Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

celem dalszego oczyszczania mojego imienia: 

 

 

najlepsze w tym wszystkim ejst to, ze pewnie oddalbym Ci scotta za ten pick.

 

Tylko czekalem na "przyklepanie".

 

Napisałem "pewnie" bo (ponizsze napisane na priv):

bo od innego warunkowego dealu wszystko jest uzaleznione. Inaczej schodzenie ze Scotta nie ma dla mnie sensu. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy od wtorku 18.12 (najwcześniejszy możliwy termin, bo pizdonsy w nocy 17-18.12 grają dopiero 28 mecz) nie wprowadzić już tych wymian, bo do 1.01 to się cała liga tu porozpierdala jak tak dalej pójdzie.

 

Tylko nie chciałbym czytać w opisach swojego teamu "hurrdurr, ale już zrobiłem wymianę" - aka nic mnie to w temacie 1 trymestru nie obchodzi.

 

 

 

;)

 

Jeden przypadek na okienko to żadna drama. Nic się wielkiego nie dzieje. Wszyscy wiedza jak to działa. Prawie żaden pożytek z tego, a wielkie zamieszanie. To nie ten czas :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy od wtorku 18.12 (najwcześniejszy możliwy termin, bo pizdonsy w nocy 17-18.12 grają dopiero 28 mecz) nie wprowadzić już tych wymian, bo do 1.01 to się cała liga tu porozpierdala jak tak dalej pójdzie.

 

Tylko nie chciałbym czytać w opisach swojego teamu "hurrdurr, ale już zrobiłem wymianę" - aka nic mnie to w temacie 1 trymestru nie obchodzi.

 

Tylko w przeszłości, niektórzy to mieszali.

 

Ktoś Ci dał chyba lepszy bilans za Redicka, którego wtedy nie miałeś.

 

To już lepiej tego komisarza wprowadzić. Ja myślę, że jako mąż zaufania jestem gotowy do tej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie możecie klepnąć teraz?

 

Pierwsza w historii beGM publiczna wymiana na oczach telewidzów. ?

Miliony wstrzymanych oddechów. ?

Ja przeciez chcialem i zaproponowalem publicznie ze klepiemy a cm na to napisal tu publicznie zeby moje pytanie usunac bo robi mu czarny PR:) wnioski z tych dyrdymalow wyciagnij sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.