Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość ważne pytanie, bo sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi:

 

Czy jeżeli uczestniczyłbym teraz w wymianie w której brałby udział np. D.Howard (który był u mnie mniej niż rok temu) jednak Howard nie szedłby w tej wymianie do mnie tylko do 3 zespołu, to czy ten deal byłby legalny? #help#help#help#help#help#help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nikogo nie dymasz na dealu to tak


a potencjalnych kontrahentow qcina przestrzegam. zastanowcie sie jeszcze raz


Mam dość ważne pytanie, bo sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi:

 

Czy jeżeli uczestniczyłbym teraz w wymianie w której brałby udział np. D.Howard (który był u mnie mniej niż rok temu) jednak Howard nie szedłby w tej wymianie do mnie tylko do 3 zespołu, to czy ten deal byłby legalny? #help#help#help#help#help#help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość ważne pytanie, bo sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi:

 

Czy jeżeli uczestniczyłbym teraz w wymianie w której brałby udział np. D.Howard (który był u mnie mniej niż rok temu) jednak Howard nie szedłby w tej wymianie do mnie tylko do 3 zespołu, to czy ten deal byłby legalny? #help#help#help#help#help#help

Deal jest ważny, ale tylko pod warunkiem, że nie otrzymujesz pierwszorundowego picku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem ze trzeba będzie zrobić na luty dodatkowa listę.

 

Jeżeli w takim tempie do lutego wymienimy graczy to jak się popijemy w Korsarzu to większość wymian może być nielegalna bo ktoś zapomni ze ktoś był u niego rok temu.

 

Jak się jeden jedyny gracz wysypie wszystkie wymiany jak domino nieważne.

 

Wiec zarezerwujcie sobie dwa wieczory bi jakby co powtórzymy wieczór jakby nic się nie stało.

 

Musimy tylko przegłosować u nas Trade linę o dzień później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.James w blowoutach : 29.7 min

L.James nie w blowoutach : 36.9 min

 

Czyli mogę dać mu lajtowo 36 min i 38 min (pod nieobecność Ingrama) i to jeszcze z zapasem^

 

czyli każdy mecz, nawet z tankerami, będzie na styku? Ok, wezmę pod uwagę, że tak będzie i porażki się mogą zdarzyć ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się powtórzę - dla mnie logiczniejsze rozpisanie jest (przykładowo) :

Favors 30/ Olynyk 18

a nie

Favors 28/Olynyk 17/ Zizić 3

 

Blowoutów u nas będzie masa.

Najlogiczniejsze to jest jednak rozpisanie minut w całości, bo wiadomo, że w każdej drużynie w RL NBA MPG nie sumują się do 48. Na przykład taki Favors opuścił jeden mecz, więc te 28 minut, ktoś musi zająć. Czyli tylko z powodu tej jednej nieobecności średnia minut w zespole rośnie do 49, a nie 48. 

 

Przykładowo w RL Lakers średnie MPG na pozycję wynosi nie 48 MPG, a 60,5MPG.

 

Rozumiem dlaczego kombinujesz z rozpisywaniem tych minut i piszesz o mnóstwie blowoutów, ale trochę to się już robi męczące. Stworzyłeś świetny skład na play-offs z wąską rotacją kosztem głębokości składu i będziesz musiał za to zapłacić w RL season. Nie możesz zjeść ciastko i mieć ciastko.

 

Zakładając wszystkie mecze LeBrona i Russella ( po 36 i 30 minut na mecz w każdym średnio ), 27 meczów Favorsa po średnio 28 minut, 24 mecze Butlera ( tak, wiem, co o tym myślisz, ale ja myślę, że skoro Butler po 2 meczach na 38+ minut w kolejnym łapie kontuzję, to jego przerwy w Wolves wcale nie wyglądają podejrzanie, sorry) po średnio 34 minuty i 20 meczów Ingrama po 30 minut, to daje razem około 4000 minut, czyli jakieś 59% minut, które masz do rozegranie w trymestrze. Pozostałe 41% minut, czyli trochę ponad 2700 minut musisz rozdzielić na ławkę. I to jest dużo, bo 3 minuty Zizića x 28 meczów dają 84 minuty. Czyli zostaje 2616. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozpisanie total mp wg mnie jest bardzo nieczytelne. Już z dwojga złego wolę :

"Favors 28/ Olynyk 17/ Zizic 3" z dopiskiem " uwzględniając blowouty"

No ale przecież napisałem, że rozpisując w ten sposób, to w przeciętnej drużynie NBA wychodzi +25% minut, czyli powinieneś rozpisywać do 60, a nie do 48:

Favors 28 /Olynyk 17/Zizić 15

 

 

 

Niemniej choćbyś nie wiem co chciał wymyślić to Butler nie opuścił 4 gier w tym trymestrze. Dla mnie dalej zero (najważniejsze argumenty - gra blisko 40 mp mimo prześwietlenia kostki w Sixers poprzedniego dnia, absencje w Wolves nie tylko w b2b games, a "wybieranie sobie" z kim gra), ale dopisywanie absencji związanych z wymianą Sixers-Wolves w RL to już parodia. Plus lol, jego INJ (pachwina) nie miała żadnego związku z poprzednimi minutami przecież, już bez żartów z takimi sugestiami po 3dniowym odpoczynku, kiedy Jimmy w samej Phili zdążył grać b2b dwie gry po 37+ min i nic nie było.

 

 

Oficjalna przyczyna została podana. Ja będę liczył te 3 mecze z Wolves jako nieobecności. Nie widzę żadnych podstaw, żeby traktować to inaczej. Zawodnik świeżo po długiej przerwie spowodowanej kontuzją opuszcza pojedyncze mecze z powodu grania ogromnych minut. Gdyby to było wybieranie meczów, to dostałby zawieszenie od ligi. 

 

Ten 4 mecz liczę oczywiście ostatni, w którym zszedł z kontuzją w 1 kwarcie, a nie ten, który opuścił z powodu transferu.

 

 

 

Ale nawet licząc wsio według Twojej rozpiski (nie analizuję jeszcze co i jak) to starterzy graliby te 4050mp, garbagetime5 420.

2250 min dla ławki? Raczej dam radę, bo to jest 80mpg na mecz i na totalnie upartego to bym nawet 8os stałą rotacją jechać mógł (choć nie zamierzam).

 

Zakładając, że garbage 5 wchodzi w połowie 4 kwarty , to musiałbyś wygrać blowoutem połowę z wszystkich meczów w 1 trymestrze. Wtedy wyjdzie 420 ( i wtedy wyjdzie zadeklarowane przez Ciebie średnio 3MPG dla Zizića, czyli to jest baaaaardzo optymistyczne założenie)

W RL NBA Twoje s5 zagrała 3780 minut. (deklarujesz 4050, więc trzeba będzie średnio dorzucić 10MPG na s5 (całą) w stosunku do RL NBA, sporo bo James i Butler grają tu 35 i 34 MPG, więc trzeba to będzie prawie w całości przerzucić na Ingrama, Russella i Favorsa)

Twoja ławka zagrała 1800 w RL NBA (tu brakuje aż 450 minut do planu, który przedstawiłeś, to jest aż 25%).

 

Jakby nie liczyć, to brakuje Ci ludzi, dopiero po buyoutach powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, bo ten Zizic zagra te 7 spotkań po 12 mpg (odchylenia standardowe).

 

Zakładając, że 7 blowoutów u nas z tankerami (tymi najsłabszymi) lajtowo rozstrzyga się w 1 połowie spotkania to cała 4Q w tych spotkaniach dla garbage lineupów to i tak jest bardzo, ale to bardzo delikatne założenie, bo nie są liczone aberracje blowoutow (w RL mocny vs mocny team niejednokrotnie), czy blowouty z słabymi ekipami 3 tieru. Więc yup te 7 kwart w trymestrze blowoutów to jest naprawdę minimalne założenie.

 

Naprawde delikatne zalozenie, naprawde minimalne zalozenie...

 

Ehe, rzeczywiscie mininalnym zalozeniem jest ze w co 4 meczu bedziesz robil takie blowouty ze na 4 kwarte nie wyjdzie nikt z s5.

 

Bo na pewno tak jest w rl nba.

 

Najlepsze srs w rl nba maja bucks i raptors. Giannis mogl przesiedziec 3 czwarte kwarty, leonard jedna, chyba zaden z tych zespolow nie rzucil calej s5 na lawke w 4 kwarcie a Ty to bedziesz robil w co 4 meczu i nazywasz to delikatnym zalozeniem.

 

Zreszta, wystawiaj zizica i spolke w 4 kwartach tyle razy ile uznasz za sluszne. Ja bede ocenial bilans na podstawie podanych minut i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda liczyłem na podobną analizę Pels, Nuggs, Sixers i kilku innych ekip :(

Sixers to akurat maja wsrod graczy stashed ludzi ktorzy u Ciebie graliby w rotacji. I to zupelnie serio. Brunson spokojnie gralby w rezerwowym unicie zamiast browna. Wiec sixers wygladaja spoko nawet mimo problemow johnsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej choćbyś nie wiem co chciał wymyślić to Butler nie opuścił 4 gier w tym trymestrze. Dla mnie dalej zero (najważniejsze argumenty - gra blisko 40 mp mimo prześwietlenia kostki w Sixers poprzedniego dnia, absencje w Wolves nie tylko w b2b games, a "wybieranie sobie" z kim gra), ale dopisywanie absencji związanych z wymianą Sixers-Wolves w RL to już parodia. Plus lol, jego INJ (pachwina) nie miała żadnego związku z poprzednimi minutami przecież, już bez żartów z takimi sugestiami po 3dniowym odpoczynku, kiedy Jimmy w samej Phili zdążył grać b2b dwie gry po 37+ min i nic nie było.

 

Właśnie opuszcza drugi mecz z powodu kontuzji już w barwach Sixers. Jaka jest pewność, że był zdrowy w 100%? Czy gdyby grał tak samo duże minuty w tamtych meczach Wolves nie byłoby ryzyka złapania urazu? Nie grając odpoczywał, regenerował siły. Butler to jednak nie LeBron, kolejny sezon pojawiają się kontuzje.

 

I warto też pamiętać o kwestiach obyczajowych i trudnym charakterze Butlera. On równie dobrze mógłby złapać się za bary z LeBronem albo np. zacząć opierdalać na treningu Ingrama i Russella, bo jego zdaniem za mało się starają. Albo odbić dziewczynę Ingrama, by Russell miał co opowiadać.Jak ktoś ma Butlera to bierze do rosteru nie tylko jego skillset i naturę wojownika, ale też jego rogatą duszę.

 

A te shutdowny to są w ogóle bardzo problematyczne. Weźmy takiego przykładowego Tyreke Evansa. Szansa, że przy swojej historii kontuzji zagrałby cały RS i całe PO w pełnym zdrowiu są moim zdaniem nikłe. A jednak, tak musieliśmy go traktować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inna polaryzacja sił u nas wystąpiła w lidze. 

 

 

Ja dodam tylko 1.

Straszna jest nawałnica na moją rotację.

 

A z PO/borderline PO teamów podobne (raz mniejsze, raz większe) problemy ma 9-10 teamów z ławką, które częściowo maskować co niektórzy pewnie spróbują fatalnymi dla swoich graczy zmianami pozycji, a niektórzy to już nie wiem co wymyślą, czekam z niecierpliwością ;-).

 

Jestem bardzo ciekawy, czy ich też będziesz tak analizował^

 

U nas w Orlando też na to czekamy. Myśmy uzwględnili szeroką ławkę wiec liczę że reszta tez to ogarnie a jak nie to trzeba będzie wziać pod uwage zmęczenie materiału :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.