Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

dobra Pany mam komunikat

 

mój opis ukaże się dziś w nocy, o 20 30 wyjeżdzam dopiero z Mieszkowic i nie będę się zabijał, biorę punkt karny na klatę, ale prosiłbym nie brać tego faktu pod uwagę przy bilansach, natomiast jeśli ktoś koniecznie musi, to trudno, zrozumiem

 

dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDAŁO SIĘ! 14 mikrowymian i niemal cała pierwotna wymiana została zachowana bez wielkich modyfikacji :)

 

Wymiana między Blazers Hornets Nuggets Wizards Magic Suns i Timberwolves jest w pełni legalna, punkt po punkcie , krok po kroku, wymiana po wymianie.

 

Dziękuje bardzo wszystkim zaangażowanym w pomoc przy tworzeniu tego tasiemca.

 

Przyznam szczerze ze wątpiłem ze się uda , ale jednak, mimo kilku momentów krytycznych udało się to poskładać :)

 

Niech ta bomba już wybuchnie, dzięki Panowie i przepraszam zespoły którym padną inne wymiany przez to, ze musieliśmy się sztywno trzymać regulaminu , liczymy na zrozumienie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno to wszystko wygląda z tym begm :(

Smutno to wygląda, że nie umiemy grać bez ciągłych przepychanek, odchodzeń, obrażania się. Słabo to o nas wszystkich świadczy. Wolimy przepychanki, krzyki niż fajną zabawę :( Byle do przodu.

Pełna zgoda Tecu :(

Ogólnie w ostatnich latach jak kiedyś czytałem wszystko, jak leci, to ograniczyłem sie do Heat i tego co mnie akurat interesowało.

beGM na które namówił mnie Marcus, stało się dla mnie niesamowitym powiewem świeżości, ale te ciągłe chęci odejść części z nas i naprawdę ostre kłótnie o duperele podcinają skrzydła. ;(

 

Wg mnie naprawdę tu tworzymy fajną brać koszykarska ludzi pozytywnie zakręconych w kierunku najlepszego sportu drużynowego na świecie. Dogryzajmy sobie ale żartobliwiej bez spin; i dyskutujmy ale merytorycznie - bo o to w tej grze chodzi.

 

Taka kulturę rozmowy, jaka tu sobie stworzymy w 30, będziemy mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno to wszystko wygląda z tym begm :(

Smutno to wygląda, że nie umiemy grać bez ciągłych przepychanek, odchodzeń, obrażania się. Słabo to o nas wszystkich świadczy. Wolimy przepychanki, krzyki niż fajną zabawę :( Byle do przodu.

no niestety niektórym za bardzo ta zabawa "weszła na real", wiem, ze też czasem komuś tam sprzedam kuksańca czy coś, ale poziom obrażalstwa, zacietrzewienia i ogólnej buty czasami zwala z nóg

 

to ma też dobrą strone - ta gra to jest goat pod każdym względem skoro potrafi tak zakrzywiać czasoprzestrzeń, moze tak musi być? może tak gra rzeczywiscie balansuje na granicy fantasy i rzeczywistosci i często mimowolnie lądujemy po tej drugiej mańce by na koniec zapomnieć gdzie jest granica i po co tu jesteśmy?

 

mam nadzieje, że wszystko się ułoży i nikt nie odejdzie, mamy naprawde mocarny roster w tej chwili i PO mogą być naprawde gruuuube, a i walka o Ziona ma swoj niemały smaczek

 

opis dam jednak dzisiaj, przepraszam wszystkich, którzy czekali ale za duża bombe miałem + asg naprawde dało się ogladac

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ignorancję i brak opisu, ale raz, że nic by to nie zmieniło w mojej sytuacji, a dwa, nie ukrywam, ciężko patrzeć i obserwować, co niektórzy z Was robią z tą grą. Zresztą, i tak nic by to nie zmieniło. No i zawsze chciałem dostać punkty karne. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 15:39, BMF napisał:

Przepraszam za ignorancję i brak opisu, ale raz, że nic by to nie zmieniło w mojej sytuacji, a dwa, nie ukrywam, ciężko patrzeć i obserwować, co niektórzy z Was robią z tą grą. Zresztą, i tak nic by to nie zmieniło. No i zawsze chciałem dostać punkty karne. :]

 

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie podobają mi się zarzuty o celowym tankowaniu, zwłaszcza padające od gm-ów drużyn, które ... poprzedni rok tankowały !! Jak to mówią "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" ?

 

I tak samo dziwna jest ocena, w której w zeszłym sezonie miałem mocniejszy skład, walczyłem w każdym meczu a dostawałem cienki bilans, a teraz, mimo gorszego, bardziej przetrzebionego kontuzjami rosteru, nie wspominając już o terminarzu dostaje więcej. Chyba gdzieś mi logika spierdala.

 

 

 

A więc mówisz że przegrywasz z zespołem z 6/7 osobową rotacją gdzie 3/4 graczy to wysocy a raczej typowy centrzy?

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzie i tak dają 9-18 takiej ekipie...

 

Szykuje sie na fa i zobaczymy co z tego wyjdzie

Pozbyłeś się wszystkich ciekawych rolesów - doszedł Tobie w sumie Carroll, który gra fajnie, ale to nie jest gracz do prowadzenia drużyny do zwycięstw. Bamba jest strasznie surowy, Smith opuścił z 10 meczy, Bridgesy są fajne, ale to debiutanci, W sumie to pod koszem masz (a właściwie miałeś ) tylko Bambę i kolejnego rookie Williamsa i ewentualnie jeszcze mniej grającego Labissiere. 

 

Dopiąłeś swego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.