Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A to trochę Ciebie ominęło.

 

Lbs ma delegacje i przyspieszyliśmy sezon.

 

Denver w 6 zdobyło tytuł.

 

Mvp sezonu: Lavine

 

Do drugiej ligii spada:

 

Boston

 

January dał urlop do 26.12

 

A Etwaun Moore się poprawił w każdym elemencie, chociaż statystyki temu przeczą.

 

Ignazz uznał, że nie może być gorszy i też musi mieć swojego Theisa i Huertera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Ty się przecież w kolejnej wiadomości zgodziłes na moja oferte. Rzygać mi sie chce na granie z takim januszem koszykowki znad morza. Ta gra sie opiera na zaufaniu a nie na cwaniakowaniu. Wiec z mojej strony tylko dwa slowa, z czego pierwsze to wal a drugie to zaimek zwrotny

 

wtf

 

serio ja nawet przez sekunde nie myslalem, ze mamy deal przyklepany. 

 

napisalem "ok" pod katem "spoko, mysl sobie, a jak przyjda konkrety to daj znac".

 

Co ja mam się totalnie blokować, bo Ty sobie myslisz? A jak sie rozmyslisz, to ja zostaje z reka w nocniku? 

 

Nieporozumienie i tyle. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf

 

serio ja nawet przez sekunde nie myslalem, ze mamy deal przyklepany.

 

napisalem "ok" pod katem "spoko, mysl sobie, a jak przyjda konkrety to daj znac".

 

Co ja mam się totalnie blokować, bo Ty sobie myslisz? A jak sie rozmyslisz, to ja zostaje z reka w nocniku?

 

Nieporozumienie i tyle.

Oj trochę tu coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze na koniec pytam czy mamy deal i czy mogę dysponować prawami do tych zawodników w dalszych wymianach, to jest jasne i klarowne i tu nie ma pola do interpretacji :) polecam spróbować, nie będziecie żałować i nie będzie dram z powodu majkow scottow tej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Zawsze warto aby koniec był.

 

Ok.

 

Ok.

 

Na wyraźne pytanie czy klepnięty deal.

Dlatego ja zawsze na koniec pytam czy mamy deal i czy mogę dysponować prawami do tych zawodników w dalszych wymianach, to jest jasne i klarowne i tu nie ma pola do interpretacji :) polecam spróbować, nie będziecie żałować i nie będzie dram z powodu majkow scottow tej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze na koniec pytam czy mamy deal i czy mogę dysponować prawami do tych zawodników w dalszych wymianach, to jest jasne i klarowne i tu nie ma pola do interpretacji :smile: polecam spróbować, nie będziecie żałować i nie będzie dram z powodu majkow scottow tej ligi

 

 

Ja od siebie podrzucę też pomysł na prostą formułkę:

 

XXX out:

XXX in:

 

YYY out:

YYY in:

 

+ zapytanie czy w powyższej formie już to mamy. 

 

 

Później można w odpowiednim momencie sobie przekopiować bardzo prosto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze na koniec pytam czy mamy deal i czy mogę dysponować prawami do tych zawodników w dalszych wymianach, to jest jasne i klarowne i tu nie ma pola do interpretacji :smile: polecam spróbować, nie będziecie żałować i nie będzie dram z powodu majkow scottow tej ligi

Niektórzy robią tutaj dramy, bo ktoś się wycofał z negocjacji, więc nie, to nie pomoże. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w tym wszystkim ejst to, ze pewnie oddalbym Ci scotta za ten pick.

 

Tylko czekalem na "przyklepanie".

Przeciez Ty mi go oddales...

 

A nawet jak myslales ze nie to i tak powinienes najpierw do mnie napisac zanim wrzuciles go na trading block.

Fluber, tak już odchodząc od temu, serio planowałeś wymiany pod katem pozyskania Mika Scotta? Przecież to byłby LOL trymestru, no offence !

Oczywiscie. Teraz nie wiem co mam napisac Januaremu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że nie miałem w sobie żadnych ukrytych nikczemnych zamiarów.

 

I dalej zinterpretowałbym twoje słowa tak samo. 

 

Czyli, że nie mam żadnego przyklepanego dealu, a Ty sie zastanawiasz i czekasz na spelnienie innych okolicznosci.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.