Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam, że January ręczył za Presti co trochę nie daje mi spokoju.

 

Ale też January jest często nieaktywny. Być może widząc brak chętnych, wziął go z braku laku po poleceniu Shevcu

 

no właśnie dlatego dobrze jest zbadać tę sprawę - screeny z rozmów wskazane, bo kończą dochodzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już nie siejmy paranoi i się nie znęcajmy - stało się jak się stao, trudno, oby się gra nie zawaliła przez to, a to jakie shevcu vel legia miał motywacje to już nie ma co zgadywać, może chciał dobrze bo mu było smutno że nie ma chętnych na grę lol :D

 

a tak serio to z jednej strony zrobił tak cwany ten ostatni deal z pickami 2024, że się nikt nie połapał, ale jednocześnie nie pomyślał, żeby ukryć IP - no to jest dopiero podejrzane 

 

jedyny problem jest taki, że w Kings gra teraz m.in Deng-Ellis-Jefferson-parsons, chyba trzeba będzie im jakąś amnestię dać, bo nie znajdzie się żaden GM, który taki dream team chce prowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił ,że aby zostać GM trzeba być aktywnym użytkownikiem na forum. I takim aby nie było wątpliwości ,że to drugie konto kogoś z forum.

 

Tak było na początku - minimum 250 postów... ja dopiero ostatnio te 250 postów zrobiłem... z powodu braków chętnych braliśmy po prostu chętnych :smile:

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił ,że aby zostać GM trzeba być aktywnym użytkownikiem na forum. I takim aby nie było wątpliwości ,że to drugie konto kogoś z forum.

 

Początkowo był taki wymóg, że trzeba być albo długo zarejestrowanym i coś tam pisać, albo mieć 200 postów. Tylko w pewnym momencie, jeszcze na początku, ludzie się zaczęli wykruszać, nawet Ty zniknąłeś :D, Qooniu zrezygnował, koelenr, OKC 2x porzucono. No i wyszło tak, że ktokolwiek się zgłosił to była radocha, że ruszymy. 

 

Ale tak jak pisze Hurd, nie ma też co się tutaj znęcać, czy teraz patrzeć na każdego spode łba. Mamy już jednego GMa, czas na kolejnych dwóch. Minnesota ma ciekawą sytuację na win now, na budowanie, na wszystko. W SAC no, no, tam mozna się wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gdy karpik (?) zapytał od razu kto założył nowe konto, że tak szybko się jakiś SamPresti znalazł, to odpowiedzią było burknięcie i oburzenie, że wita się nowego usera tak i mu nie wierzy. Napisał, że jest nową osobą, a jednocześnie nic o tym, że bratem Shevca i stąd się znalazł ot tak? Serio?

 

 

To Camby jest tutaj najlepszym detektywem

 

http://www.e-nba.pl/topic/5214-nowy-projekt-być-gm-zapisy-i-dyskusja-nad-regulaminem/?p=501826

 

Ogólnie nie szukałbym tutaj drugiego dna, bo shevcu i Presti to jedna osoba.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Camby jest tutaj najlepszym detektywem

http://www.e-nba.pl/topic/5214-nowy-projekt-być-gm-zapisy-i-dyskusja-nad-regulaminem/?p=501826

 

Ogólnie nie szukałbym tutaj drugiego dna, bo shevcu i Presti to jedna osoba.

 

Mniejsza o detale.

 

Mamy dwóch brakujących GMów. Jeśli ktoś się zgłosi, to super. Jeśli nie to będzie trzeba poprosić kogoś z forum, żeby przeprowadził te ekipy przez FA, a potem będzie całe lato na znalezienie chętnych. 

 

BTW, skoro to Random shit. Jako dość młody stażem użytkownik, nigdy nie rozumiałem tego fenomenu, żeby zakładać dwa konta na forum o koszykówce. Zwłaszcza, że idea forum już trochę wymiera, a samo NBA to w Polsce dość niszowy temat 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o detale.

 

Mamy dwóch brakujących GMów. Jeśli ktoś się zgłosi, to super. Jeśli nie to będzie trzeba poprosić kogoś z forum, żeby przeprowadził te ekipy przez FA, a potem będzie całe lato na znalezienie chętnych.

 

Jak to mniejsza o detale, ktoś wreszcie oddał cesarzowi, co cesarskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czyim drugim kontem są ozzy i MJ1...

 

Człowiek mówi na wszelki wypadek, że znamy się poza forum, a tu jeszcze oskarżenia ;p dziś może nie macie zaufania (w sumie teraz też straciłem), ale bez przesady ;) ja ręczę za siebie :P możecie sprawdzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie martwi, że barcalover do swojej zabawy 5 osób znalazł w dwa dni.

 

A my niejako szukamy pół roku i nie ma chętnych, właściwie żadnych.

 

Podobnie martwi mnie, że Rappar zawsze pionier i osoba najbardziej aktywna w tego typu zabawach, tutaj jest tylko nickiem.

 

Nie wiem z czego to wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW, skoro to Random shit. Jako dość młody stażem użytkownik, nigdy nie rozumiałem tego fenomenu, żeby zakładać dwa konta na forum o koszykówce. Zwłaszcza, że idea forum już trochę wymiera, a samo NBA to w Polsce dość niszowy temat 

 

ja generalnie założyłem tu konto w jakąś niedzielę wieczorem totalnie najebany, bo na reddicie dostałem bana za wyzywanie fanów Kobiego i LeBrona, a musiałem się chyba wyżyć ;) no i jakoś tak wyszło, że się wciągnąłem w tę grę pełną nepotyzmu, fejk kont i machlojek :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja założyłem tu konto prawie 2 lata temu głównie dla Fantasy na Yahoo. Do beGM zachęcił mnie MJ. Dwa konta to nie dla mnie. Za dużo zabawy z przelogowywaniem się i odpalaniem na innych przeglądarkach itp xd

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.