Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jest jakiś deadline ? 

Na ten moment nie ma. Z jednej strony to tylko dwa tygodnie jak go nie ma. Z drugiej wchodzi regularnie na forum, widzi co się dzieje i milczy. A mamy kluczową fazę sezonu. Bardzo problematyczna sytuacja. Myślę, że sprawa zostanie rozwiązana w przeciągu kilku dni.

Normalnie namawiałbym człowieka morza o pozostanie w Jazz, ale jeśli sytuacja się nie zmieni to jego przejście do GSW będzie z korzyścią dla wszystkich.

Składanie ofert jest do 9 lipca, więc myślę że 7 lipca możemy ustawić jako deadline.

Wtedy BTPH robi out, a oferty w imieniu Warriors złoży zależnie od sytuacji @człowiek...morza lub rada, jeśli pozostanie GM Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie z CM w GSW i mocno to popieram, tyle tylko że co z transferem na linii Jazz-OKC który poniekąd obiecaliśmy z CM dopiąć w inny sposób a okienko zamknięte? 

To co odwalił BTPH to aż szkoda komentować. Zero respect i dla jego dobra aby się albo bardzo szybko pojawił i coś napisał, albo nie odezwał się już nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie publicznie pisze.

albo biore warrors (pytalem juz wczesniej o ta druzyne i c*** wie dlaczego mi odmawiano) . albo spadam z gry.

bo trzeci raz nie bede robil cos z niczego. nie mam sily :P

Rzecz, która najbardziej mnie irytuje w naszej grze, to jest taka postawa, jak u C_M powyżej.

Rybaku,

Stworzyłeś rewelacyjny team i.. z niego odszedłeś tuż przed playoffs, co zrozumiałem dopiero jak mimochodem wspomniałeś o powodzie odejścia jednym zdaniem całkiem niedawno. Trafił sie godny następca Wooden i Knicks prowadzeni przez dwóch jednego GMówa zdobyli mistrzostwo. 

Nie znam oczywiście kuluarów przejęć porzuconych przez GMów teamów, ale przejąłeś Jazz i nakłoniłeś nowego GMa do oddania Tobie jeszcze podczas playoffs Draymonda Greena. Do tego dogadałeś deal z Eldem, który z tradem z Łorjorz akurat ma najmniej wspólnego i tez ma przyblokowany deal. Do tego nowy GM Łorjorz po nagonce na niego obraził się i zniknął pozostawiając drużynę w przeddzień FA z dogadanymi rewolucyjnymi dealami, które jeszcze nie zostały przyklepane.

Teraz znów straszysz odejściem i to jest irytujące. Ta bezkarność odejść i nieponoszenie konsekwencji z powodu nieodpowiedzialności i beztroskiego pozostawiania innych GMów, którzy słusznie sie frustrują z niedogadanym dealem, wnosi bardzo dużo negatywnej energii w naszą grę.

To nie jest Fantasy na jeden sezon. Większości z nas chodzi o długofalowe planowanie i budowanie drużyn. Sama idea rozmontowania po cichu Łorjorz przez zupełnie nowego GMa, który jak sami piszecie juz kiedyś nagle zniknął bez słowa, była ryzykowana. Uważam, że każdy nowy GM powinien być przez kilka miesięcy pod kuratelą Rady, albo jednego doświadczonego GMa (który dla czystości sytuacji nie powinien z Nowym GMem handlować w tym okresie + kilka miesięcy po). 

Nie mam nic przeciwko przejęciu Łorjorz przez C_M, ale co wtedy z dogadanymi tradeami? Robimy wśród naszej 29 głosowanie? (tzn. w tym przypadku bez C_M, Sylvinho i Elda) czy te tradey puszczamy? I jak C_M przejmie Łorjorz, to dajemy mu kontrakt na 5 lat i przykuwamy go do nowej Hali Łorjorz, a kontraktu oczywiście nie może zerwać, naturalnie z opcją przedłużenia w przyszłości (kontraktu, nie łańcucha ;) ) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę bronił tej łajzy Rybaka, ale chyba oczywiste było ze wymiana po Browna była zależna od pozyskania Greena :) nie chce mi się wierzyć, ze oddałby tyle assetow za team na 1 rundę 😛 także , @Alonzo wymiana po Browna jest mocno powiązana z wymiana po Greena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich chwilach jak ta bardzo żałuje lutowego wybuchu złości i mojej słabości w takiej akcji odejścia z gry. 

Zabiera mi ona po prostu możliwość napisania szczerze co myśle o takich metodach i zachowaniu które naszej 30 GM nie przystoi. 

Z poziomu merytorycznego naszych dyskusji o nba i samej grze widać ze jest tu „ dorosłość” 

z emocji jaka ta gra wyzwala „ dziecinada” 

kazdy może mieć słaby dzień. 

Ale idźmy dalej - literalnie wymiany nie zostały klepniete wiec ich nie ma - rada niech wejdzie komisarycznie na GSW z kosmetycznymi ruchami czekając na wytłumaczenie GM GSW. 

Rybaku zostań nad słonym jeziorem nawet jeżeli się pokapowales ze nie ma tam w tej soli ryb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ja tam nie będę bronił tej łajzy Rybaka, ale chyba oczywiste było ze wymiana po Browna była zależna od pozyskania Greena :) nie chce mi się wierzyć, ze oddałby tyle assetow za team na 1 rundę 😛 także , @Alonzo wymiana po Browna jest mocno powiązana z wymiana po Greena :)

Nie była powiązana. Poszła by i bez Greena ale CM chciał to podpiąć pod inną wymianę.

Więc wierz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca. Bo przez to ze na greenie zaoszczędziłem, mogłem na brownie dorzucić więcej :) tym niemniej mi to rybka, mogę klepnąć ten deal. Po prostu zastanowiłbym się czy to fair dla przyszłego gma jazz. 

Tak tez z reszta napisałem Ci na priv. W sensie ze klepne

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Świetny pomysł - dorzucić nowemu GMowi do duetu Paul Hayward jeszcze Browna któremu będzie trzeba zaraz zapłacić 20+ na rok i oddać przy tym wszystkie picki , na pewno będzie w c*** chrzetnych do taplania się w tym bagnie :) 

giphy.gif?cid=790b76115d1c76397557656967

 

Doopa Cię boli że komuś się udał deal z pickami i to nie był Qcin?

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

giphy.gif?cid=790b76115d1c76397557656967

 

Doopa Cię boli że komuś się udał deal z pickami i to nie był Qcin?

 

Ale bzdury piszesz . 

Moze Tobie to rybka, ale ja jestem za tym żeby każdy GM ponosił odpowiedzialność za swoje ruchy - czemu nowy GM Jazz ma być z miejsca ograniczony ? 

No i bez jebanej hipokryzji Eld, bo przeginasz pałkę - sam jak przejmowałes Boston który miał ugadamy snt za George’a to jakoś inaczej śpiewałeś i jakoś wtedy nie byłeś za opcja wiązania wymian z nieaktualnymi GMami , wiec skończ jakieś wycieczki personalne , bo nie dość ze mam kaca to jeszcze robotnicy napierdalan mi za oknem a młodsza córka ząbkuje, serio łatwo mnie będzie dzisiaj uruchomić 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Alonzo napisał:

Robimy wśród naszej 29 głosowanie? (tzn. w tym przypadku bez C_M, Sylvinho i Elda) czy te tradey puszczamy? I jak C_M przejmie Łorjorz, to dajemy mu kontrakt na 5 lat i przykuwamy go do nowej Hali Łorjorz, a kontraktu oczywiście nie może zerwać, naturalnie z opcją przedłużenia w przyszłości (kontraktu, nie łańcucha ;) ) 

Dla mnie wymiana jest nieważna, ponieważ była robiona między innymi pod 1 rundę FA. W obecnej sytuacji to jest to oczywiście niemożliwe żebym wziął w niej udział także tego tradeu po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale bzdury piszesz . 

Moze Tobie to rybka, ale ja jestem za tym żeby każdy GM ponosił odpowiedzialność za swoje ruchy - czemu nowy GM Jazz ma być z miejsca ograniczony ? 

No i bez jebanej hipokryzji Eld, bo przeginasz pałkę - sam jak przejmowałes Boston który miał ugadamy snt za George’a to jakoś inaczej śpiewałeś i jakoś wtedy nie byłeś za opcja wiązania wymian z nieaktualnymi GMami , wiec skończ jakieś wycieczki personalne , bo nie dość ze mam kaca to jeszcze robotnicy napierdalan mi za oknem a młodsza córka ząbkuje, serio łatwo mnie będzie dzisiaj uruchomić 

Chill out. Joke resistance zero.

Brown do Jazz to tak czy siak bardzo fajne wyjście bo przyda im się obok Aytona bardzo dobry młodzieniec. Mają wszak picki I rundy, ale to za parę lat i nie schodzą praktycznie ze swoich picków więc tragedii nie ma. Czy z tymi pickami mogli by wybrać kogoś takiego jak Jaylen? Loteria. A tu mamy gościa który broni, ma zajebiste BBIQ i jest w rookie CY więc będzie napier*alał. 

Piszesz, że muszą Brownowi zapłacić za rok +20, a jak by przeszedł deal z Greenem to myślisz, że ile by musieli zapłacić? C'mon Ziom. 

CM wciąż jest GMem Jazz i to do niego należy decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Z Twojego i Sylvinho punktu widzenia ten deal jest super.

C_M wiadomo..

Natomiast jeżeli C_M ma objąć Łorjorz i zostawić tam taki pieprznik jak po tych dealach się zapowiada, to z punktu widzenia Jazz wygląda to bardzo słabo - Paul i Hayward na bardzo wysokich kontraktach, których nikt raczej nie tknie kijem, Brown, któremu też będzie teraz trzeba dać wysoki kontrakt oraz przetrzebione picki na przyszłość. A do tego jeszcze Dray Green na jednorocznym wypożyczeniu, bo on w tym bajzlu tam za rok raczej na pewno nie zostanie.

Deale te przyklepał C_M mając jakąś wizje tej drużyny, zatem żeby one mogły wejść w życie, to C_M powinien zostać w Jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

@Eld

Z Twojego i Sylvinho punktu widzenia ten deal jest super.

C_M wiadomo..

Natomiast jeżeli C_M ma objąć Łorjorz i zostawić tam taki pieprznik jak po tych dealach się zapowiada, to z punktu widzenia Jazz wygląda to bardzo słabo - Paul i Hayward na bardzo wysokich kontraktach, których nikt raczej nie tknie kijem, Brown, któremu też będzie teraz trzeba dać wysoki kontrakt oraz przetrzebione picki na przyszłość. A do tego jeszcze Dray Green na jednorocznym wypożyczeniu, bo on w tym bajzlu tam za rok raczej na pewno nie zostanie.

Deale te przyklepał C_M mając jakąś wizje tej drużyny, zatem żeby one mogły wejść w życie, to C_M powinien zostać w Jazz. 

Mój deal i deal Sylvka to są dwa osobne deale. Nie mają ze sobą nic wspólnego. Oczywiście rozmawialiśmy z Sylvkiem o dealu ale zupełnie innym i nie powiązanym.

Zważ uwagę na to, że Greena w Jazz NA PEWNO nie będzie, więc był by tylko Jaylen i tylko on był by do przedłużenia. Młody, perspektywiczny gracz za praktycznie tylko i wyłącznie JEDEN pick Jazz więc nie wiem o jakim przetrzebieniu picków mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 Alonzo, jak Rybak zostanie w Jazz to można te cześć wymiany z Brownem klepnąć, ale jak ma odejść to ten deal to jest wbicie noża w plecy pięknej Organizacji zjazd, która i tak sporo już wycierpiała od odejścia MJ1. 

@Eld Bo fajnie fajnie, fajne frazesy , ale za ostatni rok Browna oddać 3 picki z wiedza ze nie będziesz w stanie go za rok wyrównać nie wchodząc w gruby podatek to jest kiepski deal dla Jazz- skoro Brown jest tak zajebisty to na bank go opchcniesz komu innemu - dla mnie temat zamknięty, jak Rybak zostaje to róbcie deal, jak odchodzi do GSW to sorry ale nie ma opcji żeby to klepnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że cały winny sytuacji @BothTeamsPlayedHurd był znów na forum równiutkie 12 godzin temu i ma nadal totalnie wyjebane na całą naszą społeczność, pokazując jak bardzo nas wszystkich do kupy szanuje.

Ciekawi mnie tylko czy to planował, czy po prostu nie znosi krytyki i postanowił się odegrać za ataki na niego ws. Greena i Currego na kim się tylko dało rozpierdalając kilka deali.

Gardzę mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.