Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Trading block Knicks:

Schodzące kontrakty Ricku'ego Rubio, Pau Gasola i Langstona Gallowaya dostępne do wymian.

(Żeby oszczędzić nam kilku wiadomości, obaj wiemy że Ci gracze mają większą boiskową wartość niż tylko spadające umowy, więc oszczędź mi wysyłania ofert jak Magic do Dempsa).

Wooden, może trochę bardziej ich zareklamujesz?:) Tak bardzo chciałbym przeczytać trochę ciepłych słów z Twojej strony o Langstonie Gallowayu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooden, może trochę bardziej ich zareklamujesz?:) Tak bardzo chciałbym przeczytać trochę ciepłych słów z Twojej strony o Langstonie Gallowayu:)
Gdyby to było jakieś gówno to bym próbował demagogii.

Dobrego towaru nie trzeba reklamować

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis w Real idą za trendami Memphis z begm lol identyczne ruchy, agresywny tank z zostawieniem Conleya.. z tym ze rok później lol... kungfubestia wizjonerem ? Hah. Może e przyszłym roku conley gdzieś poleci tez za jakiś młody talent ?

 

 

Swoja droga fluber teraz tez będziesz mi wypominał ich bilans w III trymestrze ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis w Real idą za trendami Memphis z begm lol identyczne ruchy, agresywny tank z zostawieniem Conleya.. z tym ze rok później lol... kungfubestia wizjonerem ? Hah. Może e przyszłym roku conley gdzieś poleci tez za jakiś młody talent ?

 

 

Swoja droga fluber teraz tez będziesz mi wypominał ich bilans w III trymestrze ? ;)

Nie bedę zwlaszcza ze pewnie wiekszosc meczow opusci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Gasol poszedł w realu za Valancianusa ? Lol

 

Teamy w NBA stały się mocno bidżiemowe ze tak powiem lol

 

Tak narzekamy ze za dużo wymian u nas, a w sumie w NBA dzięki nam stała się moda na bieda wymiany które nie zmieniają nic ;)

( Houston, Lakers z Muscala, albo Pacers biorące na siebie kontrakty za 2 nd round pick lol).

 

Memphis w Real jednak okazuje się byc gorszym negocjatorem niż chyba każdy tanker u nas ;))

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jest ostatnia okazja aby dostać pick 2020 za pomoc w zrobieniu niższego sałary w dealu za Lina.

 

Mam już znalezione rozwiązanie ale jeżeli ktoś jeszcze podrasuje deala to wybiorę to lepsze.

 

Wymiana wisi jeszxze bo GM nie odczytał ostatecznej wersji ale co do zasad ogólnych jest już zgoda.

 

To spadający kontrakt wiec jest to proste kupno sałary tego roku tylko aby nie dokładać długu do wyniku końcowego.

Spurs i tak są pod podatkiem grubo wiec to detal stad tez dopłata adekwatna do ważności ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.