Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Karpik już dawno napisał, że chcę mi skraść Davisa i kolejny raz pokazuje, że jak ma interes wcale nie różni się w zagrywkach od Januarego.

 

Pels spokojnie czekają na rozwój sytuacji, zwłaszcza że wbrew temu co głosi Pan Karp to Davis planuje podpisać extension już latem, a nie czekać dwa lata przy swoim niepewnym zdrowiu.

Zamiast porównywać mnie do propagandzisty januarego napisz może konkretnie z czym się nie zgadzasz z tego co napisałem. Na pewno będzie przyjemniej wtedy rozmawiać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast porównywać mnie do propagandzisty januarego napisz może konkretnie z czym się nie zgadzasz z tego co napisałem. Na pewno będzie przyjemniej wtedy rozmawiać ;]

Oczywiście, że się odniosę, bo padło tu wiele kłamliwych teorii, a mnie cholera w robocie nosi, że nie mogę się odnieść do tego.

 

Niech nie opuszcza Was wasza siostra pogarda dla propagandzistów, zaślepieńców, tchórzy...

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się odniosę, bo padło tu wiele kłamliwych teorii, a mnie cholera w robocie nosi, że nie mogę się odnieść do tego.

 

Niech nie opuszcza Was wasza siostra pogarda dla propagandzistów, zaślepieńców, tchórzy...

Jakbyś Camby nie wymieniał 1-rundowych picków za takie asy, jak Biyombo czy Dekker to być może dyskusja miałaby inny ton.

 

A tak to przestań się mazać, bo jeśli masz szukać gdzieś winnego ewentualnego odejścia Davisa to na swoim podwórku, a nie wśród innych.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś Camby nie wymieniał 1-rundowych picków za takie asy, jak Biyombo czy Dekker to być może dyskusja miałaby inny ton.

 

 

No wlasnie jak doszlo do tego ze pelicans nie maja pickow i maja biyombo?

 

Edit: sprawdzilem, zapomnialem w jakiej dupie sa pels w rl nba

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś Camby nie wymieniał 1-rundowych picków za takie asy, jak Biyombo czy Dekker to być może dyskusja miałaby inny ton.

A tak to przestań się mazać, bo jeśli masz szukać gdzieś winnego ewentualnego odejścia Davisa to na swoim podwórku, a nie wśród innych.

 

Dekker to przecież ciągle bardzo dobry asset.

 

Nie mówiąc o pozyskaniu niskim kosztem Bullocka czy Tyus Jones. A jakie Pels w realu mają młode talenty? Jedynie Diallo, a tak to ściana.

 

Przecież ja dorzucając Tyusa do jakiegoś weterana, nawet Biyombo miałem dobre oferty podczas TD.

 

Mam sporo młodych graczy, ale też kilka wartościowych opcji na teraz.

 

Fajnie, że sobie na PW ustalacie kto gdzie pójdzie. Ja już powiedziałem co o tym sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbycie się Johnsona i Tristana nic nie da. George zaczyna od 30/31 mln 

ale jak spuszczę dodatkowo Lee to witam się już z gąską :)

 

 

Ale to nie zmienia faktu, że Butler>George 

ja tam wolę pg13

Dekker to przecież ciągle bardzo dobry asset.

 

Nie mówiąc o pozyskaniu niskim kosztem Bullocka czy Tyus Jones. A jakie Pels w realu mają młode talenty? Jedynie Diallo, a tak to ściana.

 

Przecież ja dorzucając Tyusa do jakiegoś weterana, nawet Biyombo miałem dobre oferty podczas TD.

 

Mam sporo młodych graczy, ale też kilka wartościowych opcji na teraz.

 

Fajnie, że sobie na PW ustalacie kto gdzie pójdzie. Ja już powiedziałem co o tym sądzę.

z nikim na priv nie ustalałem gdzie davis pójdzie :D Ale miło mi, że masz mnie za aż tak wpływową osobę. 

 

Pozyskałeś Jones'a za 10 pick. litości...

 

A jeżeli według Ciebie Dekker to bardzo dobry asset, to się nie dziw, jak Davis nawet nie odbierze telefonu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak spuszczę dodatkowo Lee to witam się już z gąską :)

 

 

ja tam wolę pg13

Jak zrobisz to nie ruszając Irvinga/Kristapsa/Goberta to jesteś mistrzem świata, a pozostali grający są idiotami :)

 

Butler jest w tym sezonie dużo lepszy więc to nie kwestia kto kogo woli (chociaż zobaczymy jeszcze jak w PO bo tam PG wchodzi na poziom wyżej)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak zrobisz to nie ruszając Irvinga/Kristapsa/Goberta to jesteś mistrzem świata, a pozostali grający są idiotami  :smile:

Myślę, że to tylko ode mnie zależy, czy spuszczę. Saric, Winslow, Wilson, Dotson, trzy 1-rundowe picki. to wystarczająca liczba assetow.

 

Ale osobiście wolałbym, żeby George trafił do średnich Lakers albo Nuggets. Chciałbym ligę bardziej wyrównaną, dlatego nie mam parcia. Tym bardziej, jeśli wierzę, że obecna zwyżka formy Winslow'a to narazie tylko przedsmak tego co pokaże w przyszłości :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to tylko ode mnie zależy, czy spuszczę. Saric, Winslow, Wilson, Dotson, trzy 1-rundowe picki. to wystarczająca liczba assetow.

 

Ale osobiście wolałbym, żeby George trafił do średnich Lakers albo Nuggets. Chciałbym ligę bardziej wyrównaną, dlatego nie mam parcia. Tym bardziej, jeśli wierzę, że obecna zwyżka formy Winslow'a to narazie tylko przedsmak tego co pokaże w przyszłości :)

Na spuszczenie dwóch fatalnych kontraktów i jednego średniego? Imo to za mało, ale zobaczymy, znając życie to nie wykorzystasz tych wszystkich assetow, a salary wyczyścisz :)

 

Rozumiem, że wybierasz między Lakers/Nuggets, a Bucks odpadają z wyścigu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. 10 pick rozmieniłem na Tyusa i Gilesa. I ma on obecnie sporą wartość, a twoja krótkowzroczność mnie przeraża. Miałem o Tobie lepsze niż chociażby Tomek, który nie zna połowy graczy w lidze, a próbuje robić za eksperta. Jeśli Davis w RL weźmie extension latem to temat jest zamknięty i wasze chore narracje tego nie zmienią. Ja w każdym razie nie zamierzam nic argumentować, bo to wy sobie wystawicie świadectwo. Ja wtedy na pewno spasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. 10 pick rozmieniłem na Tyusa i Gilesa. I ma on obecnie sporą wartość, a twoja krótkowzroczność mnie przeraża. Miałem o Tobie lepsze niż chociażby Tomek, który nie zna połowy graczy w lidze, a próbuje robić za eksperta. Jeśli Davis w RL weźmie extension latem to temat jest zamknięty i wasze chore narracje tego nie zmienią. Ja w każdym razie nie zamierzam nic argumentować, bo to wy sobie wystawicie świadectwo. Ja wtedy na pewno spasuje.

Sytuacje masz bardzo podobna do prawdziwych pels. Jak dla mnie jezeli davis wezmie extension od pelicans to od Ciebie tez a jak nie wezmie od pels to od Ciebie tez nie.

 

Rozumiem, że wybierasz między Lakers/Nuggets, a Bucks odpadają z wyścigu? :D

Przeciez wyraznie pisał ze chce wyrownana lige:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spuszczenie dwóch fatalnych kontraktów i jednego średniego? Imo to za mało, ale zobaczymy, znając życie to nie wykorzystasz tych wszystkich assetow, a salary wyczyścisz :smile:

 

Rozumiem, że wybierasz między Lakers/Nuggets, a Bucks odpadają z wyścigu? :grin:

Nie odpadają. Zobaczymy, co zrobi George w lato, ale nie ukrywam, że u mnie mimo, iż Lakers dysponują trochę gorszym materiałem od Cb, to jednak market i sympatie pg13 przeważają, dlatego to oni są na ten moment faworytem. I Celtics w sumie też, jeśli zrobią dobry wynik w PO.

 

Nie. 10 pick rozmieniłem na Tyusa i Gilesa. I ma on obecnie sporą wartość, a twoja krótkowzroczność mnie przeraża. Miałem o Tobie lepsze niż chociażby Tomek, który nie zna połowy graczy w lidze, a próbuje robić za eksperta. Jeśli Davis w RL weźmie extension latem to temat jest zamknięty i wasze chore narracje tego nie zmienią. Ja w każdym razie nie zamierzam nic argumentować, bo to wy sobie wystawicie świadectwo. Ja wtedy na pewno spasuje.

 

Ale jaka krótkowzroczność? 

 

Lubię Jones'a. Twierdzę jedynie, że jego renoma nie była warta 10 picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje masz bardzo podobna do prawdziwych pels. Jak dla mnie jezeli davis wezmie extension od pelicans to od Ciebie tez a jak nie wezmie od pels to od Ciebie tez nie.

To jest oczywiste, ale niektórzy próbują umiejszać mój team z powodu braku Cousinsa którego mogłem mieć za bezcen, ale nie chciałem go po tak poważnej kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, ale niektórzy próbują umiejszać mój team z powodu braku Cousinsa którego mogłem mieć za bezcen, ale nie chciałem go po tak poważnej kontuzji.

Gdyby nie zerwany achilles cousinsa pewnie bym im przyznal racje ale w sytuacji tak powaznej kontuzji cousins nie daje w rl nba przewagi pels w stosunku do Twojej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbh każdy z picków 10-12 ma wyższą (znacznie) wartość niż pakiet Tyus-Giles.

Jak w ogóle chcesz oceniać obecnie Gilesa?

WIesz, jeżeli Dekker to bardzo dobry asset, to Giles jest może topowym?

 

Pytanie, czy ktoś tu przed chwilą nie krzyczał czegoś na temat propagandy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.