Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą zapytałem czy gdybym miał Zacha Collinsa zamiast Gilesa to czy moja sytuacja pod kątem Davisa byłaby inna, a ty mówisz że zestawiam tych graczy obok siebie. Giles do czasu kontuzji był wymieniany jako jedynka draftu, a obecnie Kings robią wszystko by przygotować jego ciało do obciążeń. Baron Davis też miał w jego wieku dwa ACL złamane i miał piękną karierę w NBA, a przykłady Embiida czy Griffina pokazują, że medycyna idzie do przodu i warto rok poświęcić na to.

 

Ale i tak sensu o tym rozmawiać nie ma, bo ani Giles, ani Zach Collins, ani Fox nie są w tym momencie wabikiem na Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Karp i człowiek morza planują się odnieść do mojego posta z nocy?

Planowałem, ale MJ1 mnie ubiegł i napisał dokładnie to, co myślę i ja. Davis w żaden sposób się nie zabezpieczy tego lata, bo za rok musiałaby się wydarzyć wspomniana przeze mnie amputacja rąk, żebyś znów nie wyłożył dla niego maksymalnej kasy. Więc za rok Davis będzie mądrzejszy o rok i widział dokąd zmierzacie. Nie masz też cap space, żeby móc go zachęcić ewentualną podwyżką już teraz. To Ty masz interes przedłużyć Davisa, a nie on z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem, ale MJ1 mnie ubiegł i napisał dokładnie to, co myślę i ja. Davis w żaden sposób się nie zabezpieczy tego lata, bo za rok musiałaby się wydarzyć wspomniana przeze mnie amputacja rąk, żebyś znów nie wyłożył dla niego maksymalnej kasy. Więc za rok Davis będzie mądrzejszy o rok i widział dokąd zmierzacie. Nie masz też cap space, żeby móc go zachęcić ewentualną podwyżką już teraz. To Ty masz interes przedłużyć Davisa, a nie on z Tobą.

Wszystko fajnie, ale mówimy o sytuacji gdy Davis podpisze extension latem. Czym będziesz kontr-argumentować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale mówimy o sytuacji gdy Davis podpisze extension latem. Czym będziesz kontr-argumentować?

Dokładnie, wszyscy tutaj rozpatrujemy sytuacje w ktorej w rl nba davis podpisze extension. Jezeli w rzeczywistosci nie podpisze to tutaj tez nie ale jesli w rl nba podpisze i pelicans u nas wejda do playoffs to raczej nie ma o czym dyskutowac bo argumenty na nie sa te same co w rl nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale mówimy o sytuacji gdy Davis podpisze extension latem. Czym będziesz kontr-argumentować?

Cousinsem. Możesz mieć nadzieję, że u Ciebie młodzi wyrosną na prawdziwych mężczyzn, ale nawet kontuzjowany Cousins to jest wg mnie większy magnes niż Buddy Hield, Tyus Jones czy Bismack Biyombo. I to dużo większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousinsem. Możesz mieć nadzieję, że u Ciebie młodzi wyrosną na prawdziwych mężczyzn, ale nawet kontuzjowany Cousins to jest wg mnie większy magnes niż Buddy Hield, Tyus Jones czy Bismack Biyombo. I to dużo większy.

 

Wartość Cousinsa z zerwanym Achillesem jest taka, że january dostał do niego 3 picki w bonusie za przepłaconego Gasola. Gdyby Cousins był zdrowy moglibyśmy dyskutować, ale w sytuacji, kiedy Cousins idzie u nas za pół darmo, to trochę śmiech pisać o jego decydującej wartości do podpisania Davisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousinsem. Możesz mieć nadzieję, że u Ciebie młodzi wyrosną na prawdziwych mężczyzn, ale nawet kontuzjowany Cousins to jest wg mnie większy magnes niż Buddy Hield, Tyus Jones czy Bismack Biyombo. I to dużo większy.

Zamiast Biyombo powinien być Plumlee.

 

Staram się uszanować Wasze zdanie, ale nijak nie mogę się z Nim zgodzić. Cousins w RL poszedł za Hielda i 10pick, a u Nas za Marca Gasola. Jego kontuzja jest bardzo poważna, więc ciężko uznać mi go za tak wartościową kartę przetargową.

 

Myślę, że to zamyka temat. Przyszły rok pokaże ile warte są moje assety i jakim graczem będzie Cousins.

 

Zobaczymy co Davis zrobi w RL, jeśli podpisze to uzyskam mocny handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość Cousinsa z zerwanym Achillesem jest taka, że january dostał do niego 3 picki w bonusie za przepłaconego Gasola. Gdyby Cousins był zdrowy moglibyśmy dyskutować, ale w sytuacji, kiedy Cousins idzie u nas za pół darmo, to trochę śmiech pisać o jego decydującej wartości do podpisania Davisa.

Ale to nie win nas za to jak bardzo gwiazdy kochają grać ze sobą. No ktoś o umiejętnościach Cousinsa nawet po urazach i na leniwej dupie daje wciąż jest dużo bardziej umiejętny niż kilku rolesow i nawet jeśli nie daje pewności to daje szansę na co więcej niż przeciętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie win nas za to jak bardzo gwiazdy kochają grać ze sobą. No ktoś o umiejętnościach Cousinsa nawet po urazach i na leniwej dupie daje wciąż jest dużo bardziej umiejętny niż kilku rolesow i nawet jeśli nie daje pewności to daje szansę na co więcej niż przeciętność.

Problem z nasza gra jest taki ze w rl nba wlasciciel moze pojsc do davisa i zapytac czy potrzebuje cousinsa zeby podpisac extension czy nie a tutaj my decydujemy czy cousins woli 10 pick i hielda czy cousinsa i gm moglby zrobic jedno zeby zatrzymac davisa i moglby zrobic drugie jakby byla taka potrzeba ale nie wie co zrobic bo nasze zdanie poznaje po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą biorąc pod uwagę, że nawet tankerzy chcą mojego Davisa i mamy tu jednak niespotykany jeszcze jak dotąd silny konflikt interesów być może warto byłoby zapoznać się i włączyć do roli decyzyjnych osoby z zewnątrz jak Lorak, Ely czy BMF.

 

Nie wiem na ile umniejszacie moje szanse z własnych przekonań, a na ile decydują prywatne interesy :)

Fluber widzę głos rozsądku w tej zabawie. Złoty transfer mi wyszedł, a dopiero co człowiek morza mówił, że nie robię dobrych transferów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC zdrowy jeszcze nie tak dawno był brany za cancera przez wielu tu na forum, a tu nagle po achillesie jest jakąś niewiadomo jaką kartą przetargową.

Ja mam rączki czyste. Gdyby nie kontrakt kończący się to dalej byłby w Warriors :) Zawsze powtarzałem, że umiejętności i ich kombinacja u DMC jest unikalna.

 

@up

No bez żartów, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rączki czyste. Gdyby nie kontrakt kończący się to dalej byłby w Warriors :) Zawsze powtarzałem, że umiejętności i ich kombinacja u DMC jest unikalna.

 

@up

No bez żartów, proszę.

Ja nie twierdzę, że był/jest cancerem tylko, że wielu tu na forum(i nie tylko) tak twierdziło i dobrze wiemy wszyscy, że tak było.

 

Dla mnie duo DMC - Davis jest słabym fitem, ale obecni gracze NOP raczej też do mnie nie przemawiają w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cenię specjalnie Cousinsa, ale to nie o moją ocenę chodzi, tylko o opinię społeczeństwa i samego Davisa. A w tym względzie sądzę, że akcje DMC są relatywnie wysokie.

 

Czy Davis miał tak samo wysokie zdanie o Cousins przed dealem? Bo chciałbym zauważyć, że my tu mamy zupełnie inną historię. Tutaj Davis i Cousins się nie spotkali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batum chyba zwiedzil wiecej klubow. Panowie szczerze to juz meczace jest to gadanie o tym Davisie. Od kilku stron czytamy to samo, nic nowego, moze dajcie sobie na wstrzymanie.

 

Wprowadzenie kogos z zewnatrz kto decyduje o wszystkim jest chyba najglupszym pomyslem jaki tu padl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Cousinsa do LAL

SAC>PHI>GSW>BOS>LAL

W rok :smile:

Nie przesadzamy z transferami?

Pewnie znajdą się inni rekordziści.

To też wiele mówi o tym, jaki to magnes na wolnych agentów i jaką ma wartość:)

MCCollum w sumie 3 klub...w tym sezonie.

Spokojnie, teraz zostanie na dłużej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.