Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy nowego GMa Knicks. Woodena często obserwowałem na twitterze, wszak kibic Pistons, którzy byli pod moją szczególną obserwacją. Sam ich często oglądałem, ale zawsze dobrze zapoznać się z oceną regularnego fana, a Wooden w kwestiach NBA zwykle dawał ciekawe komentarze.

 

Nie ma się co oszukiwać. Wooden wskakuje od razu na wysokiego konia przejmując klub od którego oczekuje się walki o mistrzostwo.

 

Na forum jest postacią dla większości z Nas jednak anonimową, więc liczymy, że przedstawi się szerzej w kilku słowach. Czekam niecierpliwie na potyczki słowne z jego udziałem, które są creme de la creme tej gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego GMa Knicks. Woodena często obserwowałem na twitterze, wszak kibic Pistons, którzy byli pod moją szczególną obserwacją. Sam ich często oglądałem, ale zawsze dobrze zapoznać się z oceną regularnego fana, a Wooden w kwestiach NBA zwykle dawał ciekawe komentarze.

 

Nie ma się co oszukiwać. Wooden wskakuje od razu na wysokiego konia przejmując klub od którego oczekuje się walki o mistrzostwo.

 

Na forum jest postacią dla większości z Nas jednak anonimową, więc liczymy, że przedstawi się szerzej w kilku słowach. Czekam niecierpliwie na potyczki słowne z jego udziałem, które są creme de la creme tej gry ;)

 

Szybka charakteryzacja Wooden dla osób nieznających tej elfickiej postaci.

 

Spokojny i wyważony jak Fluber,

wyważony w dyskusjach jak January

Uczciwy negocjator jak Człowiek Morza

Stroniący od wymian jak Ignazz w ostatnim okienku

 

No ja czekam w c***, świeża krew

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak jak Ozzy wspominał, nie odzywałem się, bo byłem chory, ale teraz oficjalnie wjeżdżam. ;)

Z wymianami nie szalejcie koledzy, najpierw spokojne przeczytanie i przeanalizowanie regulaminu itd. Później może jakieś ruchy. Ale skład i sytuacja Bulls wydaje mi się max średnia, więc coś tam, kiedyś pewnie się będzie działo. Mimo wszystko, zgłaszać oferty można. Przeczytam, popatrzę. Pozdro i do zobaczenia na pw. Albo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak jak Ozzy wspominał, nie odzywałem się, bo byłem chory, ale teraz oficjalnie wjeżdżam. ;)

Z wymianami nie szalejcie koledzy, najpierw spokojne przeczytanie i przeanalizowanie regulaminu itd. Później może jakieś ruchy. Ale skład i sytuacja Bulls wydaje mi się max średnia, więc coś tam, kiedyś pewnie się będzie działo. Mimo wszystko, zgłaszać oferty można. Przeczytam, popatrzę. Pozdro i do zobaczenia na pw. Albo na forum.

Za opis i głosowanie będzie jeszcze odpowiadał stary gm bulls. Ty natomiast " oficjalnie" przejmujesz druzyne w momencie otwarcia okienka transferowego ale mysle ze nic nie stoi na przeszkodzie bys juz teraz zaczal negocjowac wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak jak Ozzy wspominał, nie odzywałem się, bo byłem chory, ale teraz oficjalnie wjeżdżam. ;)

Z wymianami nie szalejcie koledzy, najpierw spokojne przeczytanie i przeanalizowanie regulaminu itd. Później może jakieś ruchy. Ale skład i sytuacja Bulls wydaje mi się max średnia, więc coś tam, kiedyś pewnie się będzie działo. Mimo wszystko, zgłaszać oferty można. Przeczytam, popatrzę. Pozdro i do zobaczenia na pw. Albo na forum.

Witam.

Negocjuj spokojnie, nie daj sobie wmówić, że to świetny deal dla Ciebie, zastanów się dwa razy :)

Takie rady na powitanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ja zastąpiłem maca po może dwóch miesiącach gry. Mac nie zrobił żadnego ruchu jako GM Pels.

 

Nie wiem jak mnie liczył Longer. Ja sam w historii BeGM siebie liczę jako pierwszego. Te Mac, Orlińskie i Juliusy to się tylko zgłosiły i zaraz potem rzuciły grę. Tim Hardaway wniósł już więcej do gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Dostaję od Flubera kopa na rozpęd, który w niecałe 20h odkąd zgodziłem się przejąć zespół zaczął się martwić że jeszcze nikogo nie zwyzywałem.

Z tym spokojnie - pierwszy gracz którego nazwę ch..em może czuć się zaszczycony bo pewnie będzie pierwszym z którym dłużej pogadam :)

Co do mojej gry do tej pory przejmowałem w dynastiach fantasy zespoły w dupie po jakimś lamusie i rozdając piłki na lewo i prawo szybko robiłem kontendera.

Tu jestem w kropce bo i poprzednik był tak kozacko aktywny że trudno mi będzie się choć zbliżyć do jego poziomu opisów, i zrobił dokładnie to co miałbym plan zrobić z zespołem... I to nie jest fantasy a raczej jakiś roleplay dla enbiejowskich nerdów.

Więc w punkcie wyjścia jestem już w swoim typowym miejscu po roku.

Co tu zrobić do cholery?

...

Jednak od razu mogę ogłosić że dla wizji końcowego sukcesu jestem i gotów wejść jak trzeba w luxury tax, i oddać młody talent za gotowych graczy, i za lepszy kontrakt gorszego gracza pozyskać gorszy kontrakt lepszego.

Więc zapraszam do ofert, raczej trzymanie się stałego składu nie jest moją domeną, lubię dynamiczną rotację, nawet jeśli potem czyjś tata będzie miał pretensje o to jak potraktowałem syna innego taty.

...

Pamiętajcie że nikt wam nie da tak uczciwej wymiany co ja... I strasznie się cieszę z okresu ochronnego jaki dostałem, dzięki temu nikt nadmiernie nie wykorzysta mojego dobrego serca.

...

(Wyrazy wdzięczności dla Człowieka Morza za zostawienie drużyny w sytuacji w której mogę tylko coś spieprzyć, o tym marzy każdy GM!)

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.