Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie wkleiles tego co napisales po tym jak zapytalem czy klepniety deal, a przed tym jak napisales o tych dodatkowych warunkach odnosnie kontuzji:)

 

 

zapytałem, czy "nie wolalbys". decyzyjnosc pozozastawialem Tobie.

 

jakbys nie wolal, to mielibysmy deal scott za ten pick co wspominales.

 

A Ty zamiast normalnie pisać na priv, znow mnie obrazasz publicznie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem, czy "nie wolalbys". decyzyjnosc pozozastawialem Tobie.

 

jakbys nie wolal, to mielibysmy deal scott za ten pick co wspominales.

 

 

No to skoro na pytanie czy klepiesz deal czy nie w tej krytycznej sytuacji w ktorej stracilem do Ciebie zaufanie postanawiasz zaproponowac zupelnie inny deal to sie nie dziw ze stracilem je zupelnie.

 

Jakbym nie wolal to PEWNIE bysmy mieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuhhhwa.

 

Ingram jednak jest dobrym defensorem.

A ofensywnie jak dotąd nie działa z LJ za bardzo (tzn Lakers jakoś działają jak mają shootera Harta na boisku obok, ale sam BI obok LJa to nie działa za bardzo w tej ofensywie :P), ale per36 bez LJ to robi 27/5/5 na 60 ts%, także z szacunkiem do mojej gwiazdy 2nd unitu.

Ingram nadaje się do nowej koszykówki z grą 1 na 1 i izolacjami po switchach i ma zadatki na dobrego obrońcę. Podoba mi sie pomysl ingrama w 2 unicie bez butlera i lebrona. Jestem ciekawy z kim tam bedzie biegal. I mniej ingrama gdy lebron z butlerem sa na parkiecie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko podbijam dalej aby czas na opisy potrwał choć 24h dłużej

 

czy stanowisko Januarego pokrywa się w 100% ze stanowiskiem całej Rady?

 

czy jest jakiś inny mega ważny argument przeciw, bo "ktoś może nie mieć czasu wysłać opisu w Wigilię" brzmi jak totalne prowo?

 

może to nie wygląda, ale jest to dla mnie MEGA istotne i dlatego piszę o tym od razu po otrzymaniu PW

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są wytrychy Ignazz. To jest absolutne minimum wymagane do przedstawienia drużyny - wszak raczej każdy będzie się przy głosowaniu bardziej zagłębiał w performance poszczególnych graczy. To jest informacja dla nas, swego rodzaju checkpoint, o aktywności uczestników zabawy co pozwala nam na bieżąco monitorować sytuację i wcześniej reagować na ewentualne potrzebne zastępstwa czy rezerwy.

 

Natomiast co do przesuwania terminów to nie, nie będzie ich z prostego powodu - zostały one podane dawno temu i są z góry wiadome. Zdarzają się sytuacje losowe jak ta, ale od tego są 2 punkty karne bez żadnych konsekwencji by je wykorzystać kiedy coś takiego się zdarzy. A zdarza się jak widać każdemu. Teraz za każdym razem coś komuś innemu wypadnie i masz dopasowywanie 29 osób do 1, a nie 1 do 29. Tak być nie może

 

LBS może przygotować opis wcześniej, może go przygotować później, może zrobić minimalistyczny jeśli ten 1 pkt karny tak go boli, a potem wyedytować - rzecz jasna im wcześniej tym lepiej dla niego. No, a proporcje czasowe są takie, bo zapoznanie się z tak szerokim spektrum graczy porozrzucanych po różnych ekipach, popatrzenie na jakąś wizję, dopasowanie bilansów etc. zajmuje dużo więcej czasu niż przedstawienie drużyny, które przecież nie ma być małym artykułem - bo podejrzewam, że w takim przypadku jest więcej do ukrycia niż pokazania.

 

Mam wrażenie, że niektórzy też się tymi opisami tak bardzo jarają, a na dobrą sprawę możesz zostać Adamem Mickiewiczem w połączeniu z Wojciechem Sumlińskim, dodać szczyptę wizji od braci Grimm, a i tak suma sumarum jak w Twoim rosterze największymi tuzami są JJ Barea czy Evan Fournier to... to wszystko to **** :smile:

 

PS // Przecież sam brałem udział w pisaniu tych dat, a wyszło tak, że już dzień po starcie naszego "Christmas Day(s)" wyjeżdżam i też mi to nijak na rękę, ale no trudno :P 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest sytuacja typu "mogłem wcześniej" c***a mogłem, bo wszystko zmienia się zbyt dynamicznie u mnie, co chwila tylko odkrywam nowe "zarzuty" co do mojego rosteru

 

c***a też mogłem, bo termin delegacji poznałem trzy dni temu i nie powiem Ojcu - Ty sobie siedź w tej piwnicy w tych papierach, a ja tu potrzebuję teraz min 3h żeby wszystko elegancko napisać w grze dla zapaleńców, nie wiesz o czy mówie? no i bardzo dobrze, widać, żeś starej daty i masz nokie 3310 to z czym do ludzi

 

proszę Was ładnie - jedna doba, to c***a zmienia, dobrze to wiecie, ale w duecie robicie ostatnio za strasznych służbistów i tak jak miało nie być ŻADNEGO pobłażania w sprawie postów w złych tematach, tak nagle okazało się, że wszystko jednak można elegancko załatwić

 

a Ty Jasiek wsadź sobie ten szablon w buty, nawet tego nie odpalam, od zawsze pochodziłem do opisów na profesce, przynajmniej się starałem by nie dać lipy, proszę mnie tu nie instruować jak gospodarować czasem, bo gdybym to umiał, to na pewno bym na forum tyle nie siedział

 

dobranoc

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.