Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.09.2020 o 17:12, january napisał:

Portland Trail Blazers @Ashigaru - Pewny już multiple-year hardcap. Ekipa, która niestety robi to czego chcieliśmy uniknąć (tankowanie w absolutnie nierealny sposób). Ekipa, która by zejść do hardcapu na poziomie SC będzie musiała bardzo mocno kombinować. Cóż... niewykluczone iż zmusi nas do ostrzejszych niż było to przewidziane kar (auto-stretch? możliwość wyciągania rookies?, jest kilka opcji), ale głęboko wierzymy iż GM Blazers sam wymyśli w jaki sposób zejść do wymaganego progu SC.

Będę wdzięczny za jawne przedstawienie do jakiego poziomu w tym sezonie muszę zejść by wszystko było w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cvbe napisał:

Prosiłbym o nie pisanie nigdzie jaki jest aktualny bilans w zaciętych parach bo nie chciałbym żeby to wpłynęło na mój głos. Ogólnie to ni c***a nie mam pojęcia w Magic-Knicks. Pewnie dopiszę jutro o 23.59.

Odpowiedz sobie tylko na pytanie, czy Leonard jest w stanie być jedynym kreatorem drużyny - czyli zrobić coś czego nigdy w życiu nie robił. ;) 

@MarcusCamby 😘

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 00:30 Alonzotwardo walczy o swoje mimo dzieci i rodziny to Magic to jego projekt życia, w tym czasie Człowiek Morza chleje i Bóg jeden wie ci jeszcze robi z jakimis 16lwtnimi deskami w Trójmiejskie. 
 

Na pytanie kto jest ze swoim zespołem na dobre i złe i gdzie jest chemia i wola walki dla GMa odpowiedz może być tylko jedna-Orlando! 
 

Czlowiek Morza to Dolan w owczej (czy tam baraniej, bo na pewno nie koziej) skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cvbe napisał:

Prosiłbym o nie pisanie nigdzie jaki jest aktualny bilans w zaciętych parach bo nie chciałbym żeby to wpłynęło na mój głos. Ogólnie to ni c***a nie mam pojęcia w Magic-Knicks. Pewnie dopiszę jutro o 23.59.

Popieram :) te oznaczenia i żulerka o zmianę głosów jest słaba. Są dwie epickie serie, panowie stają na głowie by nas do swoich ekip przekonać ale powtarzanie co druga stronę próby o zmianę głosu jest niepotrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sie wacha w seriach raps-philly i orl-nyk to mam cos co moze przekonac do ostatecznego glosu.

Otoz GM Orlando jak i Philly lajkuje ZAWSZE KAZDY post na swoja korzysc, podczas gdy gmowie rap i nyk maja przejebane.

2lajki imo piechota jie chodza, ja niestety zauwazylem to dopiero po swoim glosie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

Jak ktos sie wacha w seriach raps-philly i orl-nyk to mam cos co moze przekonac do ostatecznego glosu.

Otoz GM Orlando jak i Philly lajkuje ZAWSZE KAZDY post na swoja korzysc, podczas gdy gmowie rap i nyk maja przejebane.

2lajki imo piechota jie chodza, ja niestety zauwazylem to dopiero po swoim glosie :(

Po prostu dziękuję uprzejmie za głos. Coś w tym złego? 

Zawsze możesz zmienić, może o tym nie wiesz 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Clippers i chyba niestety Hornets będą wolne od przyszlego sezonu, może się skusisz skoro się zainteresowałeś trochę. Jak podpiszesz kontrakt na conajmniej dwa sezony to ja i pewnie jeszcze ktoś ( @ignazz pewnie?)  jestesmy gotowi wpłacić jakąś kwotę na wybrany przez ciebie cel charytatywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szanuję maca, ale on jest fanem Leonarda przecież :) 

W takich sytuacjach powinna chyba wygrać drużyna wyżej rozstawiona - bo to rozstawienie chyba czemuś jednak ma służyć. Jeżeli yego nie ma w regulaminie, warto, żeby Rada wpisała taki zapis. 

Poniżej powinien pojawić się niebawem Downvote od Marcusa i śmiech od C_M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Nie ma Rady, jest dyktatura.
I nie kombinuj na hura-bura.

Mogę się tu tylko z bezsilności uśmiechnąć :) Przy ostatecznym głosie maca w tym konkretnym przypadku kury w kurniku przy lisie maja większe szanse niż ja.

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to już fakt, że gramy w Orlando nie wystarczy?

I po co te złośliwości? 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.