Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co do AD, to jak pisze Tomek. Tak długo jak nie będzie extension u AD to i u nas raczej nie bedzie. Z resztą, czy na takie extension nie trzeba miec kasy wCap?

Na pewno nie w obecnym sezonie, tak ogólnie raczej też nie, bo są przecież birdy. Znaczy to i tak ma małe znaczenie, bo jeśli są podpisywane na 2 lata w przód, jeszcze po rezygnacji z PO (tak zrobił Harden) to i tak każda drużyna ma te sumy wolne.

 

Styknie ?:

 The Vertical’s Adrian Wojnarowski joined The Chris Mannix Show and talked about George’s camp reportedly letting teams know that if they trade for him, it will strictly be for one season.
 
“Teams are trying to decide what is the appropriate cost for a player who they are being told pretty adamantly by Paul George’s camp will be a rental. No matter who you are, no matter who has checked in or who potentially will check in about him, they are going to be told that Paul George is going to play this season out and then he is going to go to the Lakers. That’s his plan.”

 

 

Nope. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo właśnie argumentacja Regisa : mam silniejszy team niż Cs w RL, Jazz mają słabszy team niż w RL,a Hay poszedł do Cs w rl zamykała właśnie dyskusję w sekundę. Niestety Tomek chyba usunął pokazanie tego jak kto głosował, chętnie bym to zobaczył, bo już zapomniałem.

 

mhm

 

 

To się pie*dol :tongue:

Regis ni c***a nie mial silniejszego Bostonu niz w realu. A Utah spokojnie bylo mocniejsze niz w realu. Pomieszales ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie zabawę :)

Przepychanie się, obrzucanie błotem, wymyślanie.

Ja z pewnością nie będę głosował za kimś kto obrzuca innych błotem.

NYK zrzucające T. Johnsona i Tristiana i dostające jeszcze w zamian pięć picków :) Chcę to zobaczyć.

Osoby z capem mogą na tym nieźle zarobić, oj nieźle od tych, którzy muszą zrzucić takie umowy, dlatego dla mnie łatwiej będzie drużynom z gotówką. Ja ewentualnie też mogę się włączyć, nie brakuje mi wiele, ale jak widzę przez jakie pomyje trzeba by było się przebijać to chyba mi się nie chcę, poza tym nie umiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi CM napisał priv mam poprawić swój PR i szacunek do zdania innych. Meh, nie dla mnie lizanie się po fiutkach

Nie trzeba nikogo lizać po fiutku, by lepiej się sprzedać :P

 

W Lakersach ewidentnie ludzie od pr-u powinni polecieć :D

 

Ale bycie w cieniu Butlera to już spoko?

giannis>butler

 

no i rynek lakers i sympatie george'a grają dużą rolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne tu głupoty na temat PG13, który idzie do Lakers wypisujecie, pisałem już - to co będę chciał napisać, napiszę w czerwcu/lipcu przy głosowaniu FA, bo jak widzę teksty o wyższości Lonzo nad Butlerem jako argument to szkoda mi strzępić klawiatury.

 

Teksty o wyższości Lonzo nad Butlerem na rocznym kontrakcie z kontuzją kolana. Jeżeli Butler wyzdrowieje bez komplikacji po tym urazie to oczywiście zupełnie inna sprawa.

 

Trochę Ci się january pomieszało przez tego Achillesa Cousinsa i kolano Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie zabawę :smile:

Przepychanie się, obrzucanie błotem, wymyślanie.

Ja z pewnością nie będę głosował za kimś kto obrzuca innych błotem.

NYK zrzucające T. Johnsona i Tristiana i dostające jeszcze w zamian pięć picków :smile: Chcę to zobaczyć.

Osoby z capem mogą na tym nieźle zarobić, oj nieźle od tych, którzy muszą zrzucić takie umowy, dlatego dla mnie łatwiej będzie drużynom z gotówką. Ja ewentualnie też mogę się włączyć, nie brakuje mi wiele, ale jak widzę przez jakie pomyje trzeba by było się przebijać to chyba mi się nie chcę, poza tym nie umiem :(

 

Pozbycie się Johnsona i Tristana nic nie da. George zaczyna od 30/31 mln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie glosowalem, ale chyba tez Haya bym widzial w Utah. Sorry ale gm Bostonu sam popitolil sprawe. Teraz Utah jest w lekkiej przebudowie, co moze odbic sie im czkwaka w 2020 no ale zobaczymy..

 

Hayward jest FA dopiero w 2021 ;) i ma opcję na 2021-22.

 

 

Nie, bo właśnie argumentacja Regisa : mam silniejszy team niż Cs w RL, Jazz mają słabszy team niż w RL,a Hay poszedł do Cs w rl zamykała właśnie dyskusję w sekundę. Niestety Tomek chyba usunął pokazanie tego jak kto głosował, chętnie bym to zobaczył, bo już zapomniałem.

 

No nie wiem, kto uważa, że Celtics byli mocniejsi w niż w RL, a Jazz słabsi :P Celtics wykonali wcześniej wiele chaotycznych ruchów i dla mnie nie było aż takie dziwne, że nie chciałby iść do takiej organizacji, a Jazz może i byli trochę słabsi, ale podpisałem Hilla w tym samym czasie, czego w RL nie było, a to wydawało się na tamten moment spore wzmocnienie, więc Hayward w Jazz to nie skandal :P

 

Możemy jeszcze wracać do tego tematu, ale po co? :P nie cofniemy już tej decyzji i jeśli ją uważacie to za jakiś skandal, to przeglądnijcie sobie wymiany - szczególnie LAL z Kings (Parsons i Deng) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giannis>butler

 

no i rynek lakers i sympatie george'a grają dużą rolę.

Ale to nie zmienia faktu, że Butler>George więc i tak nie będzie najważniejszy. Poza tym, tak jak napisał Tomek, w obecnej lidze to nie ma wielkiego znaczenia, jeśli chcesz wygrywać musisz się dogadać z inną gwiazdą.

 

btw. Jeśli podczas głosowania jedynym argumentem głosujących będzie za mały rynek to naprawdę się mocno wkurwie. Rozumiem jeśli ktoś da jakieś inne argumenty, ale jeśli będzie chodziło tylko o rynek to nigdy w Bucks nic nie zbuduje bo zawsze rynek będzie za mały co jest trochę bez sensu. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu, że Butler>George więc i tak nie będzie najważniejszy. Co nie zmienia faktu, że tak jak napisał Tomek, w obecnej lidze to nie ma wielkiego znaczenia, jeśli chcesz wygrywać musisz się dogadać z inną gwiazdą.

 

btw. Jeśli podczas głosowania jedynym argumentem głosujących będzie za mały rynek to naprawdę się mocno wkurwie. Rozumiem jeśli ktoś da jakieś inne argumenty, ale jeśli będzie chodziło tylko o rynek to nigdy w Bucks nic nie zbuduje bo zawsze rynek będzie za mały co jest trochę bez sensu. :smile:

 

Jak Ci się chce to możesz poszukać artów sprzed kilku lat, że grający w OKC Durant z Westbrookiem byli królami instagramów i takich tam podobnych ;p Podobnie jak z łączeniem się w pary - czasy się zmieniają, Internet dużo zmienia, a ostatni wielki FA podpisany przez Lakers to... Shaq?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się chce to możesz poszukać artów sprzed kilku lat, że grający w OKC Durant z Westbrookiem byli królami instagramów i takich tam podobnych ;p Podobnie jak z łączeniem się w pary - czasy się zmieniają, Internet dużo zmienia, a ostatni wielki FA podpisany przez Lakers to... Shaq?

Takimi rzeczami będę zajmował się w lipcu. Po prostu myślałem, że tutaj będzie się liczyło kto jaki team zbudował i jakie daje perspektywy na osiągnięcie sukcesu, a nie to czy rynek jest duży czy mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward jest FA dopiero w 2021 ;) i ma opcję na 2021-22.

 

 

 

No nie wiem, kto uważa, że Celtics byli mocniejsi w niż w RL, a Jazz słabsi :P Celtics wykonali wcześniej wiele chaotycznych ruchów i dla mnie nie było aż takie dziwne, że nie chciałby iść do takiej organizacji, a Jazz może i byli trochę słabsi, ale podpisałem Hilla w tym samym czasie, czego w RL nie było, a to wydawało się na tamten moment spore wzmocnienie, więc Hayward w Jazz to nie skandal :P

 

Możemy jeszcze wracać do tego tematu, ale po co? :P nie cofniemy już tej decyzji i jeśli ją uważacie to za jakiś skandal, to przeglądnijcie sobie wymiany - szczególnie LAL z Kings (Parsons i Deng) :P

Dales mu 4+1 i wygrales glosowanie??

 

Prosze lapki precz od moich szanownych mentorow w Kings. Zespol jest zadowolony z wiedzy i etyki pracy, jaka przekazuja mlodym graczom. Zreszta, jezeli Kings w 2020 wejda na rynek z ok. 50-60 bankami wolnymi plus mlodymi w postaci Dennis Smith Jr, Ayton/Bagley, Reddish/Barrett, Wiseman/Vassey to sky is the limit dla Krolow w FA 2020 i FA 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.