Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

pogłoski o jakiś wielkich problemach z rotacją Nuggets są głęboko przesadzone, Grant pobiega sobie o 6-8 minut więcej, a LaVinowi i tak nikt piłki w 2nd unicie nie dałby rady zabrać

Tym bardziej ze nie masz Millsapa który leczy kontuzje.

Masz KP.

 

Wait ;)))

Na starcie sezonu masz 11 nazwisk wpisanych plus KP.

NENE tez dopiero wrócił.

Minus Harris.

Nie masz lekko.

Ja zacząłem sezon z urazem Lee i Carrolla.

Potem wrócił Carroll doszedł uraz Dragica

Wrócił Dragic doszła kontuzja Millsapa

Wrócił Lee.

U Ciebie Iggy miał latać wszystko a gra koszmarny sezon.

 

46/33/62 w skuteczności i rekordowo niski box

Ingles tez nie błyszczy.

66 z FT daje tez w kość.

 

Hack a Denver może być.

 

Bardzo lubię ten skład ale wielu w lato ogłosiło Ciebie potęga i trafił sie niesamowity pech.

 

Tu bardzo dobre ruchy zrobiłeś i mi się podoba balans ekipy ale problemy są i wrzucenie Grantem tu nie może zamydlić oczu

Plus payton wypadł na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wychyliłes teraz. Na moje masz najbardziej pechowy skład obecnie.

 

U mnie to chociaż zmianowe urazy

U ciebie masowo

pogłoski o jakiś wielkich problemach z rotacją Nuggets są głęboko przesadzone, Grant pobiega sobie o 6-8 minut więcej, a LaVinowi i tak nikt piłki w 2nd unicie nie dałby rady zabrać

Malik super strzał ale on gra 19 minut i nie wiadomo jak by od razu więcej minut od pierwszego meczu przeżył

Nene tez dopiero 5 spotkań i 14 minut

Myślałem ze mam gimnastykę w minutach przez kontuzje ale u Ciebie to jest mocna sprawa

Granta lubię ale 4,8 zbiórki nie leczy Ciebie

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko mowie, ze skoro THJ kryl Clarksona przez wiekszosc spotkania (jak twierdzi ozzy), a ten zdobyl na nim tylko 8 z 28 pkt (a tylko 2 akcje byly wtopa samego THJ imo), to Hardaway zrobil freakin dobra robote. 

 

I zeby nie bylo, nie twierdze, ze Timi jest dobrym obronca, po prostu teza ozziego jest zupelnie nietrafiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem pretensje jak ktoś ma grać po 40mpg z powiedzmy 32mpg. No to jest problem.

Ale 30-32 dla Favorsa ma być problemem? No już bez żartów, wg Twoich wycen, to musielibyśmy powielać błędy z RL NBA by się dostosowywać (ograniczanie minut niektórym, zwiększanie innym), a nie poprawiać swoje teamy.

Jak ostatnio favors gral 30mpg to opuscil 20 meczow i ogolnie to czesto mial klopoty zdrowotne wiec w sumie to nie wiadomo ale 30 minut to rzeczywiscie nie jest jakas ogromna ilosc.

 

Co do ocen zauwazylem ze dominuje u nas takie podejscie ze jak druzyna w rl nba jest dobra to wszyscy jej gracze sa dobrzy. A jak slaba to prawie wszyscy slabi. Lowry zajebisty, leonard genialny, green wspanialy, ibaka all star, siakam future goat, valanciunas swietny itd. Trener ich tylko inaczej poukladal a tak naprawde to ci sami gracze. Troche przeginany z on/offami i innymi statami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazuję na tym co widzę w tabeli

 

 

 

Nikola Jokić GRA!!!! REEEELACJAAAAAAAAA Andre Iguodala SŁABO Gary Harris - 6 Eric Bledsoe GRA!!!! Zach LaVine GRA!!! Joe Ingles SŁABIEJ Jerami Grant MAŁO ale ok Kristaps Porzingis WCALE Kyle O'Quinn 100 MINUT Malik Beasley SUPER Elfrid Payton WCALE Nene Hilario 74 MINUTY

ja to się Granta nie czepiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bazuję na tym co widzę w tabeli

 

Nikola Jokić GRA!!!! REEEELACJAAAAAAAAA Andre Iguodala SŁABO Gary Harris - 6 Eric Bledsoe GRA!!!! Zach LaVine GRA!!! Joe Ingles SŁABIEJ Jerami Grant MAŁO ale ok Kristaps Porzingis WCALE Kyle O'Quinn 100 MINUT Malik Beasley SUPER Elfrid Payton WCALE Nene Hilario 74 MINUTY

słabe to, rozczarowałeś mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko mowie, ze skoro THJ kryl Clarksona przez wiekszosc spotkania (jak twierdzi ozzy), a ten zdobyl na nim tylko 8 z 28 pkt (a tylko 2 akcje byly wtopa samego THJ imo), to Hardaway zrobil freakin dobra robote.

 

I zeby nie bylo, nie twierdze, ze Timi jest dobrym obronca, po prostu teza ozziego jest zupelnie nietrafiona

Widocznie musiałem kilka razy dostać z jego cegieł w głowę dlatego się pomyliłem

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.