Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę meczu się ogólnie nie oglądało, ale się wypowiada ;)

Do napisania suchych statystyk nie trzeba oglądać meczu, Russell w pierwszej kwarcie był hot, później rzucał słabo, ale wiem, że to nie jego wina oczywiście :)

 

Powinieneś wiedzieć, że ja do Russella nic nie mam, ale ta jego nieregularność jest masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Davisa szykuje się kilka interesujących decyzji co do extension z tego co szybko przejrzałem. Towns,Russell, Porzingis, Turner i Booker to pierwsi kandydaci do nawet maksymalnych przedłużeń.

Cala czworka to pewne maxy biorac pod uwage wolna gotowke w 2019, ale z DARem to sam nie wiem. Lakers watpie by mu tyle dali, a czy ktos zaryzykuje przechwyt niestabilnego badz co badz na razie gracza. Lakers podpisujac maksymalne umowy z Georgem, DMC i Butlerem moga miec problem z Russellem i Ingramem. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala czworka to pewne maxy biorac pod uwage wolna gotowke w 2019, ale z DARem to sam nie wiem. Lakers watpie by mu tyle dali, a czy ktos zaryzykuje przechwyt niestabilnego badz co badz na razie gracza. Lakers podpisujac maksymalne umowy z Georgem, DMC i Butlerem moga miec problem z Russellem i Ingramem.

 

No zobaczymy w tym offseason, jak january wycenia Russella i się przekonamy. Dopiero w 2019 będzie można go ewentualnie przechwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej PO najpierw się zajmij, bo tak to będzie wyglądało :tongue:

 

https://streamable.com/87ilp

 

Nie rozumiem, pokazujesz, jak Wayne Ellington będzie zabierał piłki Twojej drużynie, czy próbujesz dać mi do zrozumienia, że LeBrona nie będzie krył Winslow tylko Nemanja Bjelica? :smile: Czy chodziło o wynik na ekranie?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spojrzałem, że Avery Bradley jest out of season. Zła wiadomość dla Timberwolves przy tak wyrównanym Zachodzie.

Pisałem o tym już jakiś czas temu, ale wciąż 3 winy więcej będą ciężkie, zwłaszcza że jak się okazało mam c***owy roster ;)

 

czy Karp i człowiek morza planują się odnieść do mojego posta z nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym już jakiś czas temu, ale wciąż 3 winy więcej będą ciężkie, zwłaszcza że jak się okazało mam c***owy roster ;)

 

czy Karp i człowiek morza planują się odnieść do mojego posta z nocy?

a ja na to, że nie wygrałeś żadnego transferu i dalej masz drużynę na max 1 rundę. 

 

Ewentualnie ciekawi mnie, czym Cie Giles zachwycił? 

i czy poczyniłeś jakieś starania by ściągnąć Kembe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC, Bradley, jeszcze tylko Crowder do kompletu, ewentualnie Klay 

Na razie wisi na włosku, to czy Marcus Smart jeszcze zagra w tym sezonie. To dla Celtics i ich defensywy też niewesoło, bo na PG mają trzy opcje: Lou WIlliams, Isaiah Thomas i Jose Calderon, a żaden nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na to, że nie wygrałeś żadnego transferu i dalej masz drużynę na max 1 rundę. 

Ewentualnie ciekawi mnie, czym Cie Giles zachwycił? i czy poczyniłeś jakieś starania by ściągnąć Kembe?

 

A co mają Pels w RL NBA? Bo nie wiem czemu extension Davisa jest rozpatrywane pod kątem personaliów, gdy zadecydują tylko i wyłącznie czynniki finansowe.

 

Kemba Walker? Oczywiście kosztowałby mnie dwa assety i Pels byliby w czarnej dupie tak jak w realu tylko zamiast połamanego Cousinsa miałbym 30-letniego Kembę.

 

Czemu nie rozumiesz, że szukam innej drogi? By nie zostać z spaloną ziemią?

 

Co do Gilesa to linki mogę dać wieczorem, ale to wciąż projekt. Czy gdybym miał zamiast Niego Zacha Collinsa moja sytuacja byłaby lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie rozumiesz, że szukam innej drogi? By nie zostać z spaloną ziemią?

Rozumiem jedno. Twoja droga jest c***owa. 

 

I wszystkie te twoje ostatnie posty tylko to potwierdzają.

 

Włącznie ze stawianiem Collinsa i Gilesa w jednym rzędzie i jaraniem się gościem, który jest po 2 acl, a w ncaa nie pokazał absolutnie niczego, co by mogło intrygować. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jedno. Twoja droga jest c***owa. 

I wszystkie te twoje ostatnie posty tylko to potwierdzają.

Włącznie ze stawianiem Collinsa i Giles'a w jednym rzędzie i jaraniem się gościem, który jest po 2 acl, a w ncaa nie pokazał absolutnie niczego, co by mogło intrygować.

 

Widać jestem c***owym GMem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.