Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dales mu 4+1 i wygrales glosowanie??

 

Prosze lapki precz od moich szanownych mentorow w Kings. Zespol jest zadowolony z wiedzy i etyki pracy, jaka przekazuja mlodym graczom. Zreszta, jezeli Kings w 2020 wejda na rynek z ok. 50-60 bankami wolnymi plus mlodymi w postaci Dennis Smith Jr, Ayton/Bagley, Reddish/Barrett, Wiseman/Vassey to sky is the limit dla Krolow w FA 2020 i FA 2021.

Można było mieć tą kasę na FA nie biorąc Denga i Parsonsa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RL NBA.

I tak ucięliśmy "bogactwo" niektórych klubów przy szastaniu luxury

 

 Po prostu myślałem, że tutaj będzie się liczyło kto jaki team zbudował i jakie daje perspektywy na osiągnięcie sukcesu, a nie to czy rynek jest duży czy mały.

 

Nie chce mi się zamieniać kolejnością xd

Tak jak pisze January. Wszystkie różnice finansowe zostały zrównane do 0, a są naprawdę duże. Nie rozróżniamy wpływu z biletów, właścicieli i innych pierdół.

Wiadomo, że najważniejsza jest drużyna, ale jeśli dasz dwie bardzo podobne opcje, z podobnymi perspektywami, ale w opcji 1 zawiera się domek na Florydzie nad oceanem i 365 dni słońca, a w drugiej Minnesota i chowanie tych pojebanych outfitów pod kurtkami, to no wiadomo co się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zamieniać kolejnością xd

Tak jak pisze January. Wszystkie różnice finansowe zostały zrównane do 0, a są naprawdę duże. Nie rozróżniamy wpływu z biletów, właścicieli i innych pierdół.

Wiadomo, że najważniejsza jest drużyna, ale jeśli dasz dwie bardzo podobne opcje, z podobnymi perspektywami, ale w opcji 1 zawiera się domek na Florydzie nad oceanem i 365 dni słońca, a w drugiej Minnesota i chowanie tych pojebanych outfitów pod kurtkami, to no wiadomo co się stanie.

No to akurat oczywiste, że jeśli będą podobnie opcje nie różniące się za bardzo sportowo to wtedy rzeczywiście rynek może zadecydować, ale nie w przypadku gdy jest jedynym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie, bo i tak wyszła dyskusja

 

2017 : PG13 (camp Tomuś, on sam nie mógł, ale nie dało się tego bardziej zrobic niż on zrobił, nawet Melo w swoim czasie nie mógł publicznie mówić) mówi, że nie podpisze z nikim extension

2018 załóżmy, że PG13 idzie do Lakers (rl NBA)

 

Lakers są mocniejsi znacznie i to w ch* znacznie niż w rl

A i PG13 bardziej opłaca się iść na zachód niż zostać na wschodzie jeśli chodzi o najbliższe lata, taka różnica z rl NBA

 

No jak on niby ma nie iść do LAL :D ?

W rl Bucks nie mają Walkera i 50 mln do wydania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj spadaja w 2020 a jakos 90% salary musze zapelniac. Idealnie pasuja pod tankowanie. W czym problem ;-)

Ja tam problemu z tym nie mam, po prostu mogłeś zrobić trochę korzystniejsze dla siebie ruchy, ale teraz to i tak nie ma co do tego wracać. Masz określoną strategię i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu nie ma jaj.

 

Jestem w pracy, więc nawet nie mam czasu się odnieść do pierdół jakie tu latają.

Możliwe, że w przepychankach internetowych nie jestem najlepszy, możliwe, że można to określić, że nie mam jaj, jeżeli Ci tak wygodnie. Po prostu tego nie lubię.

Nie jestem też pewien czy wygra Georga ktoś kto ma największe jaja :)

 

Do tego dochodzą interesy, interesiki osób, które bezpośrednio nie będą szli po Georga. Będzie jeszcze kilka innych nazwisk ciekawych na FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki

 

Celtics mieli zamiast Horforda, Bradleya, Crowdera i Tatuma : DMC, Randle'a, Nurkicia i Fultza. Przecież to na początku lipca był nokaut, znacząco lepszy team pod każdym względem.

Jazz mieli zamiast Rubio, Mitchella i Favorsa : Hilla, Joe Johnsona i T.Rossa.

Deal Rubio był w Jazz stricte pod Haya, a mimo to odszedł.

 

Przez to Regis wg mnie przegrał głosowanie ;-) Jak widać nie wyciągam wniosków :D

DMC i Nurkic sie dubluja. Zreszta zaangazowanie DMC jest bleeee....

 

Fultz byl w zespole konflijt murowany

 

Randle z Nurkiciem srednio sie fituja a z DMC jakos w obronie srednio to wygladalo.

 

Kto sie spodziewal ze Hill zanotuje mega zjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat oczywiste, że jeśli będą podobnie opcje nie różniące się za bardzo sportowo to wtedy rzeczywiście rynek może zadecydować, ale nie w przypadku gdy jest jedynym argumentem.

To po co piszesz o oczywistościach?

 

Nikt nie pisał, że stanowić to będzie jedyny argument, sam poruszyłeś ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co piszesz o oczywistościach?

 

Nikt nie pisał, że stanowić to będzie jedyny argument, sam poruszyłeś ten temat :P

No sam napisałeś, że Lakers masz wyżej, a jedynym argumentem jest tak naprawdę rynek, bo argument o byciu w cieniu Giannisa jest już obalony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam napisałeś, że Lakers masz wyżej, a jedynym argumentem jest tak naprawdę rynek, bo argument o byciu w cieniu Giannisa jest już obalony. :smile:

A to Lakers mają jakąś tragiczną sytuacje kadrową i małe pole do popisu na FA? 

 

GM Lakers też potrafi zadziałać, choć ostatnimi ruchami moim zdaniem się bardziej oddalił, niż przybliżył do pg13. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie wmówi, żeby PG13 marzący o LA, marzący o Lakers wymienił by dotychczasowe zadupie (Indianę z przerwą roczną na Boston) na jeszcze większe zadupie, gdy różnica między Walker-Middleton-Giannis, a Russell-Butler-Ingram-DMC jest zdecydowanie do dyskusji, gdy ja w przeciwieństwie do Ciebie mam już 3 rolesów za minimum na przyszły sezon (uzupełnienia na tym rynku nie będą łatwe), gdy sytuacja finansowa LAL byłaby lepsza (RC Russella i Ingrama jeszcze przez 1 i 2 lata, a Walker i Middleton w 2019 spadają), gdy wreszcie wschód się teraz mniej opłaca do gry niż zachód.

DMC jest póki co połamany, a po achillesie na normalny poziom wrócił tylko Wilkins. Poza tym jest FA, dodatkowo żeby zmieścić George i mieć prawa do DMC musisz zrzucić jeszcze kogoś więc nie wiadomo do końca jak będzie wyglądał Twój skład.

 

I nie pisz mi tu o rolesach za minimum, mam wszystkie wyjątki żeby tą ławkę w miarę poskładać. Poza tym George przy wyborze drużyny na pewno patrzy na to czy mam w rosterze rolesow za minimum :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego Davis bezwględnie chce egzekwować przedłużenie DMC od Pels?

O mnie się nie bój ;)

 

Ja też mam wyjątki (to jest 2 graczy) i specjalnie ściągniętego np Pau Gasola, czy Redicka - chłopców związanych z LA i gotowych (zwłaszcza Pau - 16 będzie wisieć w staples przy Pau podczas swojej ostatniej walki) na paycuty ;-)

Może po prostu DMC jest ziomkiem Davisa? Sugerujesz, że Davis jest jasnowidzem i wie, że DMC jako drugi w historii wróci do formy po kontuzji achillesa? :)

 

Ja wiem, że umiesz dobrze ruchać w wymianach, ale kogoś jednak będziesz musiał dorzucić więc zobaczymy jak będzie wyglądał Twój roster :)

 

Już widzę też jak ludzie głosują na Twoje paycuty :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ Redick już zapieprza za grosze, bo pierścień to jedyne czego mu w życiu brakuje i to dopełni jego legacy. Spokojnie MLE co najmniej od kogoś dostanie.

No bez przesady

 

Tak samo z tymi rolesami za minimum. Połowa wartości rolesa z minimum to s5. Poza tym Travis Wear, Jalen Jones, McGruder i ktoś jeszcze. Wartośc tego = 0 i najlepiej ich wypieprzyć, za minimum zawsze można kogoś wziąć więc oszukujesz kolegów.

 

Pau raczej jeśli był związany to z Kobim, Jacksonem i wszystkim tym, czego w LA już dawno nie ma

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.