Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna lista, Panowie!

 

Ja na przygotowanie bilansów to poświęcam chyba z 20-30 godzin pracy...mam rozpisanego każdego gracza, który rozegrał przynajmniej 100 minut w lidze.

 

Takie insynuacje działają na mnie jak płachta na byka.

 

 

Czyli jesteś trochę jak fizyk, który rozpisuje wszystkie możliwe oddziaływania na piłkę przed kopnięciem, a obok śmiga mu fawelarz jakiś w podartych spodenkach, kopie w okienko bez namysłu, leci do Europy i zarabia miliony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś trochę jak fizyk, który rozpisuje wszystkie możliwe oddziaływania na piłkę przed kopnięciem, a obok śmiga mu fawelarz jakiś w podartych spodenkach, kopie w okienko bez namysłu, leci do Europy i zarabia miliony :grin:

 

Może i tak. Po prostu mam jakiś tam swój system i nawet nie oglądając przykładowo ostatnio Grizzlies widzę, że spadek Marc Gasola jest ogromny pod kątem pierwszego trymestru, a Mike Conleya już nieznaczny.

 

A co dopiero jakbym miał oceniać jakiegoś tam Huertera, Normana Powella czy Elie Okobo. Ich obecność na boisku też jest ważna.

 

A w tej narracji to klasykiem jest i tak post vasqueza coś w stylu "Ty obliczasz każdą liczbę liźnięć, pchnięć i rżnięć, a ja jestem zaprogramowany na mistrzostwo" czy coś takiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takich rzeczy odnosię sie w swoim czasie, poza tym kto ma wiedzieć ten wie, wystarczy czytać temat Nuggets regularnie

 
Przperaszam bardzo, ale tu już nie mogę się powstrzymać od uszczypliwości.
Czytając regularnie temat Nuggets można się dowiedzieć, że jak Pelicans dorzucą ze 3 picki do Davisa to mogą mieć Jokicia :smile:
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przperaszam bardzo, ale tu już nie mogę się powstrzymać od uszczypliwości.

Czytając regularnie temat Nuggets można się dowiedzieć, że jak Pelicans dorzucą ze 3 picki do Davisa to mogą mieć Jokicia :smile:

mówisz, ze dopiero zaczynasz być uszczypliwy? :)

 

nic takiego nie było tam pisane, nie wiem co Ty czytasz, ale na pewno nie temat Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze Jokic ma wyższa wartość transferowa od Davisa chyba nie powinno się polemizować. Sytuacja kontraktowa, historia kontuzji etc.

 

O Davisie było pisane tylko w kontekście ewentualnego dołączenia do Denver i stworzenia duetu z Jokiciem, ale to przez Richa Paula byłby zbyt ryzykowny ruch oddawać Murraya, Harrisa i picki na 1.5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej mnie ponownie nie uruchamiaj, ja wiem, że Ci się w c*** nudzi bo masz samograja, ale minimum przyzwoitości należy zachować

 

Dobrze. Akurat czas, który spędzam na forum od jakiegoś czasu jest odwrotnie proporcjonalny do tego jak bardzo mi się nudzi. Tak mi się nie nudzi, że aż staram się to ignorować.

Poza tym od jakiegoś czasu też jestem posiadaczem okrągłego brzuszka i od tej pory używając takich zwrotów czuję się usprawiedliwiony bo nie brzmią już tak agresywno-prześmiewczo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już teraz nie odwracaj kota ogonem, nagrabiłeś sobie :P

 

nie wiem czy zauważyłeś, ale ja tu raczej nikogo (o dziwo) nie atakuję(graczy, rosterów), a Twój wczorajszy "post" to było po prostu słabe prowo, nie musisz się do tego zniżać w roli zdecydowanego faworyta, nie jesteś GMem Pacers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall underwent successful surgery on his ruptured Achilles tendon on Tuesday morning.

Wall is expected to be sidelined for 12 months. Thus, the earliest Wall could return would seem to be after the 2020 All-Star break. However, considering the Wizards have $150+ million committed to Wall, they may choose to play it safe and not rush him back, especially if they aren't in playoff contention.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak traktować taki illness Conleya jak dziś ? Bo w sumie jakby walczyli o PO z całych sił, to chybby zagrał z illnesem, co nie ?

 

W pierwszej części sezonu Mike grał z małymi urazami, codziennie praktycznie dostawał questionable status a później grał twardo. Teraz nagle tylko illness i dupa.

 

Podobno maja odpuszczać b2b jego do końca sezonu, gdzieś czytałem. Rozumiem ze to się nie liczy u nas, tak?

 

Uprzedzam, pytam osoby obiektywne, nie Ciebie fluber ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie shut down, chociaż oczywiście produkcja/impact poleci. No niestety nie da się inaczej. Eric Bledsoe wyznaczył Nam zasady gry, potem mieliśmy słynnego Tyreke Evansa.

 

Dość podobny problem mam z Anthony Davis. Pels chcieli w ogóle Nim nie grać, by mieć lepszy pick i nie narażać go na kontuzje. On chce grać, a przed wszystkim chce tego liga i postraszyła karami finansowymi. Koniec końców gra, ale na pół gwizdka, bez presji wyniku i sadzany na czwartą kwartę na ławkę. U mnie są inne realia i też będę musiał na to mocno zwracać uwagę, licząc tutaj na przychylność oceniających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim co się chcieli rzucić na Lillarda, oświadczam, że możecie się cmoknąć tam gdzie lubicie najbardziej :)

 

Udało się to poskładać jak należy, wielkie podziękowania z tej strony dla Alonzo i Lucasa,

 

z ciekawostek- wymiana przechodzi w jednym punkcie o 49 tysięcy, w drugim o 80 tysięcy:) Protip: Uczcie dzieci matematyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.