Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiniesz?

nie chciałbym teraz wchodzić w to zbytnio, pewnie gdybym wtedy zrobił opis to bym to wyrwał, nie zrobiłem i nie wyrwałem ;]

 

w skrócie - trio Horford, Lillard i Drumm nie miało imo prawa przejść tak dobrze naoliwionej maszyny jak moje Baryły, miałem odpowiedzi na każdego z nich, nie wspominając, że Lillard i Drumm mają już naprawdę długą historie obsranka w postseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym teraz wchodzić w to zbytnio, pewnie gdybym wtedy zrobił opis to bym to wyrwał, nie zrobiłem i nie wyrwałem ;]

 

w skrócie - trio Horford, Lillard i Drumm nie miało imo prawa przejść tak dobrze naoliwionej maszyny jak moje Baryły, miałem odpowiedzi na każdego z nich, nie wspominając, że Lillard i Drumm mają już naprawdę długą historie obsranka w postseason

 

Słaby argument o tyle, że twoi się tam nawet nie znaleźli, więc presja mogłaby im jeszcze bardziej wiązać nogi.

 

Aczkolwiek głosowałem na Ciebie, ale tylko ze względu na HCA. To była najbardziej wyrównana seria poziomem moim zdaniem.

Właśnie widzę Dinwiddie 34/3 z PO podpisał.

 

Steal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby argument o tyle, że twoi się tam nawet nie znaleźli, więc presja mogłaby im jeszcze bardziej wiązać nogi.

 

 

a dlaczego miałbym, to zakładać z góry skoro duet Jok-Harris to jedno z absolunie najlepszych duetów niski-wysoki w lidze? nie wspominając już o tym jak mądrzy są to gracze

 

faktem natomiast jest i to wiemy na pewno, że Lillard się obsrał wręcz wybitnie, a na PO Drummonda to nawet nie ma co ryja strzępić

 

4:3 z racji młodego rosteru, w moją stronę

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego miałbym, to zakładać z góry skoro duet Jok-Harris to jedno z absolunie najlepszych duetów niski-wysoki w lidze? nie wspominając już o tym jak mądrzy są to gracze

 

faktem natomiast jest i to wiemy na pewno, że Lillard się obsrał wręcz wybitnie, a na PO Drummonda to nawet nie ma co ryja strzępić

 

4:3 z racji młodego rosteru, w moją stronę

 

Drogi Panie kolego. Lepiej obsrać się w I rundzie play-offs niż obsrać się w ostatnim meczu sezonu i do play-offs nie wejść ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie LBS, terminarz był znany naprawdę od dawna.

Z głosowaniem trza się wyrobić (to jest ważniejsze niż opisy!)

co mi z tego skoro ja od wczoraj zaczynąłem delegacje do 22go, robie po 14h i jeszcze Baryły live ogarniam, dajta mnie chociaż jedną dobę więcej pls

 

zresztą rok temu był podobny problem tylko, że opisy miały deadline w Wigilie czy coś

Nie chce być niegrzeczny ani upierdliwy ale w pewnym zespole który ma kłopoty z kontuzjami pewien gracz który był przewidziany do zwiększonej roli w zespole i większych minut ma wpisane illness w protokole i nie zagra chyba w nocy.

to straszne, byłeś z tym w TV? Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałoby być głosowanie to mogę poprzeć wniosek

 

Ciężko mamy z tym liderem Zachodu.

 

Same kontuzje lub tajemnicze choroby i jeszcze GM wypadł do 22.12.

 

To ma być zabawa i wiem ze reguły to reguły ale jestem za poluzowaniem jeżeli to wyjątkowa sytuacja.

Jestem GMem.

 

To TV przychodzi do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, że ja gram z Thunder z beGM nie?

 

naprawdę chciałbym mieć takie problemy jak choroba jednego gracza na jeden mecz

 

GM nigdzie nie wypadł, tylko GM robi opisy kompleksowo min. ze wszystkim statami każdego grajka z trymestru i potrzebuje na to więcej niż jeden wieczór poprzedzony świąteczną gorączką oraz 500km powrotem do domu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.