Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony, jeśli ludzie zagłosowali za przedłużeniem dla Westbrooka, gdzie perspektywy nie były za dobre, to analogicznie powinni zrobić to samo przy Davisie. 

 

Nie do końca. Westbrook w momencie podpisania extension miał mimo wszystko niezłą drugą opcję (a jak się potem okazało bardzo dobrą), dobrego rim protectora, DPOTY caliber na obwodzie i dobrze rokującego Sabonisa. 

 

Davis w porównaniu z Westbrookiem ma tylko dobrą druga opcję, jest w broderline PO teamie bez perspektyw na więcej, bo salary jest zawalone aż do 2020. Przy okazji Westbrook miał już okazję pokazać się w karierze w PO, grał w finałach + 3 razy w finałach zachodu. Sportowo wygląda na w miarę spełnionego (w miarę, bo nie ma pierścienia). Jak to porównać do Davisa, który jak dotąd nie wygrał choćby meczu w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna będzie też decyzja Davisa.

 

Jeśli nie zdecyduje się na podpisanie czegokolwiek to absolutnie zamknie wszelkie dyskusje na temat tego extension u nas.

 

Natomiast jeśli się zgodzi, no to wtedy jest duże pole do dyskusji, na ile wartościujemy obecność Cousinsa w rl oraz brak jakichkolwiek perspektyw przez 2-3 lata u nas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Westbrook w momencie podpisania extension miał mimo wszystko niezłą drugą opcję (a jak się potem okazało bardzo dobrą), dobrego rim protectora, DPOTY caliber na obwodzie i dobrze rokującego Sabonisa. 

 

Davis w porównaniu z Westbrookiem ma tylko dobrą druga opcję, jest w broderline PO teamie bez perspektyw na więcej, bo salary jest zawalone aż do 2020. Przy okazji Westbrook miał już okazję pokazać się w karierze w PO, grał w finałach + 3 razy w finałach zachodu. Sportowo wygląda na w miarę spełnionego (w miarę, bo nie ma pierścienia). Jak to porównać do Davisa, który jak dotąd nie wygrał choćby meczu w PO?

Żeby nie było. Ja to napisałem tylko jako drobną złośliwość w kierunku tych, co zagłosowali za extension dla Westbrooka :smile:

W tamtym momencie sytuacja Thunder nie różniła się specjalnie od obecnej Pelicans. Również byli borderline po teamem z zawalonym salary. 

 

Sam głosowałem przeciw i tak samo będzie prawdopodobne przy Davisie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było. Ja to napisałem tylko jako drobną złośliwość w kierunku tych, co zagłosowali za extension dla Westbrooka :smile:

W tamtym momencie sytuacja Thunder nie różniła się specjalnie od obecnej Pelicans. Również byli borderline po teamem z zawalonym salary. 

 

Sam głosowałem przeciw i tak samo będzie prawdopodobne przy Davisie. 

 

Ok, ja też głosowałem przeciwko extension Russella, ale chcę tylko podkreślić, że o ile sytuacja Thunder może być podobna do Pels (choć i tak uważam, że była lepsza), to Davis i Westbrook będą na innych etapach kariery i akurat tutaj analogii nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to masz na przyszły sezon w składzie obwód Brooklyn Nets z RL NBA połamanego Ingrama i połamanego Butlera:) 

 

Jeżeli George dołączy do Lakers z Ballem, Randlem, Lopezem i Thomasem to obawiam się, że Twoja sytuacja jest jednak inna:) Choć oczywiście będziesz miał spore szanse na George'a.

January raczej się sam obroni, ale chyba nie do końca uczciwie jest z jednej strony nie dodawanie Cousinsa (tak wiem FA i połamany) a z drugiej strony liczyć skład z Randlem (RFA), Lopezem (FA) i Thomasem (FA).

Równie dobrze dla porównań można napisać : 

Na razie to masz na przyszły sezon w składzie obwód Brooklyn Nets z RL NBA połamanego Ingrama i połamanego Butlera:) 

 

Jeżeli George dołączy do Lakers z Ballem to......

Patrząc na to tak to Ball nie jest lepszy od obwodu Nets i połamanego Butlera.

 

Rozumiem, że rzucamy argumenty, trash talking itd., ale róbmy to jakoś uczciwie.

 

Ja może i będę walczył o Georga, ale z pewnością się skupię na swojej drużynie a nie dokładaniu innym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January raczej się sam obroni, ale chyba nie do końca uczciwie jest z jednej strony nie dodawanie Cousinsa (tak wiem FA i połamany) a z drugiej strony liczyć skład z Randlem (RFA), Lopezem (FA) i Thomasem (FA).

 

A to my nie głosujemy na wolnych agentów wiedząc już, co się stało w RL NBA? Bo ja miałem na myśli, że George w RL NBA dołączy do drużyny, w której ZOSTANĄ Randle, Lopez i Thomas.

 

 

 

Rozumiem, że rzucamy argumenty, trash talking itd., ale róbmy to jakoś uczciwie.

 

Zapomnij:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kasa też jest bardzo duża, a niewielu zawodników okazuje się tak romantycznymi wojownikami pierścienia jakbyśmy chcieli. Sporo przypadków nie przechodzi weryfikacji gdy padnie "sprawdzam". 

 

Choćby prośby o wymiany Kyrie i George'a czy też przejście Haywarda do Celtics nie wspierają zbytnio Twojej tezy. Trzeba sobie zdać sprawę, że to co Davis czy też inny all star może stracić w gwarantowanych piniondzach, może odzyskać z nawiązką jeśli będzie w mocnym zespole. Nabijanie statystyk w borderline PO teamie nie przynosi tyle samo zysków z reklam co gra w contenderze, można jeszcze policzyć dodatkową kasę za grę w PO, ale to są grosze w porównaniu do kwot o jakich tu rozmawiamy.

 

I jeszcze jedna kwestia jest taka, że mówimy o extension na 2 lata przed końcem kontraktu. Davis musiałby mieć jakieś prorocze sny, w których amputują mu ręce, żeby podpisywać już teraz i nie czekać rok na podjęcie tej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to my nie głosujemy na wolnych agentów wiedząc już, co się stało w RL NBA? Bo ja miałem na myśli, że George w RL NBA dołączy do drużyny, w której ZOSTANĄ Randle, Lopez i Thomas.

 

Patrząc na kalendarz to głosowanie nad największymi nazwiskami przypada na 9-15.07 więc sporo już powinno się rozstrzygnąc w tym momencie w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kasa też jest bardzo duża, a niewielu zawodników okazuje się tak romantycznymi wojownikami pierścienia jakbyśmy chcieli. Sporo przypadków nie przechodzi weryfikacji gdy padnie "sprawdzam".

Jezeli Davis wezmie 3+1 a potem 5 letni to podobnie jak w przypadku Haywarda straci grosze. Takze na razie Camby musi sie starac a stawianie obok Westbrooka jest slabym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik już dawno napisał, że chcę mi skraść Davisa i kolejny raz pokazuje, że jak ma interes wcale nie różni się w zagrywkach od Januarego.

 

Pels spokojnie czekają na rozwój sytuacji, zwłaszcza że wbrew temu co głosi Pan Karp to Davis planuje podpisać extension już latem, a nie czekać dwa lata przy swoim niepewnym zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne tu głupoty na temat PG13, który idzie do Lakers wypisujecie, pisałem już - to co będę chciał napisać, napiszę w czerwcu/lipcu przy głosowaniu FA, bo jak widzę teksty o wyższości Lonzo nad Butlerem jako argument to szkoda mi strzępić klawiatury.

Ale argument o wyższości Walker - Giannis - Middleton nad Russel - Butler - Ingram jest już całkiem logiczny.

 

Poza tym za rok Lonzo będzie o wiele lepszy niż Butler :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousinsa zgubiłeś ;-)

 

Pogadamy w czerwcu, lipcu.

Przypomnę tylko, że PG13 w czerwcu zakomunikował 29 ekipom w NBA, że nie podpisze z nimi extsension, bo ma na celu pójście do Lakers - teamu, który miał 26W. Lud próbuje to skasować czy co ;) ?

Cousins, czyli ten UFA, tak?

 

A co do PG, to przytocz dokladny (i oficjalny) cytat z PG, gdzie on to komunikuje, to porozmawiamy. Z resztą, nie interesuje mnie twoje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ale kogo interesuje co Geoege mowil. U nas decyduja inne wzgledy. Przeciez Hayward tez poszedl do Bostonu a u nas jest w Utah. Bedziesz mial kupe roboty by przekonac glosujacych do swojej wizji. Na ten moment Bucks i NYK wygladaja dla mnie lepiej niz Lakers w tym wyscigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ale kogo interesuje co Geoege mowil. U nas decyduja inne wzgledy. Przeciez Hayward tez poszedl do Bostonu a u nas jest w Utah. Bedziesz mial kupe roboty by przekonac glosujacych do swojej wizji. Na ten moment Bucks i NYK wygladaja dla mnie lepiej niz Lakers w tym wyscigu.

 

W tym wyścigu to lakers na razie są niczym McLaren i nie mogą odpalić silnika. Weźcie się skupcie na NYK vs Bucks, bo te Lakers tu tak pasują jak drzazga, tylko mnie baituje to nudne powtarzanie w koło Januarego over and over

 

#InformacjaNieOpinia

 

Przypomnę tylko, że PG13 w czerwcu zakomunikował 29 ekipom w NBA, że nie podpisze z nimi extsension, bo ma na celu pójście do Lakers - teamu, który miał 26W. Lud próbuje to skasować czy co ;) ?

 

Daj cytat albo usuń wpis :>

 

Tylko bez takich "no nie mógł powiedzieć" bo dopiero napisałeś, że tak zrobił :smile:

Jezeli Davis wezmie 3+1 a potem 5 letni to podobnie jak w przypadku Haywarda straci grosze. Takze na razie Camby musi sie starac a stawianie obok Westbrooka jest slabym argumentem.

 

Oczywiście, zgadzam się. 

Dlatego piszę, że jakakolwiek dyskusja jest warta otwarcia dopiero w momencie gdy podpis AD pojawi się pod extension z NOP.

Wtedy dopiero jest sens zaczynać cokolwiek gadać, na ile to sprawka Cousinsa i poprawy gry, a na ile zniwelowałoby zawalone salary do 2020 roku i brak 2giego allstara

 

Jeśli podpisu nie będzie to tym bardziej u nas Camby nie ma po co zaczynać nawet, bo ma słabszą drużynę wyraźnie.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czas pokazał ta decyzja (dotycząca Haya) była debilna i swojego zdania tu nie zmieniam.

Inne względy czyli co - ignorujemy fakt, że zawodnik CHCE dołączyć do konkretnego klubu na poziomie dawnego Williamsa (Nets) i Melo (NYK) ?

Nie glosowalem, ale chyba tez Haya bym widzial w Utah. Sorry ale gm Bostonu sam popitolil sprawe. Teraz Utah jest w lekkiej przebudowie, co moze odbic sie im czkwaka w 2020 no ale zobaczymy.

 

Sam bede ignorowal, jezeli Bucks beda mieli lepsza pake, miejsce na maxa dla George i beda aktywni w argumentacji to widze szanse ze George tam wyladuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hay nie poszedł do C's u nas w dużym stopniu przez to, że głównym argumentem Regisa było "bo poszedł(idzie) do Celtics". Także propadanda Januarego mnie raczej bawi.

 

Co do AD, to jak pisze Tomek. Tak długo jak nie będzie extension u AD to i u nas raczej nie bedzie. Z resztą, czy na takie extension nie trzeba miec kasy w Cap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wyścigu to lakers na razie są niczym McLaren i nie mogą odpalić silnika. Weźcie się skupcie na NYK vs Bucks, bo te Lakers tu tak pasują jak drzazga, tylko mnie baituje to nudne powtarzanie w koło Januarego over and over

 

#InformacjaNieOpinia

 

 

Daj cytat albo usuń wpis :>

 

Tylko bez takich "no nie mógł powiedzieć" bo dopiero napisałeś, że tak zrobił :smile:

 

 

Oczywiście, zgadzam się.

Dlatego piszę, że jakakolwiek dyskusja jest warta otwarcia dopiero w momencie gdy podpis AD pojawi się pod extension z NOP.

Wtedy dopiero jest sens zaczynać cokolwiek gadać, na ile to sprawka Cousinsa i poprawy gry, a na ile zniwelowałoby zawalone salary do 2020 roku i brak 2giego allstara

 

Jeśli podpisu nie będzie to tym bardziej u nas Camby nie ma po co zaczynać nawet, bo ma słabszą drużynę wyraźnie.

Co do Davisa sie zgadzam, a co do George, widze argumenty i za gra w Bucks i NYK ale i Lakers. Dla mbie bedzie decydowac wizja menago plus sila zespolu. Szykuje sie ostra walka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.