnie, nawet nigdzie go nie proponowałem więc nie traktujcie tego jako coś zobowiązującego :P

No ale ta gra opiera się na własnym zdaniu a nie czyimś innym - w Twojej wersji najlepiej by było, gdyby Karpik zadecydował sam na koniec sezonu o wynikach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cvbe napisał:

No ale ta gra opiera się na własnym zdaniu a nie czyimś innym - w Twojej wersji najlepiej by było, gdyby Karpik zadecydował sam na koniec sezonu o wynikach :D

Oj tutaj, próbujesz doprowadzić moje zdanie do absurdu, co uważam za lekko niesprawiedliwe. 
 

Ja personalnie zgadzałem się z Karpikiem, uznałem, ze jego głosy po lekkiej modyfikacji są na tyle dobre, ze nie ma sensu tworzyć koła na nowo. I uznaje taka decyzje za lepsza niż 

„a c*** 14-10 dla klubu x, tak mi gwiazdy podpowiadają, albo mój prywatny interes.” 

Własne zdanie niepoparte dobra analiza(lub idiotycznymi argumentami) jest nic nie warte, a nawet szkodliwe. 

Ale tak jak mówię, twoj pomysł z głosowaniem uważam za dobry i głosowałbym za wprowadzeniem. 

plus pamietam, ze @Qcin_69 i człowiekmorza przyznawali się do takich zachowań, wiec jak się uczyć to od najlepszych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.