Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tyus, Dekker, Plumlee, Hield, Giles są więcej warci niż Cousins. Tylko głupiec by to kwestionował.

No i? 

 

Twój zespół to dalej zbiór kasztanów na nie więcej niż 1 rundę. Próbuj to zmienić, to może Davis zostanie. Pierwsza okazja w osobie Kemby uciekła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć też nieustannie powtarzane słowa Marcusa w kontekście RW i Hardena, że ich drużyny nie zasługują na takich graczy, bo są za słabe i nic ich tam nie czeka. :)

 

Nie dostałem odpowiedzi na moje PW, cwaniaczku.

 

sam CM przyznałeś, że mam lepszą sytuacje niż Pels w RL. Przyznawał to też wcześniej BTPH i January.

 

Tak więc, jeśli Davis weźmie extension to przestanie robić sobie kpiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mam lepszej?

 

bo wracamy do punktu wyjścia

masz gorszą. nie wspomniałeś o posiadaniu miroticia, moore'a i picku. 

 

a dmc jakkolwiek nie lubię i nie cenię, tak jednak powszechna opinia jest taka, że ma status all-stara, a to na pewno mocniejszy argument od gilesow i innych leszczy. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem odpowiedzi na moje PW, cwaniaczku.

 

sam CM przyznałeś, że mam lepszą sytuacje niż Pels w RL. Przyznawał to też wcześniej BTPH i January.

 

Tak więc, jeśli Davis weźmie extension to przestanie robić sobie kpiny.

Chlopie zluzuj. W realu Davis jezeli wezmie przedluzenie to tez wezmie pod uwage obecnosc w nop DMC ktorego nie masz a masz jakis tam kasztanow. W to FA nawet nie wyskakuj z extension bo Davis w zyciu by tego nie podpisal.

 

January wg ciebie uprawia propagande i w koncu chcesz by jego slowa brac na 100% serio czy czesc traktowac z przymruzeniem oka, bo sie gubie.

 

Pamietaj ze w 2020 spora czesc ligi ma kase, schodza chore umowy z 2016. Davis bedac FA ma u nas szerokie pole manewru i ze sportowego punktu widzenia nie oplaca mu sie podpisywac extension i zostac w zespole ktory bedzie wydawal na duet Davis&Holiday 70 baniek i nie bedzie mial szans na zadne wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz gorszą. nie wspomniałeś o posiadaniu miroticia, moore'a i picku. 

a dmc jakkolwiek nie lubię i nie cenię, tak jednak powszechna opinia jest taka, że ma status all-stara, a to na pewno mocniejszy argument od gilesow i innych leszczy.

 

Moore to minusowy grajek, mimo ponad 40 na łuku. Mniej wart od Temple o którym nawet nie wspominam.

 

Mirotic to kiepski obrońca, który gra ostatnio na skuteczności poniżej 0,400 za prawie 13 baniek na sezon.

 

Może jeszcze 35-letniego Okafora wspomnisz? Jedyny obok wielkiej trójki Pels, gracz na plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moore to minusowy grajek, mimo ponad 40 na łuku. Mniej wart od Temple o którym nawet nie wspominam.

 

Mirotic to kiepski obrońca, który gra ostatnio na skuteczności poniżej 0,400 za prawie 13 baniek na sezon.

 

Może jeszcze 35-letniego Okafora wspomnisz? Jedyny obok wielkiej trójki Pels, gracz na plusie.

Ale ja nie twierdzę, że oni są świetni. Po prostu dostosowuję się do twojego poziomu w dyskusji. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoje zdanie, ja mam inne. Nie wiem czy wiesz, ale mogłem przebić twoją ofertę, ale nie wierzę w Cousinsa.

Wiecie dlaczego Pels są tu gdzie są? Bo oddali assety, młodych graczy za graczy na już. Ja musiałem to naprawić, bo dwa wielkie nazwiska już mam. Teraz potrzebuje eksplozji talentu któregoś z młodych graczy i widzę potencjał.

A wy mówicie, że Davis woli połamanego Cousinsa...dajcie spokój.
 

Bez takich - january

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie tu nie było za co przepraszam, ale mam średni okres teraz. Niemniej jednak poziom tej dyskusji powoli zaczyna sięgać dna, dobrze, że walczycie o swoje, ale jak znowu się ktoś obrazi o wstawki adpersona, to się później nie dziwcie. Jakbym nie wiedział kto tu gra to mógłbym pomyśleć, że to jakaś szalona inicjatywa pryszczatych 16latków na jednej z fbowskich gimbogrupach.

 

Witam po przerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W skrócie, bo już leżę.

Po pierwsze primo, masz swoje zdanie, a jak widzisz kilka osob ma odmienne. Shit happens.

 

Dwa, tak, tak, po stokroć tak. Może w jakimś równoległym wszechświecie Tyus Jones, Sam Dekker i Buddy Hield to marzenie każdego topowego gracza ligi, ale w tym naszym legitny allstar jak DMC, zwłaszcza gdy drużyna ma co nadrabiać, jest wart dużo więcej. To przypadek, że Davis w mediach już robi podchody pod to żeby zarząd dał mu umowę? Przypadek, że James dzwoni do Wade'a i pakuje okulary i ręcznik plażowy? Przypadek, że Durant wychodzi 4.07 i wskakuje w samolot do Oakland, a nie jakiegoś dobrze prowadzonego roleplayersteamu? Nie, gwiazdy lubią gwiazdy i w dzisiejszej lidze musisz mieć gwiazdy żeby grać o wysokie cele. Zapominasz o hierarchii znów. Przede wszystkim jest to, co masz w tier1. Z rolesów to widzisz co robi Golden, co robi James czy co wiele lat wyciskał Pop przy pomocy swojego trio.

Więc dla tupiącego nóżką Davisa zarząd Pelicans poszedł od razu po DMC jak się pojawiła okazja, a Ty przychodzisz do niego z Tyusem Jonesem, 24 letnimi Dekkerem i Hieldem i mówisz mu, że bunkrów nie ma, ale i tak będzie zajebiście.

 

 

+

jak January hiperbolizuje Lakers i go krytykowałem i pisałem, że przesadza to było ok. Teraz podmień Ingrama na Tyusa Jonesa i Dinwidie na Dekkera (jak to brzmi w ogóle) i masz podobną sytuację kasuje do kompletu - january. Ponowna edycja - bądźmy przy edytowaniu fair "bez ostatniego słowa ;-) " i lećmy dalej  - january

Otóż nie, ponieważ wygląda to tak, jakbym obraził w tym miejscu Marcusa, czego nie zrobiłem.

 

PS Pewnym "smaczkiem" tej sytuacji może być fakt, że jak bardzo, bardzo rzadko oglądam NCAA, tak akurat to final 4 z Duke i Wisconsin widziałem na żywo i miałem największą nadzieję, że w NBA dobrze powiedzie się ... Jonesowi i Dekkerowi :grin:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpadają. Zobaczymy, co zrobi George w lato, ale nie ukrywam, że u mnie mimo, iż Lakers dysponują trochę gorszym materiałem od Cb, to jednak market i sympatie pg13 przeważają

Było na początku gry ustalane, że market u nas nie ma znaczenia tak, żeby każdy miał równe szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz zjecie za kolejny "pomysł", ale może wydzielić temat do trash talkingu, bo czasami w random shit jest jakaś ważna sprawa - pomysł ( :) ), uwaga, pytanie, odpowiedź a to wszystko znika w zalewie Waszych docinków, argumentów, wyżaleń, uszczypliwości, faktów i propagandy.

Coś, ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz zjecie za kolejny "pomysł", ale może wydzielić temat do trash talkingu, bo czasami w random shit jest jakaś ważna sprawa - pomysł ( :smile: ), uwaga, pytanie, odpowiedź a to wszystko znika w zalewie Waszych docinków, argumentów, wyżaleń, uszczypliwości, faktów i propagandy.

Coś, ktoś?

 

Od tego są już tematy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było na początku gry ustalane, że market u nas nie ma znaczenia tak, żeby każdy miał równe szanse.

No to mnie ukarzecie, bo ja będę miał to na uwadze :smile:

 

A nigdzie też na takowe ustalenia nie trafiłem. 

 

A sam fakt istnienia dyskusji na ten temat i burzenia się co poniektórych na markę lakers pokazuje, że mało kto o istnieniu takiej regulacji wie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.