Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież ty fluber wziąłeś Baynesa jako warunek, a Okafor był no-brainer, więc o co chodzi?

 

Tecu może trochę narzekać, ale nie miał jak zagwarantować minut dla Baynesa. Grał na osłabienie konkurencji.

 

Przecież sobie tylko żartuję z tego, że Lopez nagle gra po 32 minuty na mecz, a Baynes będzie grał większość minut na czwórce:)

 

Pokaż mi gdzie napisałem, że Baynes będzie grał na centrze? Nigdy czegoś takiego nie napisalem więc mógłbyś nie manipulować.

Myślałem, że to oczywiste iż Baynes nie będzie grał u Ciebie na pozycji, na której nie zagrał w tym sezonie w real NBA ani jednej minuty:)

 

 

Przecież ty fluber wziąłeś Baynesa jako warunek, a Okafor był no-brainer, więc o co chodzi?

Ale generalnie to jakbym nie dostał Okafora, to nie dostałbym też Baynesa, bo wolałby grać na czwórce w Milwaukee Bucks, co raczej byłoby dziwne, nie? :smile: Na szczęście dostałem Okafora, więc nie ma sprawy:)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sobie tylko żartuję z tego, że Lopez nagle gra po 32 minuty na mecz, a Baynes będzie grał większość minut na czwórce:)

Sprawdź mój opis na początku, tam Lopez miał 32 minuty i nigdzie też nie napisałem że będzie grał mniej. Napisałem, że nie zasługuje na grube minuty, ale przecież i tak jest lepszy w tym sezonie od Baynesa więc nie zabiorę mu minut, żeby zrobić miejsce Baynesowi.

 

Poza tym to trochę Cię nie rozumiem, jak Lopez grał słabo to grał mniej, gra dobrze więc gra więcej chyba proste i każdy trener w NBA tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy. I tak sobie każdy ułoży to w głowie po swojemu, z mniejszym lub większym uwzględnieniem zamysłu SlaKB ;)

 

Podrzucam, bo dopiero wszedłem do domu i się ogrzewam w fotelu:

Czy Wizards powinni handlować Wallem, Bealem, a może Porterem żeby zatrzymać Randle? 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O s5 i duo Gobert+Irving chyba nie muszę wspominać :smile:

 

 

Lepiej nie, biorąc pod uwagę, że w meczu z Rockets się kontuzjował, potem opuścił mecz, potem zagrał jedno spotkanie niezłe, potem mecz na 7 punktów, w którym się rekontuzjował, a teraz ma opuścić minimum tydzień, żeby spróbować się podleczyć.

 

Dodam, że to jest to samo kolano, na którym groził operacją, jeżeli Cavs go nie przehandlują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy. I tak sobie każdy ułoży to w głowie po swojemu, z mniejszym lub większym uwzględnieniem zamysłu SlaKB ;)

 

Podrzucam, bo dopiero wszedłem do domu i się ogrzewam w fotelu:

Czy Wizards powinni handlować Wallem, Bealem, a może Porterem żeby zatrzymać Randle?

Menago Wiz sobie dobrze radzi, raczej z tego wybrnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wizards powinni handlować Wallem, Bealem, a może Porterem żeby zatrzymać Randle? 

Mam już pewien plan na offseason, niemniej jednak dużo zależy tu od formy zawodników w PO. A co do Randle, to pozostaje mi się tylko cieszyć, że gra tak dobrze ;)

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, biorąc pod uwagę, że w meczu z Rockets się kontuzjował, potem opuścił mecz, potem zagrał jedno spotkanie niezłe, potem mecz na 7 punktów, w którym się rekontuzjował, a teraz ma opuścić minimum tydzień, żeby spróbować się podleczyć.

 

Dodam, że to jest to samo kolano, na którym groził operacją, jeżeli Cavs go nie przehandlują :smile:

Spokojnie, na PO będzie gotowy :smile:

 

tera mi rybka, czy gra czy nie ;P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.