Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to rozróżnić, skoro to wszystko było jedno IP więc potencjalnie jedna osoba? :D

 

Ogólnie spoko byłoby, gdyby Shevcu od początku wszystkich poinformował. A tak z jakiegoś powodu to ukrywał, że Presti to jego (rzekomo) brat, a teraz jeszcze to trzecie konto doszło. To już trochę dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to rozróżnić, skoro to wszystko było jedno IP więc potencjalnie jedna osoba? :D

 

Ogólnie spoko byłoby, gdyby Shevcu od początku wszystkich poinformował. A tak z jakiegoś powodu to ukrywał, że Presti to jego (rzekomo) brat, a teraz jeszcze to trzecie konto doszło. To już trochę dużo.

No ale to trzecie to też bankowo jego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna sprawa :( Szkoda mi shevcu, bo się zaangażował w tą grę i trochę czasu nad nią spedził i był dobrym duchem. Ale jeżeli to prawda i robił sam ze sobą trady to nie widzę innego rozwiązania niż januarego. Matka bym prosił o sprawdzenie innych graczy. Gramy dalej, rekrutujmy, od dawna mówiłem, że musimy mieć ławkę rezerwoeych na taką okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za odkręceniem tej trójstronnej wymiany między tak na prawdę jednym GMem albo poddał to pod głosowanie. Pozwoliłoby to.nowym GMom pracować nad bardziej realnymi rosterami a nie po grubej wymianie wymyślonej przez jedną osobe

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie pomijając że nie wiemy na 100 jak było to nie znajdziemy 3 osób chyba

A w ogóle to dlaczego Matek ich sprawdził

Matek o tym już pisał, że standardowo szukał podwójnych kont i przypadkiem wyszlo akurat, że to ktoś z naszej gry. Jeśli dobrze go zrozumiałem. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie pomijając że nie wiemy na 100 jak było to nie znajdziemy 3 osób chyba

A w ogóle to dlaczego Matek ich sprawdził

 

Znajdziemy 3 osoby. Nie ma opcji, żeby został shevcu (zwłaszcza, że sam zrezygnował) jako, że nie przedstawił żadnej wiarygodnej wersji tłumaczącej jako tako, że nie miał trzech kont. Czyli chcąc być konsekwentnym, każdy z nas miałby prawo do w sumie bezkarnego zakładania dodatkowych kont, po to by sobie poprowadzić dodatkowe drużyny. Ja wiem, że to nie jest poważna gra, ale chyba nie aż tak niepoważna. 

 

SamPresti napisał dziś chyba po raz pierwszy w historii w dziale NBA, matek sprawdził, że to poszło ze standardowego IP shevcu i się spytał po co mu drugie konto. Ja akurat to przeczytałem i się zainteresowałem tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sytuacja... czytając to rano, myślałem, że faktycznie shevcu ma brata, ale nie pasowało to, że jakby nikt o tym nie poinformował. To trzecie konto to naprawdę niezłe... szkoda, że tak to się skończyło, ale z drugiej strony widać, że prawda zawsze wychodzi na jaw ;)

 

Nie chcę dalej brnąć w ten temat, ale nasuwa mi się jedno pytanie: january powiedział, że to ktoś spoza gry, ale skąd on się dowiedział, skąd go znał i jak mu zaufał? Nie chcę pogłębiać teorii spiskowych, bo na dziś za dużo, ale wydaje mi się, że january w tym mógł maczać palce - mam nadzieję, że przesadzam i będę musiał wypluć te słowa i za nie przeprosić, ale coś mi się nie zgadza, że january dopuścił tego ziomka skądś - mógłbyś wyjaśnić skąd on się wziął - najlepiej jakieś dowody typu screeny czy coś?

 

Sorki, jeśli przesadzam, ale w sumie jak wzięliśmy się za tę sprawę, to należy ją zbadać do końca ;)

 

I tak dla jasności, żeby nie było, że coś nie gra, to znam się z ozzym poza grą (możecie nam patrzeć na ręce - mieliśmy 1 deal, wydaje mi się, że każdy dla siebie dobrze chciał, przynajmniej ja dla siebie ;)). Adresy IP mamy inne ;) resztę z Was znam tylko z forum, nic poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sytuacja... czytając to rano, myślałem, że faktycznie shevcu ma brata, ale nie pasowało to, że jakby nikt o tym nie poinformował. To trzecie konto to naprawdę niezłe... szkoda, że tak to się skończyło, ale z drugiej strony widać, że prawda zawsze wychodzi na jaw ;)

 

Nie chcę dalej brnąć w ten temat, ale nasuwa mi się jedno pytanie: january powiedział, że to ktoś spoza gry, ale skąd on się dowiedział, skąd go znał i jak mu zaufał? Nie chcę pogłębiać teorii spiskowych, bo na dziś za dużo, ale wydaje mi się, że january w tym mógł maczać palce - mam nadzieję, że przesadzam i będę musiał wypluć te słowa i za nie przeprosić, ale coś mi się nie zgadza, że january dopuścił tego ziomka skądś - mógłbyś wyjaśnić skąd on się wziął - najlepiej jakieś dowody typu screeny czy coś?

 

Sorki, jeśli przesadzam, ale w sumie jak wzięliśmy się za tę sprawę, to należy ją zbadać do końca ;)

 

I tak dla jasności, żeby nie było, że coś nie gra, to znam się z ozzym poza grą (możecie nam patrzeć na ręce - mieliśmy 1 deal, wydaje mi się, że każdy dla siebie dobrze chciał, przynajmniej ja dla siebie ;)). Adresy IP mamy inne ;) resztę z Was znam tylko z forum, nic poza tym :smile:

 

Tu nie chodzi o znajomość, bo znać to się pewnie pół forum zna, skoro niektórzy tu są od 10 lat porejestrowani i razem niejedną flaszkę na pewno wypili. Chodzi o to, że najpierw Shevcu ukrył fakt, że to jego brat. Gdy karpik (?) zapytał od razu kto założył nowe konto, że tak szybko się jakiś SamPresti znalazł, to odpowiedzią było burknięcie i oburzenie, że wita się nowego usera tak i mu nie wierzy. Napisał, że jest nową osobą, a jednocześnie nic o tym, że bratem Shevca i stąd się znalazł ot tak? Serio?

 

I jeszcze nawet jakby ktoś miał tutaj wątpliwości, bo pewnie każdy z nas jakieś miał, to konto Legii dla mnie sprawia sprawę wręcz jasno. On się wziął też od Shevca jeśli dobrze pamiętam. To miał być jakiś jego kolega. 

 

Fun fact: szukałem dzisiaj pensji Duranta z 16/17, żeby wyliczyć non-birdsy czy się nie machnąłem. No i Shevcu i Legia mieli identyczny sposób wrzucania rosterów, tak samo niechlujny, a jednocześne dobrany w wyboldowane kolorki. I jako jedyni podawali pod swoimi rosterami cała listę trade, które do tej pory przeprowadzili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.